View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Дайджест новин Уряду від 25вересня 2018 року PDF Друк e-mail
Зміст
Середа, 26 вересня 2018, 08:20

Олександр Саєнко та Пітер Вагнер обговорили взаємодію України та ЄС в питанні реформи держуправління

Досвід розвитку місцевого самоврядування європейських країн є ключовим для громад України, - Геннадій Зубко

Україну мають оцінювати за її реальні досягнення, - Іванна Климпуш-Цинцадзе на засіданні UkraineStrategicCouncil в Нью-Йорку

Громадяни, які отримують менше за мінімальну зарплатню, мають змогу звернутися до Комісії з питань призначення житлових субсидій

Фінансування виплати пенсій за вересень завершено

З часом Україна потребуватиме більше економістів, що працюватимуть у сфері освіти, – Лілія Гриневич

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
Сергій Савчук: Енергоефективність як ключ до конкурентоздатності обговорили із представниками промислових підприємств PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 25 вересня 2018, 14:48

Механізм стимулювання підприємств до енергоефективності, розроблений Держенергоефективності спільно з Українсько-данським енергетичним центром, розглянув Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із представниками великого, середнього та малого бізнесу, а також ВРУ, Мінекономрозвитку, УСПП, ICCUkraine, експертами.
«В основі механізму, який ми пропонуємо, лежить принцип співфінансування, який у програмі «теплих кредитів» вже добре себе зарекомендував», - розповів С.Савчук.

Детальніше...
 
ОБЕРЕЖНО! ГРИП ПТИЦІ! PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 25 вересня 2018, 08:52

Швидкі темпи нарощування міжнародних коопераційних зав’язків представляють серйозну загрозу щодо занесення і розповсюдження на території України однієї з небагатьох найнебезпечніших інфекцій – грипу птиці. Вплив на птахівництво призводить до суттєвих економічних збитків (знищення поголів’я птиці, накладення карантинних та інших обмежувальних заходів, заборона торгівлі, додаткові ветеринарно-санітарні заходи) як в розвинених країнах, так і у країнах, що розвиваються.
У новому тисячолітті хвороба стала однією з основних причин занепокоєння ветеринарних і медичних фахівців усього світу. Особливе місце грип займає як трансвидовий патоген (можливість деяких вірусів грипу (особливо високопатогенних) долати міжвидовий бар’єр), який здатний спричинити виникнення нового пандемічного варіанту вірусу та пандемію «пташиного грипу» в людей з тяжкими наслідками.

Детальніше...
 
ЕКО-трансформація промислових підприємств – можливість оптимізувати енергетичні витрати та стати більш конкурентоздатними PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 25 вересня 2018, 14:47

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук на прес-конференції в ІА «Українські новини» у рамках проекту «ЕКО-трансформація-2018».
Розповідаючи про державну політику у зазначених сферах, С.Савчук акцентував увагу мас-медіа та підприємств на тому, що проекти «чистої» енергетики дають цілу низку можливостей, зокрема:
- скоротити енергоспоживання та оптимізувати витрати;
- зменшити шкідливі викиди;

Детальніше...
 
Держенергоефективності оприлюднило середньозважені тарифи на тепло з газу для розрахунку тарифів виробникам теплової енергії з альтернативних джерел PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 25 вересня 2018, 14:46

На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифина теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.
Відповідно до цих розрахунків органи місцевого самоврядування можуть встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з відновлюваних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.
Нагадуємо, що Законом України від 21.03.2017 № 1959-19 щодо стимулювання виробництва тепла з відновлюваних джерел запроваджено спрощену та прозору процедуру встановлення тарифів на тепло «не з газу».
Маючи гарантований на законодавчому рівні тариф, інвестор може заздалегідь визначити рентабельність проекту і залучити кредитні та інвестиційні кошти.
Середньозважені тарифи від 25.09.2018 можна завантажити за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Taryfy_25_09_2018.pdf.

Управління комунікації та зв’язків
з громадськістю Держенергоефективності

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 756