View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !!! PDF Друк e-mail
Четвер, 14 листопада 2019, 10:45

Макарівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області з 18.11.2019 року у зв’язку із зміною поштової адреси буде знаходитися за адресою:
смт Макарів, вулиця Пушкіна, 3-Б.

 
Відбувся районний профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд “Обери майбутнє” PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 листопада 2019, 09:39

14 листопада в Макарівському районному Будинку культури пройшов районний профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд “Обери майбутнє”, ініціаторами проведення якого стали Макарівська районна філія Київського обласного центру зайнятості та відділ освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації.
Участь у заході взяли чотири команди з району: команда “Макогін” Макарівського НВК “Загальноосвітня школа і ступеня — районна гімназія”, команда “Чіп і Дейл” Комарівського НВО “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — дитячий садок”, “ЧАС ПІК” КЗ “Макарівський багатопрофільний ліцей” та “Українці the best” Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Під час конкурсів “Візитівка”, “Реклама професій” та “Конкурс капітанів”, учасники команд повинні були розкрити тематику заходу “Обери майбутнє”, тобто показати її актуальність для учнів випускних класів загальноосвітніх закладів. Адже перед кожним з них постають питання вибору професії та вибору вищого навчального закладу, який дасть можливість здобути відповідні спеціальність та кваліфікацію.
Також команди мали розкрити стан та тенденції ринку праці, популяризувати актуальні професії, привернути увагу до проблем професійної самореалізації молоді і особливо звернути увагу на підвищення престижу робітничих професій.
Суддівство заходу здійснили голова журі — завідувач сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації Л.Факторович та члени — в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, головний спеціаліст відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації І.Волощенко, директор Макарівської районної філіх Київського обласного центру зайнятості Л.Мазепа, в. о. директора Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала Л.Бельмега, а також альтернативне журі, у складі членів Макарівського районного органу самоврядування дітей та молоді “Лідерська нація” з с. Ніжиловичі — В.Чорномаз, з с. Колонщина — Д.Гуменюк та с. Липівка — К.Василенко. Бали за конкурси підраховувала лічильна комісія у складі двох осіб, представників Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д.Туптала Т.Маршутки та А.Дідківської.
Кожна з команд представила своє бачення професій, продемонструвала дотепність жартів та вміння імпровізувати.
Активними учасниками заходу були і вболівальники, які підготували плакати зі словами підтримки улюблених команд та мотиваційні заклики до перемоги.
За результатами гри перемогу здобула команда “Макогін” Макарівського НВК “Загальноосвітня школа і ступеня — районна гімназія”.
Всі учасники були нагороджені грамотами та отримали солодкі подарунки, а переможці ще й квитки на комедійне шоу “Вечірній квартал”, що пройде в Національному палаці мистецтв “Україна” (благодійником заходу виступило приватне підприємство “Макарів-Агробуд”).

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 листопада 2019, 09:56
 
Новини КНП «Макарівська ЦРЛ» МРР в період з 07 по 14 листопада 2019 року PDF Друк e-mail
Четвер, 14 листопада 2019, 09:35

За даними пологового відділення КНП «Макарівська ЦРЛ» МРР в період із 07 по 14 листопада 2019 року народилось 4 дітей (2 хлопчики та 2 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр (педіатр перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст (лікар-інфекціоніст перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Лікар-реабілітолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).
- Рентгенолог

(з перспективою отримання житла).

 
Відбувся семінар для працівників Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail
Середа, 13 листопада 2019, 15:47

13 листопада відбувся семінар для працівників Макарівської райдержадміністрації, який провели представники Макарівської районної філії Київського обласного центру зайнятості, з приводу роз'яснення процедури щодо обліку та реєстрації громадян, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні.
Також йшла мова про наявні вакансії у філії по Макарівському району, можливість здобуття нових кваліфікацій, проходження дистанційних курсів та виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації безробітними підприємницької діяльності.

Останнє оновлення на Середа, 13 листопада 2019, 15:51
 
Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 12 листопада 2019 року PDF Друк e-mail
Середа, 13 листопада 2019, 15:21

Місія МВФ прибуде в Україну 14 листопада для продовження переговорів щодо нової програми
Місія прибуде для продовження обговорень з Урядом України нової 3-річної програми у форматі розширеного фінансування (EFF) для збереження макроекономічної стабільності та проведення структурних реформ.

Важлива інформація для одержувачів пільг на ЖКП
Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій.

Надскладна бюрократична процедура конкурсів на керівні посади буде спрощена
Голова НАДС Олександр Стародубцев закликав представників бізнесу, фахівців державної служби активніше долучатися до участі в конкурсах.

Владислав Криклій:  Річкові перевезення мають зрости втричі Розвиток річкових перевезень дозволить розвантажити дороги та захистити їх від руйнування, а також сприятиме створенню нових робочих місць за рахунок збільшення замовлень для українських суднобудівельних компаній

Оптимізація непрофільних активів та концесія вокзалів - Мінінфраструктури повернуло контроль над Укрзалізницею та починає її оновлення
Міністерство інфраструктури України ініціює оновлення рухомого складу Укрзалізниці, підвищення якості та безпеки вантажних та пасажирських перевезень, а також запуск нових внутрішніх та міжнародних маршрутів.

У 2020 році буде відновлено 4000 км доріг, наступний крок - дороги до опорних шкіл та лікарень
У 2020 році Уряд виділить 73 млрд грн на дорожню інфраструктуру. Це більше ніж у попередні роки майже на 40 %. Ці кошти ми витрачатимемо раціонально. Дороги державного та міжнародного значення ми будемо ремонтувати капітально, або реконструювати. Тоді дороги служитимуть мінімум 10-15 років без ремонтів.

Верховна Рада у першому читанні підтримала заборону пластикових пакетів
Законопроектом забороняється з 1 січня 2022 року розповсюджувати пластикові пакети в об’єктах роздрібної торгівлі та об’єктах ресторанного господарства товщиною до 50 мкм.

МОН запустило новий пошуковий сервіс для науковців
ВУкраїні з'явився новий сервіс для науковців – OpenUkrainianCitationIndex (OUCI). Він допомагає шукати наукові документи та аналізувати цитування вчених. OUCI вже доступний за цим посиланням http://ouci.dntb.gov.ua/

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
До уваги інститутів громадянського суспільства! PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 листопада 2019, 09:46

Відповідно до Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки “Молодь Київщини”, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 26.03.2015 № 915-47-VІ та відповідно до Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19.05.2017 № 316-14-VІІ, з метою формування календарного плану роботи управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на 2020 рік, інформуємо інститути громадянського суспільства про можливість фінансування заходів (проектів) у сфері молодіжної політики та національного-патріотичного виховання.
Для отримання детальної інформації звертатись до сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації: смт Макарів, вул. Д.Ростовського, 30, тел.: 5-13-80, до 13 листопада 2019 року.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 листопада 2019, 09:48
 
Новини Макарівської дитячої школи мистецтв: наші досягнення! PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 листопада 2019, 12:43

Здобутки учнів школи принесли багато радості в Макарівську дитячу школу мистецтв!!!!
Наші кращі учні прийняли участь в Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв "Соняшник", який проходив у м.Києві 13 жовтня.
Вітаємо наших переможців, які отримали найвищий результат - Гран-Прі:  піаністів Дмитра Кушика, 1 кл. ф-но та Владиславу Федченко, 8 кл. ф-но (викладач Котигорошко Г.Є.); ансамбль гітаристів "Барвинка" у складі: Даниїл Карпець, Валерія Гвоздіковська, Марія Боцуляк, Ростислав Кушик, Дмитро Микиташенко, Дмитро Петрушенко, Даниїл Потапович, Наталія Савонік, Владислав Тимощенко, Олег Токмаков, (керівник Скорик Т.М., концертмейстер Котигорошко Г.Є.).
Цимбалістка Аделаіда Галілеєва, 1 кл., виборола 1 місце (викладач Кравченко Г.Ю., концертмейстер Хахлюк С.Ю.), а учень 1 кл. ф-но Артем Письменний  отримав 2 місце (викладач Йовенко В.В.).
Пишаємось нашими юними музикантами! Бажаємо не зупинятись, завжди йти до перемоги та отримувати задоволення від процесу творчості!
Викладачам зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення, талановитих учнів та нових досягнень в їх нелегкій але цікавій педагогічній роботі.
Такі чудові результати праці учнів та їх викладачів вкотре підтверджують високий рівень виконавської та педагогічної майстерності, гідно представленої на міжнародному рівні.
Хай щастить Вам, молоді таланти України!

Викладач Макарівської дитячої школи мистецтв С.Ю. Хахлюк

Останнє оновлення на Понеділок, 11 листопада 2019, 12:51
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 657