View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Сенюк Ольга Федорівна PDF Друк e-mail
Зміст
П'ятниця, 16 листопада 2018, 15:14

Фізична особа підприємець Сенюк Ольга Федорівна заявила про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел, що розташовані за адресою: с. Гавронщина, провулок Польовий, 3 а.
ФОП Сенюк О.Ф. надає в оренду нежитлове приміщення складського призначення, загальною площею 680 м².
ФОП повідомляє про те, за матеріалами інвентаризації від 1 джерел викидів (твердопаливний котел, потужністю 70 кВт) в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом (0,00129 т/рік), оксид вуглецю (0,0454 т/рік),

Детальніше...
 
Шановні працівники сільського господарства Макарівщини! PDF Друк e-mail
Зміст
П'ятниця, 16 листопада 2018, 16:18

Шановні аграрії району! Вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, святом найпочеснішої і найсвятішої професії на землі!
День працівників сільського господарства України — професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада. День працівника сільського господарства – це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.
Висловлюю глибоку подяку за професіоналізм, наполегливість, працелюбність, терпіння і витримку працівникам агропідприємств всіх форм власності, хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам та ветеранам сільгоспвиробництва, всім, хто працював і працює на нашій благодатній родючій землі.
Бажаю Вам здоров'я, добробуту і благополуччя. Нехай завжди і у всіх справах Вас супроводжує вдача. Миру і злагоди Вашим родинам, а колективам - взаєморозуміння, економічної стабільності та подальшого процвітання на благо кожного з нас і всієї нашої Батьківщини!

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 листопада 2018, 16:20
 
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «МІКОТОН-АГЛІКОН» PDF Друк e-mail
Зміст
П'ятниця, 16 листопада 2018, 15:12

Товариство з обмеженою відповідальністю «МІКОТОН-АГЛІКОН» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел виробничих потужностей, що розташовані за адресою: с. Гавронщина, провулок Польовий, 3 а.
ТОВ «МІКОТОН-АГЛІКОН» спеціалізується на виробництві екологічно безпечного нетоксичного біопрепарату марки «МІКОСАН» (біофунгіциду на основі витяжки із гриба-трутовика звичайного).

Детальніше...
 
Пам’ятка для роз’яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії PDF Друк e-mail
Києво-Святошинське об’єднане управління Пенсійного
Вівторок, 23 жовтня 2018, 14:15

1. У разі звернення застрахованої особи, в тому числі фізичної особи - підприємця за інформацією про сплачені суми єдиного внеску:
повідомляємо про порядок отримання інформації про сплачені суми єдиного внеску:
для отримання довідки ОК-5 та ОК-7 рекомендуємо:
звернутись до Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в громадську приймальню (тел. 04578-5-26-92), за адресою смт Макарів, вулиця Проектна,5.
При собі мати паспорт (або інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов’язкове соціальне страхування.

Останнє оновлення на Середа, 24 жовтня 2018, 09:08
Детальніше...
 
Заступник голови Макарівської райдержадміністрації провів особистий прийом громадян PDF Друк e-mail
Зміст
П'ятниця, 16 листопада 2018, 16:07

16 листопада заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай  провів особистий прийом громадян, під час якого до нього звернувся учасник АТО, учасник бойових дій щодо питання пільгового медичного забезпечення. Також на прийомі були порушені питання виділення земельних ділянок для індивідуального садівництва, для ОЖБ учасникам АТО, учасникам бойових дій — мешканцям Макарівського району.
На вище вказані питання заступник голови Макарівської райдержадміністрації  надав роз'яснення, окремі з них взяв на особистий контроль.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 793