View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Відбулася Рада регіонального розвитку Макарівського району PDF Друк e-mail

22 березня відбулося засідання Ради регіонального розвитку Макарівського району, яке провела голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова. До складу президії Ради регіонального розвитку увійшли  заступник голови Київської облдержадміністрації В.Кучер, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та  помічник народного депутата України О.Волкова.
Зі вступним словом до присутніх у концертному залі Макарівського районного Будинку культури керівників, представників трудових колективів установ і організацій району, представників сільських, селищних рад, інститутів громадянського суспільства району звернувся заступник голови Київської облдержадміністрації В.Кучер: “Наша країна йде шляхом реформування основних галузей життєдіяльності, і цей процес є досить не простий, і має певні складнощі. Адже будь-яка реформа в державі — це як хірургічне втручання в тіло людини при певних захворюваннях — завжди боляче, проте є необхідністю, після чого настає період реабілітації та одужання. На даний час завдяки ініціативам Президента України, діяльності Уряду, спільній роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вже напрацьовані досить вагомі результати у економічній, освітній, медичній, житлово-комунальній сферах, у сфері соціального захисту населення, яка є пріоритетною, можливо не все вдається одразу, проте роботу над помилками ще ніхто не відміняв”.
Відповідно до доручення голови Київської облдержадміністрації за результатами виїзної зустрічі з громадою Макарівського району 12 березня 2019 року щодо відзначення керівників установ району, які працюють у сфері соціального захисту населення за плідну роботу та високий рівень професіоналізму, В.Кучер вручив Почесні грамоти Київської облдержадміністрації начальнику управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицькому та начальнику Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування О.Доценко.
У ході робочої частини засідання були висвітлені наступні питання:
- про вирішення соціально-економічних питань розвитку території Макарівського району народним депутатом України Р.Сольваром (доповідач: помічник народного депутата України О.Волкова);
- про стан та перспективи розвитку галузі охорони здоров'я в Макарівському районі (доповідач: головний лікар Комунального некомерційного підприємства “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Макарівської районної ради С.Соломенко, співдоповідач в. о. головного лікаря Макарівської центральної районної лікарні А.Йовенко);
- про позитивні зміни в соціально-економічному розвитку населених пунктів Макарівського району протягом 2016-2018 років (доповідач: начальник агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук);
- про стан реалізації державної політики у сфері загальної середньої освіти в Макарівському районі (доповідач: начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавський);
- про стан забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту громадян Макарівського району (доповідач: начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький).
По завершенню виступів учасники заходу переглянули відео-ролик щодо перспектив розвитку Макарівського району, зокрема у сфері економіки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 березня 2019, 18:54
 
Обговорювалося питання функціонування сміттєзвалища на території Наливайківської сільської ради PDF Друк e-mail

На виконання рішення робочої групи при Київській облдержадміністрації щодо вирішення деяких екологічних питань Макарівського району, 22 березня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела нараду з представниками громади с. Наливайківка, Наливайківським сільським головою М.Радченко, Макарівським селищним головою В.Токарем, завідувачем сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко, начальником Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області В.Гнатюком та начальником КП “Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства” Макарівської селищної ради Р.Музиченком щодо функціонування сміттєзвалища твердих побутових відходів на території Наливайківської сільської ради.
У ході зустрічі йшла мова про віднайдення шляхів вирішення ситуації, яка склалася з прийняттям рішення виконавчим комітетом Наливайківської сільської ради “Про виконання доручення Державної екологічної інспекції України щодо вжиття заходів по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища на території Наливайківської сільської ради”.
Напередодні проведення наради, 21 березня, працівниками Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області був здійснений забір води на території сміттєзвалища з метою проведення лабораторних досліджень якісного складу води.

 
Макарівщина долучилася до Всеукраїнської щорічної акції Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках» PDF Друк e-mail

21 березня, у Міжнародний день лісів, який започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 2012 року, Макарівщина долучилася до Всеукраїнської щорічної акції Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цьогоріч акція пройшла під гаслом “Ліси та освіта” з посланням “Учись любити ліс”.
Завданням акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, дотримання правил поведінки у лісі, надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім охочим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі.
Під час заходу були висаджені саджанці сосни та дуба на території Небелицького лісництва державного підприємства «Макарівське лісове господарство», на ділянці протяжністю в один гектар.
В акції взяли участь голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, заступник голови Державного агенства лісових ресурсів України В.Бондар, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, представники Держлісагентства, ДП “Макарівське лісове агенство”, зокрема директор підприємства В.Рижук та громадськість.

Останнє оновлення на Четвер, 21 березня 2019, 18:11
Детальніше...
 
До уваги аптечних закладів всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Макарівського району PDF Друк e-mail

Макарівська центральна районна лікарня інформує про те, що з метою реалізації державних програм з пільгового медичного забезпечення аптечні заклади всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Макарівського району, можуть прийняти участь у виконанні наступних програм:
- безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення Макарівського району, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- пільгового забезпечення ліками хворих на цукровий діабет жителів  Макарівського району.
Листи-звернення на участь у виконанні програм направляти Макарівській центральній районній лікарні за адресою: смт Макарів, вул. Б. Хмельницького, 56.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
(044)-78-5-13-38
(044)-78-5-12-09
По урядовій програмі «доступні ліки» аптечні заклади мають співпрацювати з НСЗУ.

 
Фокус на енергоефективність: у 5 разів зріс попит сімей на «теплі кредити» в Укргазбанку за другий тиждень роботи програми PDF Друк e-mail

Із стартом «теплих кредитів» у ц. р. українські родини поспішили взяти участь у програмі та розпочати утеплення будинків.
Так, впродовж 2-го тижня роботи програми щепонад 1000 родин залучили 40 млн грн «теплих кредитів» в Укргазбанку. Це у 5 разів більше, ніж у попередній тиждень.
Зокрема:
-  майже 39 млн грн – на утеплення приватних будинків;
-500 тис. грн – на твердопаливні котли.
Нагадуємо, що учасники програми отримують із держбюджету відшкодування за «теплим кредитом»:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 847