View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Шановні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я Макарівщини! PDF Друк e-mail

Вітаю вас з професійним святом - Днем медичного працівника!
Споконвіку найбільше за все цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Нинішня медична реформа неможлива без відданих медицині людей, кваліфікованих фахівців своєї справи, вашої лікарської честі і громадянської відповідальності, працьовитості і професійності.
Прийміть сердечну подяку за врятовані життя та здоров’я жителів нашої Макарівщини. Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щоденна сумлінна і нелегка праця задля збереження життя і зміцнення здоров’я  повернуться до вас сторицею.

Ірина Багінська,
в. о. голови Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 червня 2019, 12:07
 
Відбулося засідання чергової сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області PDF Друк e-mail

14 червня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації, депутат Макарівської районної ради VІІ скликання І.Багінська та заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай взяли участь у засіданні чергової двадцять восьмої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області, яке провів заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко. На засіданні були розглянуті питання:    
- затвердження звіту про виконання районного бюджету Макарівського району за І квартал 2019 року;
- прийняття Програми підтримки внутрішнього переміщення осіб в Макарівському районі на 2019-2020 роки;
- звіт про виконання Районної комплексної програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернатних закладів для дітей «Назустріч дітям» за 2018 рік.
- виконання  районної комплексної  Програми  «Турбота» за 2018 рік та І квартал 2019 року;
- внесення змін до рішень сесії районної ради від 20.12.2018 № 454-25-VІІ “Про районну програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Макарівської районної ради на 2019 роки” та № 455-25-VІІ “Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Макарівської районної ради на 2019 рік”;
- про внесення змін до рішення сесії районної ради від 21.09.2018 № 434-23-VІІ “Про затвердження переліку об'ектів нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ Макарівського району Київської області”;
- внесення змін до рішення сесії районної ради від 12.06.2008 № 215-12-V “Про затвердження Програми та Положень про звання “Почесний громадянин Макарівського району”;
- внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2018 № 465–25–VII «Про районний бюджет Макарівського району на 2019 рік» тощо.
У роботі засідання взяли участь начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький, в. о. начальника управління фінансів Макарівської райдержадміністрації Т.Логвіна, начальник служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк, в .о. начальника відділу світи, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації Р.Ткачук та окремих керівників установ і організацій району.

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 червня 2019, 11:43
 
В. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська привітала працівників районних закладів медичної сфери з прийдешнім професійним святом PDF Друк e-mail

Медицина насправді є найблагородніше з усіх мистецтв (Гіппократ (460 – 377 до н.е.), давньогрецький лікар).

13 червня, напередодні Дня медичного працівника, у актовій залі поліклінічного відділення Макарівської центральної районної лікарні колективи центральної районної лікарні та КНЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Макарівської районної ради приймали вітання з нагоди професійного свята.
Першим звернувся до винуватців заходу народний депутат України Р.Сольвар, подякувавши медичним працівникам за нелегку працю в ім'я збереження людського життя та здоров'я та запевнив, що зі свого боку робитиме всі можливі кроки задля збереження медичних закладів району.
Виконуюча обов'язки голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська та виконуючий обов'язки головного лікаря Макарівської центральної районної лікарні О.Кравець спільно з головною медичною сестрою Макарівської центральної районної лікарні С.Ісідоровою привітали працівників зазначених закладів, побажавши міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, а також вручили грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, особистий вагомий внесок у розвиток галузі “Охорона здоров'я” у Макарівському районі та з нагоди професійного свята, відзначивши ювілярів як по віку, так і по роках, присвячених одній з найблагородніших професій у світі.

Останнє оновлення на Четвер, 13 червня 2019, 17:04
 
Особливості використання праці неповнолітніх. Управління соціального захисту населення інформує PDF Друк e-mail

Неповнолітні особи, що не досягли 18 років, у трудових відносинах прирівнюються в правах до повнолітніх та користуються пільгами, які встановлені законодавством України.
Під час укладання трудового договору з неповнолітніми додержання письмової форми є обов'язковим. Не допускається прийняття на роботу осіб, молодших від 16 років. За згоди одного із батьків, як виняток, можуть прийматися на роботу особи, які досягли 15 років.
Для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров'ю і не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час до досягнення ними 14-річного віку за згоди одного з батьків.

Детальніше...
 
В райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій PDF Друк e-mail

13 червня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у зв'язку з тим, що на території Київщини впродовж поточного року вже загинуло 47 осіб на водних об'єктах, з них одна людина в Макарівському районі, що загинула під час зимової риболовлі  у невизначеному місці.
У ході засідання були опрацьовані питання попередження загибелі людей на водних об'єктах району та стану виконання районного Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах, з прийняттям доручень та рекомендацій головам сільських, селищних рад, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та установ, організацій і підприємств району.
Члени комісії також наголосили, що в районі органами місцевого самоврядування не визначені місця для відпочинку людей на водних об'єктах. Тобто місця, на яких відпочивають в літній період жителі та гості району, виникли стихійно і не відповідають Правилам безпеки людей на водних об'єктах України (забори ґрунтів та води не здійснюються для проведення лабораторних аналізів щодо їхньої безпечності для здоров'я громадян).

Останнє оновлення на Четвер, 13 червня 2019, 15:04
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 875