View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Відбулася нарада щодо підготовки ОВК (виборчий округ № 91) та ДВК району до позачергових виборів народних депутатів України PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 липня 2019, 15:07

16 липня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная провела нараду  з начальником Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченком, головою окружної виборчої комісії (виборчий округ № 91) О.Кожокаром та начальником Макарівського районного підрозділу ПАТ “Київобленерго” О.Сольвйовим щодо  підготовки ОВК та виборчих дільниць району до проведення позачергових виборів народних депутатів України в населених пунктах району, зокрема протипожежного стану та забезпечення альтернативним живленням в разі виникнення аварійних ситуацій на лініях електропередач.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 липня 2019, 15:28
 
Робоча нарада з питань підготовки до нового опалювального сезону PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 липня 2019, 15:00

16 липня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочу нараду за участю керівників окремих структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації, керівників бюджетних установ соціального призначення, та керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
На нараді були розглянуті питання підготовки об'єктів соціального призначення району до нового опалювального сезону (проблемних ситуацій, шляхів їх вирішення), зокрема в першу чергу це заклади освіти, медичні заклади, стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с. Грузьке та інші. Тобто, станом на 01 вересня 2019 року всі перелічені об'єкти мають бути готові до включення теплопостачання, в разі необхідності.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 липня 2019, 15:11
 
Завдяки Асоціації міст України 12 громад Київської області отримали понад 103 млн грн. державної субвенції на соціально-економічний розвиток PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 липня 2019, 10:22

10 липня Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабінету Міністрів України представляв Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Того ж дня завдяки налагодженій співпраці АМУ та парламентського Комітету з питань бюджету це рішення було оперативно погоджено.
ІЗ загальної суми державної субвенції 12 міст та селищ Київської області отримають понад 103 млн грн. Кошти отримають міста Богуслав, Згурівка, Кагарлик, Макарів, Сквира, Тараща, Яготин та селища Володарка, Іванівка, Красятичі, Рокитне, Ставище. Найбільше коштів отримають Яготин – майже 16 млн грн.

Підтримка малих міст та селищ належить до пріоритетів діяльності Асоціації міст України. Так, готуючись до XV Українського муніципального форуму, АМУ провела опитування громад-членів і направила Уряду пропозиції щодо вирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст та селищ. Прем’єр-міністр України В.Гройсман, у відповідь на неодноразові запити АМУ, у виступі на Дні Діалогу з владою 18 червня під час XV Українського муніципального форуму та на нараді з головами малих міст 24 червня висловлював позицію про необхідність підтримки малих міст та селищ.
Асоціація міст України вітає рішення Уряду про виділення 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ і висловлює подяку Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману!

Більше інформації на сайті АМУ: http://auc.org.ua/novyna/uryad-vydilyv-14-mlrd-grn-na-pidtrymku-malyh-mist-amu-vitaye-ce-rishennya

 
Заступник голови Макарівської райдержадміністрації провів апаратну нарадау PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 липня 2019, 15:29

15 липня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу нараду за підсумками роботи окремих установ і структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді були обговорені питання ходу збору ранніх зернових культур сільськогосподарськими підприємствами району та забезпечення протипожежної безпеки під час заготівлі грубих кормів та збору врожаю, стану матеріально-технічного забезпечення районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, стану формування органами місцевого самоврядування схем санітарного очищення населених пунктів та стану цивільного захисту населення району.
Нарада відбулася за участю начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості  Макарівської райдержадміністрації Ю.Качан,  начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, начальника Макарівського РВ ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка.

 
Робоча нарада щодо забезпечення якості освіти PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 липня 2019, 14:18

12 липня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська разом із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочу зустріч з директором Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” Н.Українець та директором Ясногородського НВО Л.Шамотою щодо забезпечення якості освіти, внесення змін до статутів зазначених навчальних закладів з метою забезпечення вимог Закону України “Про освіту” та створення нового освітнього простору. Зокрема, передбачається перетворення Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” в КЗ “Макарівський багатопрофільний ліцей” Макарівської районної ради Київської області та Ясногородське НВО в КЗ “Ясногородська гімназія — освітній центр” Макарівської районної ради Київської області. Дані питання будуть винесені на розгляд найближчого засідання сесії Макарівської районної ради VІІ скликання.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 липня 2019, 14:21
 
З 8 липня запрацюють нові рахунки для Фонду соціального страхування PDF Друк e-mail
Середа, 03 липня 2019, 10:09

Як повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, для управлінь та відділень виконавчої дирекції Фонду відкрито рахунки 3717 на балансі центрального апарату Казначейства України:
- для зарахування коштів - код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП);
- для проведення витрат - код банку 820172, банк отримувача Казначейство України.
Нові рахунки вводять у дію з 8 липня 2019 року.
Аби належно і своєчасно зараховувати кошти та мінімізувати нез'ясовані надходження Казначейство України просить платників, починаючи з 8 липня 2019 року, забезпечити спрямування коштів виключно на рахунки 3717, відкриті на балансі Казначейства.
Кошти, сплачені платниками на старі рахунки, не будуть зараховувати, а повертатимуть як нез'ясовані надходження.

Ірпінське відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України у Київській області

 
Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації PDF Друк e-mail
Четвер, 11 липня 2019, 15:37

11 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Макарівській райдержадміністрації, яке провела в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Макарівської райдержадміністрації Н.Ахановою.
У ході засідання були розглянуті заяви (справи) щодо надання статусу дитині, яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів, призначення опіки та піклування над дітьми-сиротами, надання дозволу на укладання договору дарування майна малолітній дитині, доцільності позбавлення батьківських прав, надання дозволу на дарування рухомого майна та надання згоди на дозвіл придбання житла для неповнолітньої дитини.
За результатами розгляду вказаних заяв (справ) членами комісії були прийняті відповідні рішення.

Останнє оновлення на Четвер, 11 липня 2019, 15:40
 
Охорона праці при дії високих температур у літній період PDF Друк e-mail
Неділя, 30 червня 2019, 12:04

Фонд соціального страхування України звертається до керівників підприємств та організацій з проханням вжити усіх необхідних заходів із попередження нещасних випадків під час виконання робіт при дії високих температур повітря. Про це повідомляє пресслужба Фонду соціального страхування України.
Спека у літній період негативно впливає на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку. Саме тому керівникам робіт в умовах підвищення температури повітря необхідно ретельніше планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при дії високих температур навколишнього середовища, а саме:

Детальніше...
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 04 по 11 липня 2019 року PDF Друк e-mail
Четвер, 11 липня 2019, 08:12

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 04 по 11 липня 2019 року народилось 6 дітей (1 хлопчик та 5 дівчаток). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр ( педіатр перебуває  у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст ( лікар-інфекціоніст перебуває  у відпустці по догляду за дитиною  до досягнення нею трирічного віку)
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 
УРЯД ПІДВИЩУЄ ЗАРПЛАТУ ОСВІТЯНАМ НА 20-70% З 2020 РОКУ PDF Друк e-mail
Четвер, 11 липня 2019, 07:58

На сьогоднішньому засіданні Уряду було ухвалено низку рішень щодо підвищення зарплат освітянам на 20-70% та виправлення диспропорцій, що стосувались окремих категорій викладачів. Це черговий крок Уряду для забезпечення гідної оплати праці освітянам. За три минулих роки зарплату вчителів було підвищено на 85% і нині Уряд поставив за мету, щоб до 2023 року мінімальний оклад працівника освіти складав чотири прожиткових мінімуми.
З наступного року Уряд запроваджує нову систему оплати праці освітян - зарплата педагогічних працівників буде прив’язана до прожиткового мінімуму, а не до тарифної сітки, як зараз. Від впровадження нової системи найбільше виграють вихователі, молоді вчителі, майстри закладів профосвіти, адже вони сьогодні отримують мінімальну зарплату. Зокрема:

Останнє оновлення на Четвер, 11 липня 2019, 08:10
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 441