View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Апаратна нарада заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 26 березня 2019, 17:14

26 березня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу нараду за підсумками роботи окремих установ і структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді були обговорені питання набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом, протиепізоотичної ситуації в населених пунктах району, ходу проведення заходів в рамках двомісячника благоустрою та були сформовані питання на засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, яка запланована до проведення 29 березня 2019 року тощо.
Нарада відбулася за участю начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, в. о. начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації Ю.Качан, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської райдержадміністрації В.Єзгор, начальника  Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка та військового комісара Макарівського районного військового комісаріату С.Єфремова.

 
Щодо оздоровлення громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2019 рік PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 26 березня 2019, 15:42

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації (далі – управління) інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 22 "Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році”, відповідно до якої розміри грошової допомоги для компенсації у 2019 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становлять:
- для осіб, віднесених до категорії 1 – 7 300 гривень;
- для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 22 200 гривень;
- для дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка іх замінює – 14 500 гривень.

Детальніше...
 
До уваги аптечних закладів всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Макарівського району PDF Друк e-mail
Зміст
Середа, 20 березня 2019, 16:45

Макарівська центральна районна лікарня інформує про те, що з метою реалізації державних програм з пільгового медичного забезпечення аптечні заклади всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Макарівського району, можуть прийняти участь у виконанні наступних програм:
- безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення Макарівського району, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- пільгового забезпечення ліками хворих на цукровий діабет жителів  Макарівського району.
Листи-звернення на участь у виконанні програм направляти Макарівській центральній районній лікарні за адресою: смт Макарів, вул. Б. Хмельницького, 56.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
(044)-78-5-13-38
(044)-78-5-12-09
По урядовій програмі «доступні ліки» аптечні заклади мають співпрацювати з НСЗУ.

 
Новини районного територіального центру соціального обслуговування PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 26 березня 2019, 11:19

25   березня відбулося  засідання   робочої   групи з  питань   впровадження    в  Макарівському  районному  територіальному   центрі  соціального   обслуговування   (надання  соціальних   послуг)   соціально-педагогічної   послуги   « Університет   третього   віку»,  слухачами  якого  будуть   громадяни  передпенсійного   та  пенсійного   віку   та   особи  з   обмеженими   фізичними   можливостями,  що  досягли    18 років .    В   роботі   засідання   групи    взяли   участь директор   Макарівського   районного   територіального   центру   Ольга  Іванівна   Доценко  та    працівники   територіального  центру,   директор  Макарівської  районної  централізованої  бібліотечної  системи  Валентина   Йовенко,   волонтери  Леонід  та   Марина   Головач.   В  ході   зустрічі  обговорено     питання   щодо     створення      на  базі  університету   факультетів  декоративно-прикладного  та  художнього   мистецтва;    основ      медицини,  психології  та   здорового    способу  життя;   факультет    основ   органічного    землеробства.    Також   визначена   тематика  занять,   тривалість  курсу  та  графік  проведення  занять,  орієнтовна  дата  урочистого  відкриття   «Університету».

Останнє оновлення на Вівторок, 26 березня 2019, 11:23
 
З 1 КВІТНЯ УРЯД ЗАПРОВАДЖУЄ ДОПОМОГУ БАГАТОДІТНИМ СІМ’ЯМ: 1700 ГРИВЕНЬ НА ТРЕТЮ І КОЖНУ НАСТУПНУ ДИТИНУ PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 26 березня 2019, 10:04

З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.
Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн. допомоги при народженні дитини.
В Україні наразі налічується 160 тисяч багатодітних сімей, в яких є діти віком до 6 років. Уряд для підтримки народжуваності в країні планує до кінця року виплатити таким батькам понад 2,4 млрд. грн. фінансової підтримки.

Як отримати виплату?
Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати Заяву  на отримання грошей.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 березня 2019, 10:06
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 848