View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
На розширеному засіданні колегії буде представлено публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік PDF Друк e-mail

26 лютого 2018 року о 10.00 год. відбудеться розширене засідання колегії Макарівської райдержадміністрації.
На засіданні колегії буде представлено публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік.
Регламент заходу:
10.00 – 10.30 – презентація публічного звіту голови Макарівської районної державної адміністрації.
10.30 – 11.00 – запитання та відповіді.
Запрошуються представники органів місцевого самоврядування, керівники установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських об’єднань та організацій, засобів масової інформації.
Місце проведення заходу: вул. Димитрія Ростовського, 27, смт Макарів Київської області, приміщення районного будинку культури.
Відповідальний структурний підрозділ: відділ економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації.
Контактна особа: Сальвенчук Ольга Михайлівна – начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації, тел (04578) 5-13-08, 5-14-44; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

...Публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік

 
Прийом громадян PDF Друк e-mail

21 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів особистий прийом громадян. Під час прийому громадяни звернулися з питаннями аграрної політики та земельних відносин (внесення змін до публічної кадастрової карти України відповідно до державного акту на право власності на земельну ділянку (пай)), житлово-комунального господарства (видалення аварійно-небезпечних сухостійних дерев, які знаходяться на території загального користування) та питання транспорту (надання якісних послуг громадянам на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування).
На всі вище вказані питання заступник голови адміністрації надав роз’яснення, а окремі з них взяв на особистий контроль.

 
Засідання комісії райдержадміністрації з питань надання соціальної матеріальної допомоги громадянам району PDF Друк e-mail

21 лютого відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань надання соціальної матеріальної допомоги громадянам району.
Комісією розглянуто 7 звернень громадян щодо отримання матеріальної допомоги згідно комплексної районної програми «Турбота». При розгляді звернень комісією здійснюється індивідуальний підхід до проблем громадян, вирішуються питання щодо надання допомоги в залежності від обставин, які склалися житті громадян: на лікування, особам з інвалідністю, іншим громадянам району. Рішенням комісії рекомендовано голові райдержадміністрації надати соціальну матеріальну допомогу всім заявникам.

Останнє оновлення на Четвер, 22 лютого 2018, 16:04
 
ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ PDF Друк e-mail

Веб-портал – це унікальна можливість для кожного українця контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, не відриваючись від монітора персонального комп’ютера. Адже користувач має доступ до повного переліку страхувальників, які подавали про нього відомості в систему персоніфікованого обліку, інформацію про суми заробітку, з яких сплачено страхові внески, кількість днів для стажу за кожен місяць починаючи з 2000 року.

Детальніше...
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 15.02.2018 по 22.02.2018 PDF Друк e-mail

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 15 лютого по 22 лютого 2018 року народилось: 3 дітей (2 хлопчики та 1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Хірург
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 641