View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Уряд спрямував на розвиток регіонів 6 млрд.грн. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 липня 2018, 15:30

Цього року уряд виділив понад 6 млрд.грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд.грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд.грн. регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці  конкретного міста, села, ОТГ - дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2018, 15:41
Детальніше...
 
На Київщині потреба в забезпеченні ліками потерпілих на виробництві покривається 100% PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 липня 2018, 15:02

Забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення потерпілих на виробництві здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України в обсязі 100% потреби. За оперативними даними першого півріччя 2018 року по Київській області програмою охоплено 75 осіб.
ФССУ компенсує повну вартість ліків і медвиробів, необхідних потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання упродовж усього періоду до відновлення здоров’я або пожиттєво.
Соціальна програма реалізується шляхом відшкодовування аптечним закладам вартості безоплатно відпущених потерпілим препаратів, або компенсації їх вартості безпосередньо застрахованій особі на підставі розрахункових документів.

Детальніше...
 
Робоча зустріч щодо реалізації аспектів медичної реформи на теренах району PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 липня 2018, 14:34

13 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч з головним лікарем КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенком. У ході зустрічі йшла мова про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та стану проходження приписної кампанії “Лікар для кожної сім'ї” в Макарівському районі.
Станом на 13 липня з лікарями району укладено 9666 декларацій, що становить 26,14% від кількості зареєстрованого населення.
Нагадаємо: лікарем первинної допомоги можуть бути сімейний лікар, педіатр або терапевт. Пацієнт може обрати для себе будь-якого лікаря, незалежно від місця реєстрації чи проживання. Якщо виявиться, що лікар не влаштовує пацієнта, то він може розірвати договір та укласти новий — з іншим.
Під час укладання Декларації пацієнтів з обраними лікарями лікарі реєструватимуть пацієнтів у системі. Таким чином, Національна служба здоров'я України зможе оплачувати закладу, де працює цей лікар, ведення кожного пацієнта.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2018, 14:40
Детальніше...
 
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» та ТОВ «ЖАСМІ-ТРЕЙД PDF Друк e-mail
Четвер, 12 липня 2018, 11:05

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРОТРЕЙД ЕКСПО» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на автозаправній станції, що розміщується за адресою: с. Фасівочка, вул. Володимирська, 51 В.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЖАСМІ-ТРЕЙД» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на автозаправній станції, що розміщується за адресою: с. Березівка, вул. Житомирська, 25.
Ці товариства повідомляють про те, що в процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні неметанові леткі органічні сполуки: бензин та вуглеводні насичені, пропан та бутан. Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин по кожній АЗС складає до 1,5 т/рік.

Детальніше...
 
Реабілітація застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм – пріоритетний напрямок відновлення працездатності PDF Друк e-mail
Вівторок, 10 липня 2018, 11:01

Уже півроку управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області та його відділення працюють за реформованим механізмом щодо забезпечення застрахованих осіб та членів їх сімей реабілітаційним лікуванням після перенесених захворювань і травм. На цьому наголосив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Віталій Нємцев.
Він відзначив, що аналіз результатів діяльності фахівців з медичної реабілітації відділень обласного управління щодо направлення хворих на відновлювальне лікування показав, що за шість місяців поточного року укладено 248 договорів на реабілітаційне лікування між застрахованою особою, відділенням управління та санаторно-курортним закладом. Це на 43% більше показників відповідного періоду минулого року. При цьому, реабілітаційним лікуванням забезпечено 229 застрахованих осіб та 19 дітей в супроводі дорослих.

Детальніше...