View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Підприємницька діяльність
Порядок використання коштів обласного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Сотні PDF Друк e-mail

Департаментом соціального захисту населення Київської облдержадміністрації було ініційовано розробку Комплексної програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки (далі – Програма).
Метою Програми є матеріальна підтримка вищезазначених категорій громадян, які знаходяться в складних життєвих обставинах.
Головним розпорядником бюджетних коштів є департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.

Детальніше...
 
Роз’яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо цін на послугу з управління багатоквартирним будинком PDF Друк e-mail

У зв’язку із зверненням підприємств житлового господарства, управителів багатоквартирних будинків та органів місцевого самоврядування щодо цін на послугу з управління багатоквартирним будинком, а також питань соціального захисту населення при оплаті цієї послуги Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в межах компетенції надає роз’яснення.

Детальніше...
 
Дайджест новин Уряду 19.07.2018 PDF Друк e-mail

Можемо довести долю агровиробництва до 25% ВВП, – Володимир Гройсман

Без втручання посадової особи: відтепер он-лайн-повідомлення про початок будівельних робіт повністю автоматизовано

Заходи з відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України цьогоріч мають відзначатися якнайвищим рівнем, - Павло Розенко

МОН назвало ТОП-5 найпопулярніших спеціальностей та вишів за підсумками подання мільйона заяв вступників

У рамках цільової програми Канада надасть $30 млн на підтримку підприємництва в Україні

Торговельні відносини України та Канади мають прекрасні перспективи розвитку, - Глава Уряду під час зустрічі з Міністром міжнародного розвитку Канади

 
Жителька с. Бишів відзначила 100-річний ювілей PDF Друк e-mail

18 липня свій 100-річний ювілей відзначила жителька с. Бишів Марія Григорівна Солодягіна у колі рідних та близьких. Ювілярка життєво багата, адже має своє продовження в онуках, правнуках та праправнуках, яких у неї аж 14.
Привітати ювілярку з поважною датою завітали перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації Ірина Анатоліївна Багінська та Бишівський сільський голова Олег Олександрович Мірошкін. Ірина Анатоліївна вручила матеріальну допомогу, виділену за районною цільовою програмою “Турбота”, а Олег Олександрович подарував ювілярці аподарунок.
Досить непросте життя видалося у Марії Григорівни. Закінчила 3 класи Бишівської школи. Родина не мала статків тому була змушена йти працювати до людей у найми. У 1942 році була примусово вивезена на роботу до Німеччини, де пробула до завершення Другої світової війни.
В рідному селі працювала техпрацівником Бишівської середньої школи-інтернату та санітаркою Бишівської дільничної лікарні. За плечима має 52-річний стаж роботи. Марія Григорівна була неодноразово відзначена грамотами Бишівської дільничної лікарні. Має ювілейні відзнаки Перемоги над фашистськими загарбниками у Другій світовій війні.

Останнє оновлення на Середа, 18 липня 2018, 13:43
 
Інформація про підсумки роботи відділу державних соціальних інспекторів за І півріччя 2018 року PDF Друк e-mail

Протягом І півріччя 2018 року відділом державних соціальних інспекторів проведено 669 обстеженнь матеріально-побутових умов сімей з метою підтвердження їх права на призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної допомоги сім’ям з дітьми, щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, компенсації як фізичній особі, яка надає соціальні послуги та влаштування осіб до будинку-інтернату.

Детальніше...