View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Зустріч з учасниками народного чоловічого гурту “Козацькі джерела” PDF Друк e-mail

16 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова разом з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провела зустріч з учасниками народного чоловічого гурту “Козацькі джерела”.
Народному чоловічому гурту “Козацькі джерела” виповнюється 10 років творчої діяльності, і з такої нагоди учасники “Козацьких джерел” планують проведення ряду святкових концертів протягом поточного та наступного років, щоб презентувати свої найкращі пісенні композиції.
Впродовж 10 років свого існування гурт неодноразово отримував визнання на різноманітних конкурсах, як на рівні країни, так і міжнародного значення, прославляючи славну козацьку творчість, нашу рідну Макарівщину та загалом українську культуру. У 2015 році гурт отримав звання “народний”. Керівник "Козацьких джерел" О.Сніжко також був удостоєний почесного звання “Маестро”.
Приводом до зустрічі стало обговорення питання матеріально-технічного забезпечення колективу та концертної діяльності на європейському просторі.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 липня 2018, 16:10
 
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 09.07.2018 по 13.07.2018 PDF Друк e-mail

В архівному відділі протягом тижня з 09.07.2018 по 13.07.2018 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 12, соціально-правового характеру – 3. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 7 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 4 справи. Надано методичну допомогу комунальній установі «Об’єднаний трудовий архів сільських та селищних рад Макарівського району» з питань складання описів справ, актів про вилучення для знищення, про нестачу документів, історичної довідки установи, що ліквідується, Новосілківській сільській раді – зі складання описів справ постійного зберігання, продовження історичної довідки.

Детальніше...
 
Робоча зустріч щодо реалізації аспектів медичної реформи на теренах району PDF Друк e-mail

13 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч з головним лікарем КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенком. У ході зустрічі йшла мова про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та стану проходження приписної кампанії “Лікар для кожної сім'ї” в Макарівському районі.
Станом на 13 липня з лікарями району укладено 9666 декларацій, що становить 26,14% від кількості зареєстрованого населення.
Нагадаємо: лікарем первинної допомоги можуть бути сімейний лікар, педіатр або терапевт. Пацієнт може обрати для себе будь-якого лікаря, незалежно від місця реєстрації чи проживання. Якщо виявиться, що лікар не влаштовує пацієнта, то він може розірвати договір та укласти новий — з іншим.
Під час укладання Декларації пацієнтів з обраними лікарями лікарі реєструватимуть пацієнтів у системі. Таким чином, Національна служба здоров'я України зможе оплачувати закладу, де працює цей лікар, ведення кожного пацієнта.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2018, 14:40
Детальніше...
 
Уряд спрямував на розвиток регіонів 6 млрд.грн. PDF Друк e-mail

Цього року уряд виділив понад 6 млрд.грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій. Зокрема, 4,05 млрд.грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд.грн. регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці  конкретного міста, села, ОТГ - дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2018, 15:41
Детальніше...
 
Семінар для представників бізнесу Київської області «Як знайти бізнес - партнера в Європейському Союзі?» PDF Друк e-mail

17 липня 2018 року, за адресою пл. Лесі Українки, 1 (м. Київ), о 14:00 год. пройде семінар для представників бізнесу Київської області «Як знайти бізнес - партнера в Європейському Союзі?».
Семінар проводиться Київською обласною державною адміністрацією разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі
До участі запрошуються: малий і середній бізнес, бізнес - асоціації, агенції регіонального розвитку, представники громадських організацій
Програма семінару: «Можливості від ЄС: Програми та проекти підтримки бізнесу Київської області»
13:30-14:00 Реєстрація учасників.
14:00-14:15 Вступне слово першого заступника голови Київської облдержадміністрації Анісімова А.Є.
14:15-14:55 Презентація програми COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises) — європейської програми підтримки
малого та середнього підприємництва.
Вадим Загарій, експерт Команди підтримки реформ при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 719