View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
До уваги аптечних закладів всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Макарівського району PDF Друк e-mail

Макарівська центральна районна лікарня інформує про те, що з метою реалізації державних програм з пільгового медичного забезпечення аптечні заклади всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Макарівського району, можуть прийняти участь у виконанні наступних програм:
- безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення Макарівського району, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- пільгового забезпечення ліками хворих на цукровий діабет жителів  Макарівського району.
Листи-звернення на участь у виконанні програм направляти Макарівській центральній районній лікарні за адресою: смт Макарів, вул. Б. Хмельницького, 56.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
(044)-78-5-13-38
(044)-78-5-12-09
По урядовій програмі «доступні ліки» аптечні заклади мають співпрацювати з НСЗУ.

 
В райдержадміністрації пройшла зустріч з питань діяльності районного сектора ГУ ДСНС України в Київській області PDF Друк e-mail

20 березня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської та керівника апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фоки провела зустріч з начальником Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченком та начальником 8-ДРПЧ (смт Бородянка) В.Полешком. У ході зустрічі були обговорені питання діяльності районного сектора та здійснення заходів щодо запобігання виникненню пожеж в екосистемах району.

Останнє оновлення на Середа, 20 березня 2019, 16:51
 
Робоча нарада щодо підготовки та проведення Ради регіонального розвитку Макарівського району PDF Друк e-mail

20 березня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та керівником апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фокою провела робочу нараду з підготовки та проведення Ради регіонального розвитку Макарівського району, зокрема організаційних моментів проведення заходу та формування порядку денного засідання.

 
22 березня відбудеться Рада регіонального розвитку Макарівського району Київської області PDF Друк e-mail

22 березня відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Макарівського району Київської області, за участю керівництва Київської облдержадміністрації, керівництва Макарівської райдержадміністрації,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів і організацій району та громадськості.
Захід пройде о 13:00 год. в районному Будинку культури, за адресою: Київська обл., смт Макарів, вул. Д.Ростовського, 27.

Останнє оновлення на Середа, 20 березня 2019, 16:54
 
Весняний двомісячник благоустрою населених пунктів Макарівського району розпочато! PDF Друк e-mail

Шановні мешканці Макарівського району!

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів Макарівського району у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення та відповідно до розпорядження голови Макарівської районної державної адміністрації від 13 березня 2019 року № 53 «Про проведення в Макарівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» в Макарівському районі розпочато весняний двомісячник благоустрою населених пунктів, який триватиме з 18 березня по 18 травня 2019 року.
Звертаємось до всіх мешканців району, керівників підприємств, представників громадських організацій та молоді активно долучитися до заходів з благоустрою, поліпшення стану довкілля, озеленення району, прибирання й ліквідації стихійних звалищ сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану нашого району.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 березня 2019, 10:03
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 845