View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Публічні заходи
Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС! PDF Друк e-mail

14 грудня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим атомним реактором Чорнобильської станції. Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.
Ми у вічному боргу перед вами, хто ціною свого здоров’я і свого життя врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню.
Низько схиляю голову перед неоціненним людським подвигом, мужністю, героїзмом, відвагою ліквідаторів, які не думали про нагороди, відзнаки, не ховалися за спини товаришів, навіть почасти не усвідомлюючи, на яку особисту небезпеку наражалися. Вічна вдячність живим і світла пам’ять загиблим!
Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, щастя, удачі, миру, злагоди та добробуту!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

 
Дайджест новин Уряду від 13 грудня 2018 року PDF Друк e-mail

Трастовий фонд із знешкодження вибухонебезпечних предметів починає працювати: підписана Імплементаційна угода між Україною та НАТО

Глава Уряду про старт експлуатації локомотивів GE: Промисловість потрібно забезпечувати якісною логістикою та інфраструктурою

Володимир Кістіон доручив Міненерговугілля невідкладно врегулювати ситуації із виплатою зарплати львівським шахтарям

Остап Семерак на кліматичних переговорах ООН закликав не допускати включення інформації РФ по Криму до загального міжнародного звіту

Володимир Кістіон: Корпоративні трансформації в Укрзалізниці мають посилити соціальну відповідальність компанії

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 грудня 2018, 08:55
 
Нарада щодо забезпечення безперешкодного руху транспорту трасою міжнародного значення Київ-Чоп в межах Макарівського району PDF Друк e-mail

13 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу нараду з командиром батальйону патрульної поліції О.Горлачем та заступником командира батальйону патрульної служби С.Рєзвіним за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная та начальника Макарівського відділення поліції Інпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області О.Кравчука.
Метою зустрічі стало обговорення питання забезпечення безперешкодного руху транспорту трасою міжнародного значення Київ-Чоп, в межах Макарівського району, у зв'язку із введенням обмеження Київською міською радою на в'їзд  великогабаритних вантажівок в столицю.

Останнє оновлення на Четвер, 13 грудня 2018, 17:14
 
Зустріч з питання пільгового перевезення учасників бойових дій — учасників АТО PDF Друк e-mail

13 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела зустріч з учасниками бойових дій — учасниками АТО та представником ТОВ “АТП “Стріла” щодо надання якісних послуг з пасажирських перевезень на міжміських та внутрішньо районних маршрутах, зокрема: пільгового перевезення учасників АТО та розгляду скарг на дії водіїв підприємства.

Останнє оновлення на Четвер, 13 грудня 2018, 17:15
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 06 по 13 грудня 2018 року PDF Друк e-mail

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 06 по 13 грудня 2018 року народилось 4дітей (1 хлопчик та 3 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог.