View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Публічні заходи
Мітинг-реквієм у зв'язку 32-ми роковинами чорнобильської трагедії PDF Друк e-mail

Щорічно, від 26 квітня 1986 року, вся Україна в скорботі згадує трагічні події, причиною яких став невдалий експеримент на Чорнобильській АЕС. Експеримент, який забрав тисячі життів громадян нашої країни. І продовжує наносити тяжкі  і непоправні наслідки.
Того весняного дня ніхто, не про що не підозрював, життя йшло звичним ходом, цвіли сади, творилося неспішне, планомірне майбутнє.
Увечері 25 квітня 1986 року група інженерів почала проводити на 4-у реакторі абсолютно непідготовлений технічний експеримент, під час якого потужність реактора була знижена на 7% від норми, а контрольні пристрої були відключені. Робота реактора стала нестабільною і неконтрольваною, а спроба відновити стандартний режим його роботи - запізнілою, і 26 квітня 1986 року на 4-у реакторі пролунали два вибухи. Вони були не ядерними, а хімічними, як наслідок перегріву реактора і накопичення великої кількості газів, що з'явились під час неконтрольованої реакції. Потужність вибухів була настільки великою, що було зруйновано стальну і свинцеву обшивку реактора, і в повітря піднялось більше 60 тон радіоактивних матеріалів.
Лише через три тижні при допомозі 4 тисяч тон піску, бору, свинця і глини вдалось ізолювати реактор, що продовжував випромінювати радіацію, і запобігти подальшому забрудненню грунту. З території в радіусі 30 кілометрів від місця аварії було евакуйовано більше 100 тисяч людей.
26 квітня, в смт Макарів, відбувся мітинг-реквієм до 32-х роковин чорнобильської трагедії.
Захід пройшов за участю ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І. Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І. Розная,  керівників та представників трудових колективів, духовенства, особового складу Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області, ЗМІ, громадськості.
До учасників мітингу-реквієму звернулися голова Макарівської районної громадської організації Української благодійної спілки соціального захисту інвалідів Чорнобиля А. Могиль, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС  Ю. Бордюг та В. Зайчук, депутат Маакрівської районної ради VІІ скликання Н. Сидоренко. А також з піснею в акапельному виконанні виступив народний аматорський фольклорний колектив “Чебреці” під керівництвом заслуженого працівника культури України Г. Гончаренко.
Загиблих учасників ліквідації було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу пам'яті “Тим, хто врятував світ”, в знак вічної пам'яті за неоціненний вчинок, людей, які віддали свої життя в перші години, тижні, місяці і роки, адже радіоактивне опромінення не обійшло нікого стороною, хто був у зоні відчуження, хто рятував країну, своїх нащадків.

Окремий матеріал в тексті використаний з сайту: http://www.jnsm.com.ua/cgi-bin/m/tm.pl?Month=04&Day=26

Останнє оновлення на Четвер, 26 квітня 2018, 16:37
 
Робоча зустріч з питань технічного забезпечення медичних амбулаторій PDF Друк e-mail

26 квітня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочу зустріч з в. о. Копилівського сільського голови В.Коржевським, Забуянським сільським головою М.Герасименком, Мотижинським сільським головою О.Сухенко та головним лікарем КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенком, щодо комп'ютеризації медичних амбулаторій загальної практики сімейної медицини вище вказаних населених пунктів, їхнього підключення до мережі Інтернет та стану підписання декларацій пацієнтами при виборі сімейних лікарів.

Останнє оновлення на Четвер, 26 квітня 2018, 16:22
 
Голова Макарівської райдержадміністрації взяла участь в нараді при Міністерстві соціальної політики України PDF Друк e-mail

Минулого вівторка при Міністерстві соціальної політики України відбулася нарада під головуванням заступника Міністра з питань європейської інтеграції О.Чуркіна, щодо випадку, який стався в КЗ Макарівський районний Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії”, звідки були викрадені 4 малолітніх дітей їхніми батьками.
Нарада пройшла за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, начальника служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк, директора Департаменту захисту прав дітей та усиновлення Р.Ковбаси, Соснівського сільського голови О.Йовенко, начальника КЗ Макарівський районний Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” С.Шабанової, начальника служби у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації Н.Онопрієнко-Капустіної та інших.
Під час обговорення проблематики наради були опрацьовані питання  захисту дітей та надані пропозиції з подальшої роботи з сім'єю.

 
32 річниця трагедії на Чорнобильській АЕС у Соснівській ЗОШ І-ІІ ступенів PDF Друк e-mail

В історії нашого народу є чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року , коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
У день 32 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, яка принесла Україні гірку, як полин, славу, у  Соснівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися  заходи,  приурочені  річниці  трагедії  аварії  на  ЧАЕС.  Протягом  тижня  у  школі  проходили  виставка  літератури  «Чорнобиль не має минулого…» та виставка  малюнків  «Чорнобильський біль".
Сьогодні, 26 квітня у Соснівській школі пройшли  уроки  Пам’яті,  де  учні  разом  з  класними  керівниками  думками  полинули  у  страшні  квітневі  дні  вісімдесят  шостого року. Учні знайомились з історією  трагедії, яка трапилась на  Чорнобильській атомній станції.  Шкільний бібліотекар Гаращенко О.М. розповіла учням про  причини та наслідки катастрофи. Хвилиною мовчання  пом΄янули всіх, хто згорів у реакторі, хто помер  від  великої дози  опромінення, рятуючи світ  від  радіаційної чуми. Також учні мали змогу переглянути та відеофільм про саму трагедію та її наслідки «Чорнобиль».

 
Службою порятунку «101» проведено спеціальне об’єктове тренування PDF Друк e-mail

26 квітня відповідно до графіка проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання Макарівського району на 2018 рік було проведено тренування на Макарівській філії ТОВ «Київхліб» в смт. Макарів, за темою: «Дії персоналу на випадок можливого виникнення пожежі в приміщенні котельні», де було практично відпрацьовано порядок дій обслуговуючого персоналу при ліквідації аварійної ситуації. Керівником об’єктового тренування був інженер з охорони праці Корчевський П.В. Перед початком тренувань, відповідно до наказу та розробленого плану тренування, було проведено протипожежний інструктаж з персоналом об’єкту. Також до тренування було залучено добровільну-пожежну дружину.
Працівниками Макарівського РС ГУ ДСНС України у Київській області здійснювався контроль якості підготовки та проведення даного навчання. Після проведення тренувань з керівництвом об’єкту проведено розбір даного заходу з визначенням перспективних напрямків роботи.

Останнє оновлення на Четвер, 26 квітня 2018, 13:12