View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Пам’ятка для роз’яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії PDF Друк e-mail
Вівторок, 23 жовтня 2018, 14:15

1. У разі звернення застрахованої особи, в тому числі фізичної особи - підприємця за інформацією про сплачені суми єдиного внеску:
повідомляємо про порядок отримання інформації про сплачені суми єдиного внеску:
для отримання довідки ОК-5 та ОК-7 рекомендуємо:
звернутись до Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в громадську приймальню (тел. 04578-5-26-92), за адресою смт Макарів, вулиця Проектна,5.
При собі мати паспорт (або інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов’язкове соціальне страхування.

Останнє оновлення на Середа, 24 жовтня 2018, 09:08
Детальніше...
 
Триває підготовка до зимового періоду PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 листопада 2018, 16:27

13 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу нараду з керівниками (представниками) сільськогосподарських підприємств району з метою підготовки до зимового періоду. Зокрема, мова йшла про залучення спеціалізованої техніки даних підприємств на складних ділянках доріг до їхньої розчистки під час несприятливих погодних умов та інше.

 
Перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації провела особистий прийом громадян PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 листопада 2018, 16:24

13 листопада перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузи провела особистий прийом громадян.
Під час прийому громадяни звернулися з питаннями соціального захисту населення, а саме: призначення субсидії на житлово-комунальні послуги при наявності у складі домогосподарства особи працездатного віку, у якої відсутні доходи; надання роз'яснення щодо реєстрації в Макарівській районній філії Київського обласного центру зайнятості громадянки (мешканки району) по завершенню відпустки по догляду за дитиною, питання охорони здоров'я (забезпечення медикаментами по програмі “Доступні ліки”) тощо.
На вище вказані питання перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації надала роз'яснення, взявши окремі з них на особистий контроль.

 
До уваги жителів району! PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 листопада 2018, 17:10

Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров'я Київської облдержадміністрації від 08.11.2018 року № 891-адм керівникам закладів охорони здоров'я Київської області було доручено забезпечити проведення з 14 по 18 листопада 2018 року інформаційно-профілактичних акцій, присвячених Всесвітньому дню боротьби з діабетом, на тему “Діабет у родині”.
У рамках зазначених акцій, в районі визначено амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, в яких протягом 14-18 листопада 2018 року будуть проводитись вимірювання рівня глюкози крові та артеріального тиску, з метою виявлення осіб з групою ризику розвитку цукрового діабету, а саме:
Макарівська медична амбулаторія  загальної практики - сімейної медицини: смт Макарів, вул. Б.Хмельницького, 56;

Бишівська медична амбулаторія  загальної практики - сімейної медицини: с. Бишів, вул. Київська, 22б;

Андріївська медична амбулаторія  загальної практики - сімейної медицини: с. Андріївка, вул. Шевченка, 1б;

Останнє оновлення на Вівторок, 13 листопада 2018, 17:18
Детальніше...
 
Розглянуте питання щодо будівництва реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 листопада 2018, 16:21

13 листопада голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу нараду за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко, президента благодійної організації “Благодійний фонд “Салим” І.Прусом та землевпорядником Макарівської селищної ради Є.Калмиковим.
Під час наради йшла мова щодо будівництва реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю, в районі житлового комплексу “Пейзажні озера”, в смт Макарів.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 листопада 2018, 16:23