View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
МАКАРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ Філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 січня 2019, 12:20

МАКАРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ
Філії Державної установи «Центр пробації»
у м. Києві та Київській області

вул. Пушкіна, 4, кабінет № 14, смт Макарів,
Київська область, 08001
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Начальник відділу:
Заступник начальника відділу: Прохорова Альона Олександрівна, капітан внутрішньої служби

Графік роботи:
понеділок – четвер: 09:00 – 18:00
п’ятниця: 09:00 – 16:45
обідня перерва: 13:00 – 13:45
вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...
• забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
• надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
• організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
• пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
• допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 січня 2019, 12:40
Детальніше...
 
До 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 січня 2019, 18:04

22 січня в обрядовій залі Макарівського районного Будинку культури пройшов захід, присвячений 100-річчю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
Захід розпочався з Державного Гімну України, після чого художній керівник районного Будинку культури Л.Міщенко привітала присутніх з визначним днем в історії творення незалежної та єдиної Української держави.
“Саме цього дня, 100 років тому, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як день об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.
Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України українські патріоти відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни".
У ході заходу був показаний короткометражний фільм про хід подій, які стали результатом проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
Присутні також мали можливість ознайомитися з виставкою документів, підготовленою кандидатом історичних наук, директором Макарівського районного історико-краєзнавчого музею В.Ґедзем.
“На одному з виставкових стендів представлені фотокартка інституту Національної пам'яті, яке свідчать що святковий захід 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві був масовим. На іншій фотокартці ми можемо бачити, як вчителі пишуть до Директорії прохання про те, щоб 22 січня стало вихідним днем з можливістю школярів стати учасниками проголошення акта злуки УНР та ЗУНР. Далі цікавим документом є карта України зображена після проголошення Акта злуки. Саме такою українці мали представити Україну на Паризькій мирній конференції, де підбивалися підсумки Першої світової війни. Наступний документ свідчить, що 22 січня з 1910 року мало відзначатися як День незалежності України.
Окремо представлені документи 1919 року з життя Макарівщини, зокрема цей рік ознаменувався тим, що жодна влада в Макарові не трималася більше місяця: січень — Директорія, лютий — більшовики, березень — Директорія, квітень-червень — українські отамани Юліан Мордалевич та Дмитро Соколовський, літо — денікінці, вересень — УНРівці, жовтень — Українська Галицька армія, листопад — денікінці, грудень — більшовики.
Також завдяки роботі з документами радянського періоду віднайшов дані з якими можна ознайомитися про те, що жителі с. Забуяння вороже ставляться до радянської влади та підтримують отамана Дмитра Соколовського, який розбив більшовицькі загони. Про дані події, включаючи Макарівщину можна прочитати в творі відомого сучасного українського письменника В.Шкляра “Маруся”.
Тематичний захід завершився виступом народного аматорського чоловічого гурту “Козацькі джерела”, учасники якого, як завжди з високою майстерністю та запалом виконали пісні, що символізують силу духу українського козацтва та всього непереборного українського народу.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 січня 2019, 18:14
 
До уваги керівників громадських, релігійних, благодійних організацій району, професійних спілок та об’єднань (інститутів громадянського суспільства) PDF Друк e-mail
Вівторок, 15 січня 2019, 16:16

У зв’язку з утворенням нового складу громадської ради при Макарівській районній державній адміністрації, 15 лютого 2019 року о 14:30 год. в залі засідань Макарівської районної державної адміністрації відбудуться установчі збори.
Бажаючих взяти участь у даних зборах та бути включеними до складу громадської ради, просимо до 11 лютого 2019 року подати заяви у довільній формі на ініціативну групу по формуванню нового складу громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, підписані уповноваженими особами керівного органу інституту громадянського суспільства до загального відділу апарату Макарівської райдержадміністрації (2-й поверх, 22 каб.).
До заяви додаються:
рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;
заява на згоду на оприлюднення персональних даних.

 
Шановні жителі та гості Макарівщини! PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 січня 2019, 13:50

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом - Днем Соборності України.
Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.
З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

 
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря державним підприємством «Макарівське лісове господарство» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 11 січня 2019, 15:23

ДП «Макарівське лісове господарство» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел промислових майданчиків, що розташовані за адресою: смт Кодра (ст. Буян), вул. Вокзальна, 18-б (Проммайданчик 3).
Нижній склад та цех переробки деревини ст. Буян (Проммайданчик 3) спеціалізується на первинній обробці деревини та налічує 7 джерел викидів.
Товариство повідомляє про те, що в процесі діяльності в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) – 0,3692 т/рік, оксид вуглецю – 0,8681 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,4561 т/рік, метан – 0,0237 т/рік, вуглецю діоксид – 485,457 т/рік, азоту (1) оксид (N2O) – 0,0189 т/рік, НМЛОС – 0,2131 т/рік.
Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин становить 1,9065 тонн на рік без урахування парникових газів та 487,4061 тонн на рік з урахуванням викидів парникових газів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 січня 2019, 15:29
Детальніше...
 
Страхувальники мають подати звіт по заборгованості зі сплати страхових коштів до 25 січня PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 січня 2019, 14:35

Як інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, рішенням правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 затверджено оновлену форму звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду до повного погашення заборгованості.
Водночас, за підсумками 2018 року страхувальники мають подати звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за формою, що діяла до кінця 2018 року. Звітність необхідно подати роботодавцям, що мають непогашену заборгованість, в строк до 25.01.2019.
Звіт по заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду за оновленою формою подається щоквартально, починаючи з 2019 року. Зазначимо, нова форма звітності була прийнята з метою оптимізації і передбачає скорочення на 48 показників. Документом об’єднано звіти про заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності й на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

Ірпінське відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України у Київській області

 
Проводи Різдва в Осиковому PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 січня 2019, 14:30

В Осиківському сільському клубі відбувся концерт різдвяних колядок "Різдвяні зустрічі" Господиня свята Стефанія Колесник поділилася спогадами, як в її родині святкували Різдво. Та з господарем свята Василем Брезіцьким радо зустрічали гостей: к-в. "Чарівниці", та фольклорний аматорський народний колектив "Сік землі" с.Лишня, "Перлина краю" с.Мостище та "Калиновий гай" які подарували глядачам колядки та щедрівки.
Зачарували глядачів своїми талантами юні баяністи брати Давид та Володимир Дернові, та дует Габріели та Чепріяна Єсінєнків.
Весели настрій подарували гумористи Ольга Мельнеченко та Анатолій Мельнеченко.
До присутніх в залі з привітанням звернувся архімандрит Філарет він також вшанував пам'ять загиблих захисників Донецького аеропорту молитвою.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 587