View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
МАКАРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ Філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області PDF Друк e-mail
Зміст
П'ятниця, 18 січня 2019, 12:20

МАКАРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ
Філії Державної установи «Центр пробації»
у м. Києві та Київській області

вул. Пушкіна, 4, кабінет № 14, смт Макарів,
Київська область, 08001
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Начальник відділу:
Заступник начальника відділу: Прохорова Альона Олександрівна, капітан внутрішньої служби

Графік роботи:
понеділок – четвер: 09:00 – 18:00
п’ятниця: 09:00 – 16:45
обідня перерва: 13:00 – 13:45
вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...
• забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
• надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
• організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
• пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
• допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 січня 2019, 12:40
Детальніше...
 
До 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 22 січня 2019, 18:04

22 січня в обрядовій залі Макарівського районного Будинку культури пройшов захід, присвячений 100-річчю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
Захід розпочався з Державного Гімну України, після чого художній керівник районного Будинку культури Л.Міщенко привітала присутніх з визначним днем в історії творення незалежної та єдиної Української держави.
“Саме цього дня, 100 років тому, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як день об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації.
Сьогодні перед нашою державою постали нові виклики. На Сході України українські патріоти відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни".
У ході заходу був показаний короткометражний фільм про хід подій, які стали результатом проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.
Присутні також мали можливість ознайомитися з виставкою документів, підготовленою кандидатом історичних наук, директором Макарівського районного історико-краєзнавчого музею В.Ґедзем.
“На одному з виставкових стендів представлені фотокартка інституту Національної пам'яті, яке свідчать що святковий захід 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві був масовим. На іншій фотокартці ми можемо бачити, як вчителі пишуть до Директорії прохання про те, щоб 22 січня стало вихідним днем з можливістю школярів стати учасниками проголошення акта злуки УНР та ЗУНР. Далі цікавим документом є карта України зображена після проголошення Акта злуки. Саме такою українці мали представити Україну на Паризькій мирній конференції, де підбивалися підсумки Першої світової війни. Наступний документ свідчить, що 22 січня з 1910 року мало відзначатися як День незалежності України.
Окремо представлені документи 1919 року з життя Макарівщини, зокрема цей рік ознаменувався тим, що жодна влада в Макарові не трималася більше місяця: січень — Директорія, лютий — більшовики, березень — Директорія, квітень-червень — українські отамани Юліан Мордалевич та Дмитро Соколовський, літо — денікінці, вересень — УНРівці, жовтень — Українська Галицька армія, листопад — денікінці, грудень — більшовики.
Також завдяки роботі з документами радянського періоду віднайшов дані з якими можна ознайомитися про те, що жителі с. Забуяння вороже ставляться до радянської влади та підтримують отамана Дмитра Соколовського, який розбив більшовицькі загони. Про дані події, включаючи Макарівщину можна прочитати в творі відомого сучасного українського письменника В.Шкляра “Маруся”.
Тематичний захід завершився виступом народного аматорського чоловічого гурту “Козацькі джерела”, учасники якого, як завжди з високою майстерністю та запалом виконали пісні, що символізують силу духу українського козацтва та всього непереборного українського народу.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 січня 2019, 18:14
 
Шановні жителі та гості Макарівщини! PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 22 січня 2019, 13:50

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність. До таких подій належить 22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом - Днем Соборності України.
Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.
З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

 
До уваги керівників громадських, релігійних, благодійних організацій району, професійних спілок та об’єднань (інститутів громадянського суспільства) PDF Друк e-mail
Зміст
Вівторок, 15 січня 2019, 16:16

У зв’язку з утворенням нового складу громадської ради при Макарівській районній державній адміністрації, 15 лютого 2019 року о 14:30 год. в залі засідань Макарівської районної державної адміністрації відбудуться установчі збори.
Бажаючих взяти участь у даних зборах та бути включеними до складу громадської ради, просимо до 11 лютого 2019 року подати заяви у довільній формі на ініціативну групу по формуванню нового складу громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, підписані уповноваженими особами керівного органу інституту громадянського суспільства до загального відділу апарату Макарівської райдержадміністрації (2-й поверх, 22 каб.).
До заяви додаються:
рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;
заява на згоду на оприлюднення персональних даних.

 
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря державним підприємством «Макарівське лісове господарство» PDF Друк e-mail
Зміст
П'ятниця, 11 січня 2019, 15:23

ДП «Макарівське лісове господарство» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел промислових майданчиків, що розташовані за адресою: смт Кодра (ст. Буян), вул. Вокзальна, 18-б (Проммайданчик 3).
Нижній склад та цех переробки деревини ст. Буян (Проммайданчик 3) спеціалізується на первинній обробці деревини та налічує 7 джерел викидів.
Товариство повідомляє про те, що в процесі діяльності в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту) – 0,3692 т/рік, оксид вуглецю – 0,8681 т/рік, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,4561 т/рік, метан – 0,0237 т/рік, вуглецю діоксид – 485,457 т/рік, азоту (1) оксид (N2O) – 0,0189 т/рік, НМЛОС – 0,2131 т/рік.
Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин становить 1,9065 тонн на рік без урахування парникових газів та 487,4061 тонн на рік з урахуванням викидів парникових газів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 січня 2019, 15:29
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 821