View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Щедрували у Пашківці PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 15:30

Де Коза ходить - там жито родить,
Де Коза рогом - там жито стогом,
Де Коза ногою - там жито копою,
А де не буває - там все вилягає.

За давньою традицією, ввечорі 13 січня щедрувальники вітали жителів с.Пашківка з Щедрим вечором. Учасниками щедрувальної ходи стали Меланка, Василь, коза, лікар, дід, баба. Прихід таких гостей радо зустрічали господарі осель. Щедрувальники заходили до хати, отримавши дозвіл господарів та розважали присутніх показувавши обряд "водіння кози". В ритуалі з козою головне не смерть, а оживлення. Козу лікував "лікар", коментуючи свої дії так, що всі в хаті сміялися. Сміх носив магічне значення - відганяв злі сили. Оживання кози знаменувало оживання навесні ниви, садів, пасовищ, природи взагалі. На закінчення щедрувальники для господарів розповідали вірші з побажанням щастя та добра  в Новому році.

 
Децентралізація доріг та створення дорожнього фонду: що це означатиме для України PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 15:28

З 1 січня впроваджуються дві новації від Міністерства інфраструктури – децентралізація місцевих доріг та створення Державного дорожнього фонду.
120 тис. кілометрів автошляхів переходять у відання обласних органів влади. На місцях будуть займатися будівництвом, ремонтом й утриманням автошляхів. На балансі «Укравтодору» залишаться лише 50 тис. км дороги державного значення.

Детальніше...
 
Зустріч з питань децентралізації PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 15:19

15 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела зустріч з керівником Київського центру розвитку місцевого самоврядування О.Любімовим.
У ході зустрічі знову піднімалося питання децентралізації державної влади, зокрема процесу формування об'єднаних територіальних громад на базі Макарівського району та перспектив їхнього розвитку.
Станом на грудень минулого року в Україні вже сформовано 665 об'єднаних територіальних громад, ще 53 ОТГ чекають на рішення ЦВК про призначення перших місцевих виборів.

 
До уваги адвокатів Київської області! PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 грудня 2017, 12:46

Триває реєстрація участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
До 17 грудня включно адвокати можуть легко зареєструватися.
Для цього потрібно перейти на сторінку.
Долучайтеся до змін у системі правосуддя через надання БПД!
Усі деталі про конкурс - тут.

Докладніша інформація - тут.

 
Підсумки оздоровлення за 2017 рік та щодо порядку оздоровлення на 2018 рік PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 09:33

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації (далі – управління) інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854 затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі - Порядок).
Забезпечення громадян названих категорій послугами на санаторно-курортне лікування проводиться з дотриманням вимог цього Порядку в межах виділених коштів пропорційно кількості таких громадян, які перебувають на обліку для отримання такого лікування.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 644