View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Засідання громадської ради PDF Друк e-mail

18 січня відбулося засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань повернення попереднього приміщення Макарівського районного військового комісаріату для виконання обов'язків особового складу райвійськкомату, підтримки звернення трудового колективу Державного підприємства “Макарівське лісове господарство” щодо збереження лісогосподарської галузі, зокрема збереження трудового колективу Макарівського лісового господарства, в рамках процесу реформування даної галузі, розгляд заяви голови районної організації ветеранів України — голови громадської ради при Макарівської райдержадміністрації О.О.Опанасенка щодо складання ним повноважень голови громадської ради при Макарівській райдержадміністрації.
У роботі засідання взяли участь голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, заступник голови Макарівської селищної ради О.Савенко, військовий комісар С.Єфремов, представники особового складу Макарівського районного військового комісаріату та голова профспілки ДП “Макарівське лісове господарство” І.Ткаченко.
Також у ході засідання були обговорені питання впровадження медичної реформи, зокрема визначення населення з сімейними лікарями, укладання з ними договорів на надання послуг та формування госпітальних округів, а також   про підтримку і забезпечення медичної галузі району у питаннях матеріально-технічного забезпечення.

 
Правоосвітницький захід до Дня Соборності України PDF Друк e-mail

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації інформує, що з нагоди  відзначення  Дня Соборності України, відповідно  до  розпорядження  Кабінету Міністрів України  від 13 вересня 2017 р. № 638-р «Про реалізацію  правопросвітницького  проекту  «Я маю право!» у 2017 – 2019 роках» та Указу Президента  України  від 14 листопада 2017 р.  № 361, з метою  формування  правової   культури та   правової  свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих  їм  Конституцією  та Законами   України прав  у  різних  сферах  життя та навчання  мешканців Київської  області, 22 січня  2018 року  з 10:30 до 13:00 в актовій залі  Інституту  післядипломної освіти Київського  національного  університету  ім. Тараса Шевченка (м.Київ, вул..Васильківська,36) планується   проведення спільного   правопросвітницького заходу  Головного  територіального  управління  юстиції  у місті  Києві  та Київській  області  державної адміністрації для учасників  АТО  та  вимушених  переселенців.

Детальніше...
 
Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail

18 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації.
На порядку денному було розглянуто шість питань: хід робіт по утриманню автомобільних доріг загального користування району в зимовий період 2017/2018 років, стану техногенної безпеки на потенційно небезпечних об'єктах та стан впровадження на них систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, проведення агітаційно-роз'яснювальної роботи серед населення району, затвердження Плану залучення сил та засобів на території Макарівського району, епідемічна ситуація з кору в районі та заходи щодо недопущення її ускладнень та затвердження переліку об'єктів придатних до включення до фонду захисту споруд цивільного захисту, як найпростіші укриття по Макарівському району станом на 01.01.2018 року.

Детальніше...
 
УВАГА! Київська ОДА попереджає про ймовірність введення обмеження в’їзду великогабаритних і важковагових транспортних засобів у Київську область з 18 січня PDF Друк e-mail

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону в Україні протягом 18 січня прогнозується суттєве ускладнення погодних умов.
У Київській області: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 сантиметрів. У східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота снігового покриву 30-40 сантиметрів.
Київська обласна державна адміністрація закликає мешканців Київщини бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим легковим транспортом.

Останнє оновлення на Середа, 17 січня 2018, 09:14
Детальніше...
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 11.01.2018 по 18.01.2018 PDF Друк e-mail

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 11 січня по 18 січня 2018 року народились 4 дітей (1 дівчинка та 3 хлопчики). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолога
- Невролога
- Неонатолога
- Хірурга
- Акушер-гінеколог.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 646