View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Благоустрій триває! PDF Друк e-mail

З наближенням Великодніх свят, за доброю українською традицією, кожен господар і кожна господиня наводять лад в своєму домі, також спільними зусиллями колективів установ, підприємств, організацій району і небайдужих жителів Макарівщини тривають заходи з благоустрою територій населених пунктів та об'єктів благоустрою. Впорядковуються кладовища, пам'ятники загиблим воїнам, розчищають чагарники, висаджують квіти на клумбах, здійснюють прибирання піску біля бордюр вздовж доріг, які проходять вулицями населених пунктів.
Будемо ж дбайливими господарями! Любіть і бережіть Макарівщину!

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 квітня 2019, 11:53
 
26 КВІТНЯ - МИ ПАМ'ЯТАЄМО! PDF Друк e-mail

Щорічно, від 26 квітня 1986 року, вся Україна в скорботі згадує трагічні події, причиною яких став невдалий експеримент на Чорнобильській АЕС. Експеримент, який забрав тисячі життів громадян нашої країни. І продовжує наносити тяжкі  і непоправні наслідки.
Того весняного дня ніхто, не про що не підозрював, життя йшло звичним ходом, цвіли сади, творилося неспішне, планомірне майбутнє.
Увечері 25 квітня 1986 року група інженерів почала проводити на 4-у реакторі абсолютно непідготовлений технічний експеримент, під час якого потужність реактора була знижена на 7% від норми, а контрольні пристрої були відключені. Робота реактора стала нестабільною і неконтрольваною, а спроба відновити стандартний режим його роботи - запізнілою, і 26 квітня 1986 року на 4-у реакторі пролунали два вибухи. Вони були не ядерними, а хімічними, як наслідок перегріву реактора і накопичення великої кількості газів, що з'явились під час неконтрольованої реакції. Потужність вибухів була настільки великою, що було зруйновано стальну і свинцеву обшивку реактора, і в повітря піднялось більше 60 тон радіоактивних матеріалів.
Лише через три тижні при допомозі 4 тисяч тон піску, бору, свинця і глини вдалось ізолювати реактор, що продовжував випромінювати радіацію, і запобігти подальшому забрудненню грунту. З території в радіусі 30 кілометрів від місця аварії було евакуйовано більше 100 тисяч людей.
26 квітня, в смт Макарів, відбувся мітинг-реквієм до 33-х роковин чорнобильської трагедії.
Захід пройшов за участю ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівників та представників трудових колективів району та селища, особового складу Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області, ЗМІ, громадськості.
До учасників мітингу-реквієму звернулися начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький, Макарівський селищний голова В.Токар та голова Макарівської районної громадської організації Української благодійної спілки соціального захисту інвалідів Чорнобиля А. Могиль.
Загиблих учасників ліквідації було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіалу пам'яті “Тим, хто врятував світ”, в знак вічної пам'яті за неоціненний вчинок, людей, які віддали свої життя в перші години, тижні, місяці і роки, адже радіоактивне опромінення не обійшло нікого стороною, хто був у зоні відчуження, хто рятував країну, своїх нащадків.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 квітня 2019, 11:28
 
"Музика кіно" PDF Друк e-mail

24 квітня для учнів старших класів Макарівського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія» юними музикантами Макарівської школи мистецтв було проведено тематичний концерт-розповідь «Музика кіно». Ведуча концерту, Світлана Хахлюк, розповіла про історію та цікаві випадки кінематографа (вид сучасного мистецтва), винайденого у 19 столітті і популярного досі. В концерті були представлені уривки музики з різних популярних фільмів учнями: Катерина Кривенкок, Поліна Кондратенко, Антон Ясинецький, Богдан Зіновий, Марія Кошман, Владислава Федченко, Віталій Юхимець, Єгор Омельчук, Олександра Лазаренко, Бабич Михайло, Кирил Галушко, Мілана Полушкіна, Вікторія Кот, Олександр Полозюк, Назар Єфремов, Лілія Щербина. Директор Надія Василівна Ащенко  високо оцінила виступи учнів, серед яких були і учні гімназії.

 
26 квітня — День Чорнобильської трагедії PDF Друк e-mail

Тридцять три роки тому, 26 квітня о першій годині 26 хвилин на Четвертому енергоблоці Чорнобильскої атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету. А для багатовікової істроії України - Чорнобиль став великою трагедїєю ураїнського народу.     Аварія на Чорнобильскій АЕС назавжди залишиться в наших серцях вічним болем. Наслідки аварії страшні. Це мільйони людей, які постраждали від радіації, сільскогосподарські землі, лісові масиви та водоймища.     Особливої шани заслуговують ліквідатори Чорнобильскої катастрофи. В ту квітневу ніч, в хаосі пожежі вони не думали про геройство. Вони працювали. Вони рятували атомну станцію, рятували Прип’ять, Чорнобиль, Київ та усіх нас.
Висловлюємо величезну подяку всім, хто протистояв з всенародним лихом. Хай життя дарує Вам міцне здоров’я на довгі літа, а кожна днина буде для вас сонячною, без горя і зла. А також звертаємось до всіх жителів Макарівського району, які змушені були почати нову сторінку свого життя саме на Макарівщині, сподіваємось, що вона для вас стала теж рідною. Щастя вам та вашим родинам, радості, добра і благополуччя!

Ірина Багінська, в. о. голови Макарівської райдержадміністрації

 
Педагогічна рада працівників системи освіти Київщини «Нова українська школа – територія успіху ОК» PDF Друк e-mail

16-17 травня 2019 року відбудеться педагогічна  рада працівників системи освіти Київщини  «Нова українська школа – територія успіху».
До участі в засіданні педагогічної ради запрошено голову Київської обласної державної адміністрації О. Терещука.
На засіданні розглядатиметься стан реалізації першочергових дій з упровадження концептуальних засад нової української школи, визначених у хартії міжнародного саміту «Стратегічне партнерство: Освіта. Наука. Влада», та Регіональної стратегії дій з охорони дитинства на 2019 рік, розробленої до Року дитини в Київській області.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 14:31
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 863