View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Підприємницька діяльність
Засідання комісії з питань захисту прав дитини PDF Друк e-mail

10 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Н.Ахановою провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації.
Під час засідання були розглянуті заяви щодо дарування неповнолітнім житлових будинків та земельних ділянок, визначення місця проживання дітей з матір'ю та позбавлення батьківських прав, батьків, які не виконують батьківських обов'язків по відношенню до своїх дітей.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 10 грудня 2018, 16:54
 
Апаратна нарада PDF Друк e-mail

10 грудня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу нараду за підсумками роботи окремих установ і структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді були обговорені питання набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом,  стану техногенної безпеки в районі, протиепізоотичної ситуації та стану утримання доріг в зимовий період тощо.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації Ю.Качан, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської райдержадміністрації В.Єзгор, провідного фахівця Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області Г.Погорєлова та начальника  Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка.

 
Прийом громадян PDF Друк e-mail

10 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, під час якого мешканці району звернулися до голови з проханням надати матеріальну допомогу на лікування та порушили питання забезпечення безкоштовними ліками.
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації надала роз'яснення, окремі з них взяла на особистий контроль.

 
25,4% зареєстрованих профзахворювань є наслідком недосконалості механізмів та робочого інструменту PDF Друк e-mail

Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, основними обставинами, внаслідок яких виникли професійні захворювання в українських працівників, є недосконалість механізмів та робочого інструменту – 25,4%, недосконалість технологічного процесу – 18,4% та неефективність роботи засобів індивідуального захисту – 15,1%. Розподіл наведено за аналітичними даними Фонду соціального страхування України за 9 місяців 2018 року.

Детальніше...
 
Пам’ятка для роз’яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії PDF Друк e-mail

1. У разі звернення застрахованої особи, в тому числі фізичної особи - підприємця за інформацією про сплачені суми єдиного внеску:
повідомляємо про порядок отримання інформації про сплачені суми єдиного внеску:
для отримання довідки ОК-5 та ОК-7 рекомендуємо:
звернутись до Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в громадську приймальню (тел. 04578-5-26-92), за адресою смт Макарів, вулиця Проектна,5.
При собі мати паспорт (або інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов’язкове соціальне страхування.

Останнє оновлення на Середа, 24 жовтня 2018, 09:08
Детальніше...