View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Щодо оздоровлення громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2018 рік PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 10:06

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації (далі – управління) інформує населення про те, що організація санаторно-курортного лікування постраждалих громадян здійснюється відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі Порядок), в межах бюджетних призначень за бюджетною програмою КПКВК 2501200 “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Детальніше...
 
Увага! Перевірка системи оповіщення цивільного захисту PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 червня 2018, 10:32

20 червня в період з 13:45 до 15:00 год. згідно з План-графіком в смт Макарів буде проведено комплексну технічну перевірку регіональної системи оповіщення цивільного захисту з подачею всіх команд та включенням електросирен.
Тому, просимо жителів та гостей селища зберігати спокій, не допускати паніки та безпідставного хвилювання, займатися своїми звичними справами.
Нагадуємо, що в умовах реальної надзвичайної ситуації завивання сирени означає сигнал «Увага всім!». Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення про обстановку, що склалась та порядок дій.
Будьте уважні до повідомлень і сигналів. Це може врятувати життя, зберегти здоров’я та домівки Вам та Вашим близьким!

 
Дайджест новин Уряду за 23 червня 2018 р. PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 08:00

Реформа держслужби - це перезавантаження систем управління і умов праці, - Глава Уряду учасникам проекту «Державотворець»

Прем’єр-міністр – держслужбовцям: Маємо шанс змінити країну і повернути довіру людей

Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Міністром інвестицій та розвитку Польщі Єжи Квєцінським

Володимир Бондаренко: Наша мета – осучаснити та омолодити державну службу

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 18.06.2018 по 23.06.2018 PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 07:54

В архівному відділі протягом тижня з 18.06.2018 по 23.06.2018 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 11, соціально-правового характеру – 4. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ; Наливайківській та Гавронщинській сільським радам – чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 298 справ двох архівних фондів. 19 червня начальник архівного відділу Кравець Ю.В. взяла участь в практичному семінарі з питань удосконалення ведення обліку документів архівними відділами (секторами) районних державних адміністрацій, міських рад, що відбувся Державному архіві Київської області. У ході проведення семінару були розглянуті питання удосконалення та переробки описів справ в установах перед прийманням документів на зберігання до архівних установ. Також було проведено розширене засідання Комісії з контролю за наявністю, станом та розшуком документів Національного архівного фонду у Державному архіві Київської області, на якому голова Комісії Бойко Г.В. проаналізувала підсумки виконання у 2017 році Плану заходів Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009 – 2019 роки в архівних відділах районних державних адміністрацій та міських рад. Під час семінару були також розглянуті актуальні питання діяльності архівних відділів (секторів) районних державних адміністрацій, міських рад Київської області.

 
Спартакіада державних службовців Пенсійного фонду України по Київській області PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 14:40

23 червня на Макарівському центральному районному стадіоні імені М.Бруквенка відбулася Спартакіада державних службовців Пенсійного фонду України по Київській області, присвячена 100-річчю державної служби України.
Відкрив захід начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Фатхудінов, привітавши учасників заходу з побажанням вдалого старту та гарних результатів у змаганнях.
До привітань доєдналися голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, начальник Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Н.Поротнікова, заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко та Макарівський селищний голова В.Токар, а учасниці народного колективу “Зоряниця” виступили з вокальним номером.
Державні службовці продемонстрували свою фізичну підготовку в змаганнях з перетягування канату, підтягувань на перекладені, стрибків у довжину, віджимань, бігові та інших легкоатлетичних видах спорту.
Під час змагань, незважаючи на дощову погоду, панувала доброзичлива атмосфера, команди підтримували всіх спортсменів гучними вигуками та аплодисментами.
Також, користаючись нагодою, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області провів нараду з начальниками об'єднаних управлінь з районів Київщини за участю керівництва Макарівської райдержадміністрації, Н.Поротнікової та О.Цисаренка. Під час наради В.Фатхудінов відзначив якісну та професійну роботу державних службовців Пенсійного фонду України в Київській області та вручив грамоти найкращим представникам даної сфери. Н.Поротнікова теж вручила грамоти з нагоди Дня державної служби.
По завершенню наради Т.Семенова, В.Фатхудінов, Н.Поротнікова, І.Багінська, О.Цисаренко, І.Рознай та начальник Києво-Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області С.Токар побували в приміщенні бувшої типографії, в якому планується розміщення громадської приймальні, відділів та архіву пенсійних справ по Макарівському району.

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2018, 14:59
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 707