View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Шановні мешканці Макарівського району! PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 лютого 2019, 17:07

Останнім часом спостерігається підвищення температурних показників. Таким чином на водоймах району активно відбувається руйнування льодового покриву. Крига в цей час є надто крихкою та вкрай небезпечною. Проте, незважаючи на це любителі риболовлі продовжують масово виходити на озера та річки, навіть не усвідомлюючи, що достатньо лише одного кроку, щоб опинитися у воді.
Від початку зими на водоймах району вже загинула 1 людина.
Так, 3 лютого до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що додому не повернувся чоловік, який рибалив на річці Здвиж в районі с. Ситняки. До пошуків зниклого залучали водолазів, адже основною версією зникнення вважали утоплення. 05 лютого тіло чоловіка було знайдено.

Детальніше...
 
Дайджест Уряду 19.02.2019 PDF Друк e-mail
Вівторок, 19 лютого 2019, 15:18

Ми вистояли і перемога буде за нами, – виступ Прем’єр-міністра України під час засідання Парламенту у зв’язку з п’ятою річницею початку збройної агресії Російської Федерації проти України

Ми нікому не дамо образити українців, але закликаємо владу на місцях бути так само відповідальною, – Глава Уряду

Ми не робимо щось на місяць чи два, ми приймаємо системні рішення, – Володимир Гройсман на «Свободі слова»

Олександр Саєнко: Нова державна служба дозволяє міністерствам бути центрами ухвалення рішень, а не виконавцями постанов 50-річної давнини

Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з Сенатором США пані Джоні Ернст

На Миколаївщині за принципами Нового освітнього простору оновили опорну школу

Уряд захистить малий бізнес та сферу ІТ, – Прем’єр-міністр

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем Державного Герба України

Останнє оновлення на Вівторок, 19 лютого 2019, 15:29
 
Макарівська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує PDF Друк e-mail
Четвер, 24 січня 2019, 11:49

УВАГА РОБОТОДАВІ!

Мінсоцполітики оновило форму за якою роботодавці звітують про працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Це сталося завдяки наказу Мінсоцполітики від 23.11.2018 р. № 1763, котрий вніс Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Наказ офіційно опублікований 08.01.2018 у виданні "Офіційний вісник України" № 3 (08.01.2019).
Як результат у формі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з’явилася можливість вказувати осіб передпенсійного віку та квоти на їх працевлаштування.

Детальніше...
 
Оn-line виставка до Дня Героїв Небесної Сотні та 5-річчя Революції Гідності PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 лютого 2019, 16:25

До Дня Героїв Небесної Сотні та 5-річчя Революції Гідності на веб-сайті архівного відділу Макарівської районної державної адміністрації (http://www.makariv-rda.archives.kiev.ua) на сторінці «Наші новини» розміщено документальну on-line виставку «Зима 2014-го... Макарівщина». На виставці експонуються фотокопії 10 документів архівних фондів № 1 «Макарівська районна рада», № 25 «Редакція газети «Макарівські вісті», № 49 «Борівська сільська рада та її виконавчий комітет», № 80 «Новосілківська сільська рада та її виконавчий комітет». Це рішення, статті, повідомлення тощо щодо суспільно-політичної ситуації в Україні, в районі, про події на Майдані Незалежності в Києві, про народне віче в Макарові у 2014 році, а також архівні документи про Героя Небесної Сотні Андрія Позняка. Ознайомитися з виставкою можна за посиланням http://makariv-rda.archives.kiev.ua/news.php?id=3253.

 
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 11.02.2019 по 15.02.2019 PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 лютого 2019, 15:42

В архівному відділі протягом тижня з 11.02.2019 по 15.02.2019 виконано 30 тематичних запитів, що надійшли від громадян і установ. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 9 громадян. Працівникам Комунального підприємства «Рожівське» надано консультацію з питань науково-технічного опрацювання документів підприємства. Складено довідку про результати комплексного перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву УДКСУ у Макарівському районі. Складено та надіслано Гавронщинській, Наливайківській та Опачицькій сільським радам чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Надано методичну допомогу Макарівській районній державній адміністрації зі складання опису справ з особового складу, акта про вилучення для знищення справ. 12 лютого начальником відділу Ю.Кравець проведено комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та ведення архіву Пашківської сільської ради, у ході якого працівникам сільської ради була надана методична допомога з питань ведення діловодства та архівної справи, роботи експертної комісії. 14 лютого начальник архівного відділу взяла участь у розширеному засіданні колегії Державного архіву Київської області, що відбулося в м. Бровари, на якому розглядалося питання про підсумки роботи архівних установ Київської області у 2018 році та їх завдання на 2019 рік.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 832