View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Публічні заходи
Міжвідомча зустріч PDF Друк e-mail

22 січня начальник служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк провела міжвідомчу зустріч спільно з директором КЗ Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” С.Шабановою щодо подальшого перебування дітей у районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії”, які були вилучені з родин в с. Наливайківка, Великий Карашин, Королівка, Мар'янівка, та смт Макарів.

 
Іван Рознай провів апаратну нараду PDF Друк e-mail

22 січня виконуючий обовязки голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду, на якій були розглянуті питання стану протиепізоотичної  та епідемічної ситуацій в районі, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом, можливостей залучення техніки сільськогосподарських виробників для потреб зимового утримання доріг та скоординованостей дій в разі необхідності розчищення доріг від снігового покриву. А також у ході наради були проаналізовані дії підрозділів  та служб району в умовах погіршення погодніх умов, які склалися на минулому тижні.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлового-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, начальника Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка, завідувачем сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації В.Єзгор та начальника районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка.

 
Подорож до телевізійного Задзеркалля PDF Друк e-mail

19 січня учні Ясногородського НВО «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» здійснили цікаву та пізнавальну профорієнтаційну екскурсію «Подорож до телевізійного Задзеркалля» на канал «1+1 медіа». Школярі побували в студіях «Сніданку з 1+1» та «ТСН», де ознайомилися з роботою професійних журналістів, телеведучих та операторів, дізналися як створюються новини. «Подорож до телевізійного Задзеркалля» доповнила знання учнів про різні професії, розширила їх світогляд і кругозір, що є одним із важливих етапів на шляху до зваженого самостійного вибору професійної діяльності в майбутньому.

 
З Рідзвяним днем PDF Друк e-mail

"Добрий день вам, люди добрі! Раді  вітати вас в цьому залі, бо сьогодні останній день Різдвяних свят, які в народі називали Пів-Івана або Різдвяним днем". Такими словами ведуча розпочала святковий концерт Лишнянського Будинку культури. На сцені  виступали вихованці дитячого садочку, учні 1-4 класів Лишнянського НВО та солісти Будинку культури Сиза М., Сайченко Л., Шевчук Л. з піснями: “На Різдво Христове Ангел прилетів”, ”Нова радість стала”,
“Щедрик”. Порадували колядками та щедрівками колективи “Чарівниці” і народний аматорський фольклорний колектив “Сік землі”.
Архимандрит Філарет привітав усіх глядачів та учасників художньої самодіяльності зі святами та попросив долучитись до благодійної акції допомоги дитині із с.Бишів на лікування.
Після виконання фінальної пісні “Добрий вечір тобі пане господарю” учасниками концерту разом з глядачами всі отримали солодкі подарунки від настоятеля церкви Преподобної Параскеви Сербської Архимандрита Філарета.

Директор Лишнянського СБК  Брезіцький В.В.

 
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 15.01.2018 по 19.01.2018 PDF Друк e-mail

В архівному відділі протягом тижня з 15.01.2018 по 19.01.2018 виконано 24 запити, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 23, соціально-правового характеру – 1. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 11 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 8 справ. Працівникам 2 установ надано консультації з питань ведення діловодства. Надано методичну допомогу зі складання номенклатур справ на 2018 рік Макарівській селищній раді, редакції газети «Макарівські вісті», Макарівському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія», УДКСУ у Макарівському районі. Складені та надіслані Макарівській районній організації Профспілки працівників освіти і науки України, Наливайківській та Опачицькій сільським радам чергові нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатур справ; Наливайківській, Гавронщинській сільським радам, Макарівській районній організації Профспілки працівників освіти і науки України – чергові нагадування про порушення графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено номенклатури справ на 2018 рік Макарівської селищної, Людвинівської сільської рад, Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія».