View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Публічні заходи
Надання допомоги дітям померлого годувальника PDF Друк e-mail

Громадяни України, які є дітьми померлого годувальника та постійно проживають на території України, мають право на державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.
Для призначення соціальної допомоги дітям померлого годувальника додатково подаються:
• копія свідоцтва про народження або паспорта громадянина України особи, якій призначається соціальна допомога, з пред’явленням оригіналу;

Детальніше...
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 10 по 16 травня 2019 року PDF Друк e-mail

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 10 по 16 травня 2019 року народилось 2 дітей (2 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 
«ПАКУНОК МАЛЮКА»: БАТЬКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ДОДАТКОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ PDF Друк e-mail

Уряд посилює соціальний захист сімей з дітьми, створює умови для зміцнення інституту сім’ї та забезпечення належних соціально-економічних умов її життєдіяльності. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512, запроваджено Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», який почав діяти з вересня 2018 року.
Українські сім’ї, у яких малюки народились після 1 вересня 2018р. отримують набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток. Допомога «пакунок Малюка» є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народились діти.
Пакунок надається кожній родині, він підтримує матеріально, інформаційно, та є суттєвою допомогою всім родинам в першу чергу тим, які через складне матеріальне становище не в змозі придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.
Управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації отримано чергову партію «пакунків малюка» для новонароджених. Всі родини Макарівського району, в яких народились діти, отримують допомогу від держави. Вручення «пакунків малюка» здійснюється керівництвом управління з висловленням найщиріших побажань батькам новонароджених.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 травня 2019, 15:07
 
Вже майже 600 млн грн «теплих кредитів» отримали українці у цьому році PDF Друк e-mail

Програма «теплих кредитів» - у самому розпалі. Минулого тижня українські родини залучили ще близько 50 млн грн. «теплих кредитів» для термомодернізації будинків, зокрема:
- 33 млн грн – на утеплення приватних будинків;
- більше 15 млн грн – для ОСББ;
- майже 2 млн грн – на твердопаливні котли.
Загалом, у 2019 р. понад 47 тис. родин вже отримали в банках близько 600 млн грн «теплих кредитів».
«Звертаю увагу, що це вже більша частина від усього прогнозованого обсягу кредитування у ц.р. – 1,1 млрд грн «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн гривень)», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Водночас Голова нагадав, що додаткову компенсацію надає місцева влада (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). На сьогодні виділено 140 млн грн із місцевих бюджетів на співфінансування «теплих кредитів».
«Скористайтеся вдалою нагодою одержати подвійну чи навіть потрійну компенсацію на енергоефективні заходи для своїх осель!», - підсумував С.Савчук.

Управління комунікації та зв’язків
з громадськістю Держенергоефективності

 
Вже понад 140 млн грн. виділено місцевою владою для додаткового співфінансування «теплих кредитів» у 2019 році PDF Друк e-mail

У 2019 р. у співпраці з Держенергоефективності впроваджено вже 140 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів». На їхню реалізацію виділено більше 140 млн грн із місцевих бюджетів.
Це додаткова підтримка до 400 млн грн державного фінансування «теплих кредитів» у цьому році.
Партнерство із місцевою владою триває. Лише у квітні ц.р. прийнято 24 нові місцеві програми, а на їх реалізацію виділено 7,5 млн грн із місцевих бюджетів.
Саме завдяки державній та місцевій підтримці родини мають унікальну можливість заощаджувати до 80% витрат на енергоефективні заходи.
Наприклад:

Детальніше...