View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Жителька с. Бишів відзначила 100-річний ювілей PDF Друк e-mail
Середа, 18 липня 2018, 13:37

18 липня свій 100-річний ювілей відзначила жителька с. Бишів Марія Григорівна Солодягіна у колі рідних та близьких. Ювілярка життєво багата, адже має своє продовження в онуках, правнуках та праправнуках, яких у неї аж 14.
Привітати ювілярку з поважною датою завітали перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації Ірина Анатоліївна Багінська та Бишівський сільський голова Олег Олександрович Мірошкін. Ірина Анатоліївна вручила матеріальну допомогу, виділену за районною цільовою програмою “Турбота”, а Олег Олександрович подарував ювілярці аподарунок.
Досить непросте життя видалося у Марії Григорівни. Закінчила 3 класи Бишівської школи. Родина не мала статків тому була змушена йти працювати до людей у найми. У 1942 році була примусово вивезена на роботу до Німеччини, де пробула до завершення Другої світової війни.
В рідному селі працювала техпрацівником Бишівської середньої школи-інтернату та санітаркою Бишівської дільничної лікарні. За плечима має 52-річний стаж роботи. Марія Григорівна була неодноразово відзначена грамотами Бишівської дільничної лікарні. Має ювілейні відзнаки Перемоги над фашистськими загарбниками у Другій світовій війні.

Останнє оновлення на Середа, 18 липня 2018, 13:43
 
Інформація про підсумки роботи відділу державних соціальних інспекторів за І півріччя 2018 року PDF Друк e-mail
Середа, 18 липня 2018, 11:27

Протягом І півріччя 2018 року відділом державних соціальних інспекторів проведено 669 обстеженнь матеріально-побутових умов сімей з метою підтвердження їх права на призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної допомоги сім’ям з дітьми, щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, компенсації як фізичній особі, яка надає соціальні послуги та влаштування осіб до будинку-інтернату.

Детальніше...
 
Дайджест новин Уряду 17.07.2018 PDF Друк e-mail
Середа, 18 липня 2018, 10:34

Глава Уряду про боротьбу з контрабандою: Ні кроку назад, сірі схеми мають бути зупинені

Поїзд чотирьох столиць стартує 28 вересня з Києва, - Володимир Омелян

Роман Труба: Переможців конкурсу на 27 керівних посад ДБР має перевірити громадськість та надати свої висновки

Володимир Кістіон: Протягом першого півріччя цього року виконано більше 50% плану ремонту українських доріг

Триває голосування за пріоритети Відкритого Уряду у 2018 – 2020 роках

Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко представить Україну на OG Partnership Global Summit 2018

В’ячеслав Кириленко: Уряд контролює підготовку до старту «Нової української школи»

Останнє оновлення на Середа, 18 липня 2018, 10:37
 
Зустріч з учасниками народного чоловічого гурту “Козацькі джерела” PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 липня 2018, 16:01

16 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова разом з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провела зустріч з учасниками народного чоловічого гурту “Козацькі джерела”.
Народному чоловічому гурту “Козацькі джерела” виповнюється 10 років творчої діяльності, і з такої нагоди учасники “Козацьких джерел” планують проведення ряду святкових концертів протягом поточного та наступного років, щоб презентувати свої найкращі пісенні композиції.
Впродовж 10 років свого існування гурт неодноразово отримував визнання на різноманітних конкурсах, як на рівні країни, так і міжнародного значення, прославляючи славну козацьку творчість, нашу рідну Макарівщину та загалом українську культуру. У 2015 році гурт отримав звання “народний”. Керівник "Козацьких джерел" О.Сніжко також був удостоєний почесного звання “Маестро”.
Приводом до зустрічі стало обговорення питання матеріально-технічного забезпечення колективу та концертної діяльності на європейському просторі.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 липня 2018, 16:10
 
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 09.07.2018 по 13.07.2018 PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 липня 2018, 11:44

В архівному відділі протягом тижня з 09.07.2018 по 13.07.2018 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 12, соціально-правового характеру – 3. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 7 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 4 справи. Надано методичну допомогу комунальній установі «Об’єднаний трудовий архів сільських та селищних рад Макарівського району» з питань складання описів справ, актів про вилучення для знищення, про нестачу документів, історичної довідки установи, що ліквідується, Новосілківській сільській раді – зі складання описів справ постійного зберігання, продовження історичної довідки.

Детальніше...
 
Уряд спрямував на розвиток регіонів 6 млрд.грн. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 липня 2018, 15:30

Цього року уряд виділив понад 6 млрд.грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд.грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд.грн. регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці  конкретного міста, села, ОТГ - дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2018, 15:41
Детальніше...
 
Робоча зустріч щодо реалізації аспектів медичної реформи на теренах району PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 липня 2018, 14:34

13 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч з головним лікарем КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенком. У ході зустрічі йшла мова про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та стану проходження приписної кампанії “Лікар для кожної сім'ї” в Макарівському районі.
Станом на 13 липня з лікарями району укладено 9666 декларацій, що становить 26,14% від кількості зареєстрованого населення.
Нагадаємо: лікарем первинної допомоги можуть бути сімейний лікар, педіатр або терапевт. Пацієнт може обрати для себе будь-якого лікаря, незалежно від місця реєстрації чи проживання. Якщо виявиться, що лікар не влаштовує пацієнта, то він може розірвати договір та укласти новий — з іншим.
Під час укладання Декларації пацієнтів з обраними лікарями лікарі реєструватимуть пацієнтів у системі. Таким чином, Національна служба здоров'я України зможе оплачувати закладу, де працює цей лікар, ведення кожного пацієнта.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2018, 14:40
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 514