View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Підприємницька діяльність
Апаратна нарада при голові Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail

20 листопада в концертній залі Макарівського районного Будинку культури відбулася розширена апаратна нарада з керівниками установ і організацій району, працівниками структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації, головами виконавчих комітетів сільських, селищних рад при голові Макарівської райдержадміністрації Т.Семеновій за участю голови Макарівської районної ради О.Гулака, депутатів сільських, селищних рад.
На порядку денному були опрацьовані питання окремих превентивних антикорупційних механізмів: засади антикорупційної політики в Україні, робота уповноважених підрозділів “Осіб з питань запобігання та виявлення корупції, спеціальна перевірка” та хід розробки Стратегії Макарівського району і перші напрацювання.
Для висвітлення тематики та надання роз'яснень і компетентних відповідей із зазначених питань до слова були запрошені фахівці Департаменту організаційної роботи із запобігання та виявлення корупції Національного агенства з питань запобігання корупції — заступник керівника відділу з питань обробки повідомлень про корупцію С.Пивовар та головний спеціаліст зазначеного відділу Ю.Дерев'янко, а також виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України Н.Ключник і представники асоціації І.Коновалова і Н.Морозюк.

Останнє оновлення на Понеділок, 20 листопада 2017, 17:56
Детальніше...
 
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 13.11.2017 по 17.11.2017 PDF Друк e-mail

В архівному відділі протягом тижня з 13.11.2017 по 17.11.2017 виконано 133 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі 1 – соціально-правового характеру, 132 – тематичні. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 10 громадян. Експертною комісією відділу схвалено 1 опис справ з кадрових питань, 1 акт про вилучення для знищення справ, подані юридичною особою, 3 списки юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, які передають та які не передають документи в архівний відділ Макарівської райдержадміністрації. Складено плани роботи працівників відділу та плани роботи архівного відділу на 2018 рік. Надано методичну допомогу з питань складання опису справ з кадрових питань, акту про вилучення  документів для знищення організації, що ліквідується, комунальній установі «Об’єднаний трудовий архів сільських та селищних рад Макарівського району».

 
В райдержадміністрації обговорили питання надання соціальної підтримки дітям та родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах PDF Друк e-mail

17 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная та начальника служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк провела зустріч з директором Міжнародної благодійної організації "Посланець миру" К.Коврєвою.
У ході зустрічі йшла мова про співпрацю у наданні гуманітарної допомоги багатодітним сім'ям, дітям і малозабезпеченим родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах та реалізації соціальних проектів, на яких спеціалізується організація.
Зокрема, організація працює за напрямками: зміцнення сімей для попередження соціального сирітства, допомога сім’ям, які виховують дітей та молодь з функціональними обмеженнями, допомога сім’ям у складних життєвих обставинах, просвітницька діяльність та школа волонтерів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 листопада 2017, 15:17
 
Відбулася колегія відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації PDF Друк e-mail

16 листопада в Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала відбулася колегія відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації під головуванням начальника відділу Тарнавського В.М.
Участь у засіданні взяли начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Сальвенчук О.М., спеціалісти відділу освіти, фізичної культури та спорту, методисти районного методичного кабінету, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Під час колегії було розглянуто питання про заходи впровадження енергоефективності в закладах освіти району; про підсумки державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих випускниками навчальних закладів району на основі повної загальної освіти у 2017 році; про розширення мережі гуртків центру творчості дітей та юнацтва ім..Д.Туптала та збільшення показника охоплення учнів позашкільною освітою; про стан організації дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності в навчальних закладах району у 2017/2018 навчальному році; про стан організації ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових навчальних дисциплін та ряд інших.

 
Інтелектуальна гра Брейн – ринг «Підліток і право» PDF Друк e-mail

16 листопада службою у справах дітей та сім’ї Макарівської районної державної адміністрації спільно з Макарівським НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей» було проведено районну інтелектуальну гру брейн-ринг «Підліток і право» для учнів 9 класів з правознавчим спрямуванням. У грі взяли участь 3 команди: «Демократи», «Феміда», «Правосуддя».
До складу журі увійшли головний спеціаліст служби у справах дітей та сім»ї  Макарівської райдержадміністрації Оставненко І. В., директор МакарівськоНВК Українець Н.М., вчитель правознавства Макарівського НВК Мочернюк Я. М., заступник начальника бюро правової допомоги Макарівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бенедіктов Т. М.,  державний виконавець відділу державної виконавчої служби Макарівського районного управління юстиції Коваленко Н. І.
За підсумками гри перемогу здобула команда «Демократи» Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей». Команда  переможець та команди учасники отримала подарунки у вигляді канцелярського приладдя та блокнотів.
Даний захід спрямований на підвищення загального рівня правової культури та удосконалення правової  обізнаності  серед дітей.