View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Зустріч щодо впровадження в освітню діяльність сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій PDF Друк e-mail

20 квітня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів зустріч з представником проекту “E-school”, кандидатом фізико-математичних наук В.Безрученком, начальником відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавським та Гружчанським сільським головою Л.Караном щодо впровадження електронного освітнього проекту “E-school”, який реалізовується в Україні в межах виконання державної програми “Нова українська школа” та схвалений до використання Інститутом модернізації змісту освіти МОН України.
Реєструючись на порталі, заклади освіти отримують платформу для створення багатофункціонального сайту з майданчиком для комунікації між вчителями, батьками та учнями, підтримку електронних журналів і щоденників, систему прозорих електронних платежів, технічну підтримку користувачів.

Детальніше...
 
ПРЕС-АНОНС: 27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи.Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад» PDF Друк e-mail

27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».
Україна твердо крокує шляхом до енергонезалежності!Пріоритетною сферою для реформ у сфері енергоефективності залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. За оцінками експертів, на сьогодні потреба в інвестиціях у термомодернізацію будівель бюджетних установ складає від 4,2 до 8,5 млрд дол. США. Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності –енергосервіс та енергоменеджмент.

Детальніше...
 
Проведення акції у рамках весняного двомісячника благоустрою на території Макарівського району Київської області PDF Друк e-mail

З метою збільшення кількості зелених насаджень та приведення у відповідний санітарний стан Макарівського району, під час весняного двомісячника благоустрою 21 квітня 2018 року заплановано проведення акцій «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою».
Звертаємось до всіх мешканців району, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, представників громадських організацій та молоді, депутатів виконавчих комітетів селищних і сільських рад активно долучитися до проведення акцій у рамках весняного двомісячника благоустрою!

Останнє оновлення на Четвер, 12 квітня 2018, 13:39
 
Засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації PDF Друк e-mail

20 квітня відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань  повернення попереднього приміщення Макарівського районного військового комісаріату для виконання обов'язків особового складу райвійськкомату, ремонту дороги Феневичі — Бородянка — Макарів — Бишів, на відрізку смт Макарів с. Фасівочка, який здійснюється в рамках Урядової ініціативи “Капітальний ремонт країни”, надання якісних послуг громадянам на внутрішньо районних та міжміських маршрутах, створення громадської організації “Спілка учасників бойових дій, родин загиблих (померлих), добровольців, їх сімей та волонтерів Макарівщини”,  поселення ромів поблизу макарівського сміттєзвалища.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 16:22
Детальніше...
 
Відбулося знищення вибухонебезпечних предметів періоду Другої світової війни PDF Друк e-mail

20 квітня відбулося вивезення з 26-го квадрату Бишівського лісництва Макарівського району поблизу с. Калинівка та знищення вибухонебезпечних предметів періоду Другої світової війни, які були віднайдені співробітниками підрозділу Аварійно-рятувального загону спеціального призначення  ГУ ДСНС України у Київській області.
На вказане місце також прибули голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова,  заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та начальник Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченко.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 16:16
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 663