View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Спартакіада державних службовців Пенсійного фонду України по Київській області PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 14:40

23 червня на Макарівському центральному районному стадіоні імені М.Бруквенка відбулася Спартакіада державних службовців Пенсійного фонду України по Київській області, присвячена 100-річчю державної служби України.
Відкрив захід начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Фатхудінов, привітавши учасників заходу з побажанням вдалого старту та гарних результатів у змаганнях.
До привітань доєдналися голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, начальник Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Н.Поротнікова, заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко та Макарівський селищний голова В.Токар, а учасниці народного колективу “Зоряниця” виступили з вокальним номером.
Державні службовці продемонстрували свою фізичну підготовку в змаганнях з перетягування канату, підтягувань на перекладені, стрибків у довжину, віджимань, бігові та інших легкоатлетичних видах спорту.
Під час змагань, незважаючи на дощову погоду, панувала доброзичлива атмосфера, команди підтримували всіх спортсменів гучними вигуками та аплодисментами.
Також, користаючись нагодою, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області провів нараду з начальниками об'єднаних управлінь з районів Київщини за участю керівництва Макарівської райдержадміністрації, Н.Поротнікової та О.Цисаренка. Під час наради В.Фатхудінов відзначив якісну та професійну роботу державних службовців Пенсійного фонду України в Київській області та вручив грамоти найкращим представникам даної сфери. Н.Поротнікова теж вручила грамоти з нагоди Дня державної служби.
По завершенню наради Т.Семенова, В.Фатхудінов, Н.Поротнікова, І.Багінська, О.Цисаренко, І.Рознай та начальник Києво-Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області С.Токар побували в приміщенні бувшої типографії, в якому планується розміщення громадської приймальні, відділів та архіву пенсійних справ по Макарівському району.

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2018, 14:59
 
Увага! Перевірка системи оповіщення цивільного захисту PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 червня 2018, 10:32

20 червня в період з 13:45 до 15:00 год. згідно з План-графіком в смт Макарів буде проведено комплексну технічну перевірку регіональної системи оповіщення цивільного захисту з подачею всіх команд та включенням електросирен.
Тому, просимо жителів та гостей селища зберігати спокій, не допускати паніки та безпідставного хвилювання, займатися своїми звичними справами.
Нагадуємо, що в умовах реальної надзвичайної ситуації завивання сирени означає сигнал «Увага всім!». Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення про обстановку, що склалась та порядок дій.
Будьте уважні до повідомлень і сигналів. Це може врятувати життя, зберегти здоров’я та домівки Вам та Вашим близьким!

 
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітав державних службовців із професійним святом PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 09:37

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем державної служби!
Роль державної служби в період реформування більшості сфер нашого суспільства є вирішальною. В умовах переходу до нових управлінських методів, запровадження електронного урядування, підвищення прозорості прийняття рішень від державних службовців суспільство очікує злагодженої, ефективної та прозорої роботи.
Успіх України залежить не лише від інноваційних процесів, а й від ефективності державного апарату. Реформа державної служби та державного управління, яку ми впроваджуємо, спрямована на підвищення ефективності державних органів, досягнення прозорості у процесі прийняття рішень, залучення до цього процесу громадськості.
У процесі реформування державної служби ми активно співпрацюємо з громадськими та донорськими організаціями, що забезпечує нам високу якість прийняття рішень та ефективність управлінських структур. Ми залучаємо до урядових та інших державних структур молодих фахівців, які приносять у державну службу нові методи роботи та свіжі погляди на управлінські процеси. Наше завдання – системна реформа державного управління за зразком найбільш ефективних західних держав, і я впевнений, що разом нам вдасться її здійснити.
Висловлюю подяку всім державним службовцям за висококваліфіковану працю, ініціативність та готовність змінюватися самим і змінювати нашу державу. Бажаю всім колегам міцного здоров’я, професійного зростання та усіляких гараздів!

З повагою
Прем’єр-міністр України                           Володимир ГРОЙСМАН

 
Шановні державні службовці! PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 11:23

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня державної служби.
Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.
Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.
Приємно відзначити, що переважна більшість державних службовців району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.
Від фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.
Зичe Вам міцного здоров’я, родинного тепла, невичерпного ентузіазму, оптимізму, злагоди та добробуту.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2018, 11:25
 
Дайджест новин Уряду за 22 червня 2018 р. PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 08:39

Українська молодь здатна змінити країну зсередини, – Володимир Гройсман

Володимир Гройсман: У своїй роботі керуюся інтересами громадян, прислужувати нікому не буду

Державне регулювання цін ніколи не справляло позитивного ефекту на виробників, – Глава Уряду

Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Попри інтенсивний політичний діалог з ЄС, ми досі не маємо насиченого діалогу між громадянськими суспільствами, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Павло Розенко: Програма «Доступні ліки» працює і буде розширюватися

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 706