View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Семінар щодо змін у законодавстві про загальнообов'язкове соціальне страхування PDF Друк e-mail

26 вересня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбувся семінар з бухгалтерами підприємств, установ і організацій району, проведений представниками Ірпінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області, під головуванням в. о. начальника Ірпінського відділення І.Куліковської.
Семінар був спрямований на роз'яснення ряду нових постанов правління Фонду соціального страхування України, що стосуються змін про загальнообов'язкове соціальне страхування.
З 01 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві.
Новий  Порядок визначає механізм та умови фінансування страхувальників як для надання матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованим особам, так і для виплат потерпілим на виробництві.

Детальніше...
 
92,3 МЛРД ГРН НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НОВОЇ ЯКОСТІ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В 2019 РОЦІ PDF Друк e-mail

Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець мав можливість отримати якісну і своєчасну медичну допомогу та доступне лікування. У 2019 році видатки на медицину буде збільшено до 92,3 млрд. грн.

1 млрд.грн. на доступне лікування хронічних захворювань
У 2017 році уряд запустив програму «Доступні ліки», за якою люди мають можливість отримати безкоштовно або з незначною доплатою понад 260 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Отримати їх можна в кожній третій аптеці країни. Мільйони людей користуються програмою, що дає можливість лікувати ці небезпечні для життя хронічні захворювання. На даний час реалізовано 26,5 мільйонів рецептів. І в наступному році урядова програма продовжить працювати, на її фінансування в бюджеті-2019 передбачено 1 млрд.грн.

Детальніше...
 
ОБЕРЕЖНО! ГРИП ПТИЦІ! PDF Друк e-mail

Швидкі темпи нарощування міжнародних коопераційних зав’язків представляють серйозну загрозу щодо занесення і розповсюдження на території України однієї з небагатьох найнебезпечніших інфекцій – грипу птиці. Вплив на птахівництво призводить до суттєвих економічних збитків (знищення поголів’я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів, заборона торгівлі, додаткові ветеринарно-санітарні заходи) як в розвинених країнах, так і у країнах, що розвиваються.
У новому тисячолітті хвороба стала однією з основних причин занепокоєння ветеринарних і медичних фахівців усього світу. Особливе місце грип займає як трансвидовий патоген (можливість деяких вірусів грипу (особливо високопатогенних) долати міжвидовий бар’єр), який здатний спричинити виникнення нового пандемічного варіанту вірусу та пандемію «пташиного грипу» в людей з тяжкими наслідками.

Детальніше...
 
Дайджест новин Уряду від 25вересня 2018 року PDF Друк e-mail

Олександр Саєнко та Пітер Вагнер обговорили взаємодію України та ЄС в питанні реформи держуправління

Досвід розвитку місцевого самоврядування європейських країн є ключовим для громад України, - Геннадій Зубко

Україну мають оцінювати за її реальні досягнення, - Іванна Климпуш-Цинцадзе на засіданні UkraineStrategicCouncil в Нью-Йорку

Громадяни, які отримують менше за мінімальну зарплатню, мають змогу звернутися до Комісії з питань призначення житлових субсидій

Фінансування виплати пенсій за вересень завершено

З часом Україна потребуватиме більше економістів, що працюватимуть у сфері освіти, – Лілія Гриневич

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
Сергій Савчук: Енергоефективність як ключ до конкурентоздатності обговорили із представниками промислових підприємств PDF Друк e-mail

Механізм стимулювання підприємств до енергоефективності, розроблений Держенергоефективності спільно з Українсько-данським енергетичним центром, розглянув Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками великого, середнього та малого бізнесу, а також ВРУ, Мінекономрозвитку, УСПП, ICCUkraine, експертами.
«В основі механізму, який ми пропонуємо, лежить принцип співфінансування, який у програмі «теплих кредитів» вже добре себе зарекомендував», - розповів С.Савчук.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 757