View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Підприємницька діяльність
Дайджест Уряду 19.02.2019 PDF Друк e-mail

Ми вистояли і перемога буде за нами, – виступ Прем’єр-міністра України під час засідання Парламенту у зв’язку з п’ятою річницею початку збройної агресії Російської Федерації проти України

Ми нікому не дамо образити українців, але закликаємо владу на місцях бути так само відповідальною, – Глава Уряду

Ми не робимо щось на місяць чи два, ми приймаємо системні рішення, – Володимир Гройсман на «Свободі слова»

Олександр Саєнко: Нова державна служба дозволяє міністерствам бути центрами ухвалення рішень, а не виконавцями постанов 50-річної давнини

Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з Сенатором США пані Джоні Ернст

На Миколаївщині за принципами Нового освітнього простору оновили опорну школу

Уряд захистить малий бізнес та сферу ІТ, – Прем’єр-міністр

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Державного Герба України

Останнє оновлення на Вівторок, 19 лютого 2019, 15:29
 
Оn-line виставка до Дня Героїв Небесної Сотні та 5-річчя Революції Гідності PDF Друк e-mail

До Дня Героїв Небесної Сотні та 5-річчя Революції Гідності на веб-сайті архівного відділу Макарівської районної державної адміністрації (http://www.makariv-rda.archives.kiev.ua) на сторінці «Наші новини» розміщено документальну on-line виставку «Зима 2014-го... Макарівщина». На виставці експонуються фотокопії 10 документів архівних фондів № 1 «Макарівська районна рада», № 25 «Редакція газети «Макарівські вісті», № 49 «Борівська сільська рада та її виконавчий комітет», № 80 «Новосілківська сільська рада та її виконавчий комітет». Це рішення, статті, повідомлення тощо щодо суспільно-політичної ситуації в Україні, в районі, про події на Майдані Незалежності в Києві, про народне віче в Макарові у 2014 році, а також архівні документи про Героя Небесної Сотні Андрія Позняка. Ознайомитися з виставкою можна за посиланням http://makariv-rda.archives.kiev.ua/news.php?id=3253.

 
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 11.02.2019 по 15.02.2019 PDF Друк e-mail

В архівному відділі протягом тижня з 11.02.2019 по 15.02.2019 виконано 30 тематичних запитів, що надійшли від громадян і установ. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 9 громадян. Працівникам Комунального підприємства «Рожівське» надано консультацію з питань науково-технічного опрацювання документів підприємства. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву УДКСУ у Макарівському районі. Складено та надіслано Гавронщинській, Наливайківській та Опачицькій сільським радам чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Надано методичну допомогу Макарівській районній державній адміністрації зі складання опису справ з особового складу, акта про вилучення для знищення справ. 12 лютого начальником відділу Ю.Кравець проведено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву Пашківської сільської ради, у ході якого працівникам сільської ради була надана методична допомога з питань ведення діловодства та архівної справи, роботи експертної комісії. 14 лютого начальник архівного відділу взяла участь у розширеному засіданні колегії Державного архіву Київської області, що відбулося в м. Бровари, на якому розглядалося питання про підсумки роботи архівних установ Київської області у 2018 році та їх завдання на 2019 рік.

 
5 ПОПУЛЯРНИХ ЗАПИТАНЬ ПРО УРЯДОВИЙ ПРОЕКТ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ» PDF Друк e-mail

З 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям.
Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні - незалежно від того виходить мама на роботу чи залишається у декретній відпустці.
На це Уряд у Державному бюджеті заклав 500 мільйонів гривень. Цією безповоротною допомогою від Уряду зможуть скористатися 25 тисяч сімей.
Отже, 5 найбільш поширених у суспільстві запитань про муніципальну няню та відповіді на них.

1. Чи обов’язково мамі виходити на роботу, для того, щоб отримати компенсацію за послугу «Муніципальна няня»?
Незалежно від того виходить мама на роботу чи залишається у декретній відпустці, вона може укласти договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею та отримати додаткову допомогу на дитину.

Останнє оновлення на Понеділок, 18 лютого 2019, 11:52
Детальніше...
 
Норми забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2019 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання PDF Друк e-mail

28.01.2019 Київською обласною державною адміністрацією прийнято розпорядження № 26: «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно  з  якими  у 2019 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання», яке зареєстроване у ГУЮ у Київській області  від 31.01.2019 р. № 18/1213. Згідно даного розпорядження у 2019 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого газу  особам, які мають на це право.

Детальніше...