View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Відбулася нарада щодо підготовки ОВК (виборчий округ № 91) та ДВК району до позачергових виборів народних депутатів України PDF Друк e-mail

16 липня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная провела нараду  з начальником Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченком, головою окружної виборчої комісії (виборчий округ № 91) О.Кожокаром та начальником Макарівського районного підрозділу ПАТ “Київобленерго” О.Сольвйовим щодо  підготовки ОВК та виборчих дільниць району до проведення позачергових виборів народних депутатів України в населених пунктах району, зокрема протипожежного стану та забезпечення альтернативним живленням в разі виникнення аварійних ситуацій на лініях електропередач.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 липня 2019, 15:28
 
Робоча нарада з питань підготовки до нового опалювального сезону PDF Друк e-mail

16 липня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочу нараду за участю керівників окремих структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації, керівників бюджетних установ соціального призначення, та керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
На нараді були розглянуті питання підготовки об'єктів соціального призначення району до нового опалювального сезону (проблемних ситуацій, шляхів їх вирішення), зокрема в першу чергу це заклади освіти, медичні заклади, стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с. Грузьке та інші. Тобто, станом на 01 вересня 2019 року всі перелічені об'єкти мають бути готові до включення теплопостачання, в разі необхідності.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 липня 2019, 15:11
 
Заступник голови Макарівської райдержадміністрації провів апаратну нарадау PDF Друк e-mail

15 липня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу нараду за підсумками роботи окремих установ і структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді були обговорені питання ходу збору ранніх зернових культур сільськогосподарськими підприємствами району та забезпечення протипожежної безпеки під час заготівлі грубих кормів та збору врожаю, стану матеріально-технічного забезпечення районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, стану формування органами місцевого самоврядування схем санітарного очищення населених пунктів та стану цивільного захисту населення району.
Нарада відбулася за участю начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості  Макарівської райдержадміністрації Ю.Качан,  начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, начальника Макарівського РВ ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка.

 
Завдяки Асоціації міст України 12 громад Київської області отримали понад 103 млн грн. державної субвенції на соціально-економічний розвиток PDF Друк e-mail

10 липня Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабінету Міністрів України представляв Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Того ж дня завдяки налагодженій співпраці АМУ та парламентського Комітету з питань бюджету це рішення було оперативно погоджено.
ІЗ загальної суми державної субвенції 12 міст та селищ Київської області отримають понад 103 млн грн. Кошти отримають міста Богуслав, Згурівка, Кагарлик, Макарів, Сквира, Тараща, Яготин та селища Володарка, Іванівка, Красятичі, Рокитне, Ставище. Найбільше коштів отримають Яготин – майже 16 млн грн.

Підтримка малих міст та селищ належить до пріоритетів діяльності Асоціації міст України. Так, готуючись до XV Українського муніципального форуму, АМУ провела опитування громад-членів і направила Уряду пропозиції щодо вирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст та селищ. Прем’єр-міністр України В.Гройсман, у відповідь на неодноразові запити АМУ, у виступі на Дні Діалогу з владою 18 червня під час XV Українського муніципального форуму та на нараді з головами малих міст 24 червня висловлював позицію про необхідність підтримки малих міст та селищ.
Асоціація міст України вітає рішення Уряду про виділення 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ і висловлює подяку Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману!

Більше інформації на сайті АМУ: http://auc.org.ua/novyna/uryad-vydilyv-14-mlrd-grn-na-pidtrymku-malyh-mist-amu-vitaye-ce-rishennya

 
Робоча нарада щодо забезпечення якості освіти PDF Друк e-mail

12 липня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська разом із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочу зустріч з директором Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” Н.Українець та директором Ясногородського НВО Л.Шамотою щодо забезпечення якості освіти, внесення змін до статутів зазначених навчальних закладів з метою забезпечення вимог Закону України “Про освіту” та створення нового освітнього простору. Зокрема, передбачається перетворення Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” в КЗ “Макарівський багатопрофільний ліцей” Макарівської районної ради Київської області та Ясногородське НВО в КЗ “Ясногородська гімназія — освітній центр” Макарівської районної ради Київської області. Дані питання будуть винесені на розгляд найближчого засідання сесії Макарівської районної ради VІІ скликання.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 липня 2019, 14:21
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 882