View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 06.08.2018 по 10.08.2018 PDF Друк e-mail
Понеділок, 13 серпня 2018, 09:52

В архівному відділі протягом тижня з 06.08.2018 по 10.08.2018 виконано 14 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 13, соціально-правового характеру – 1. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 5 справ. Працівникам 3 установ надано консультації з питань науково-технічного опрацювання документів. Надано методичну допомогу Новосілківській та Яблунівській сільським радам з питань складання актів про нестачу документів, продовження історичної довідки. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ; Наливайківській, Гавронщинській, Опачицькій сільським радам – нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акт про вилучення для знищення документів Новосілківської сільської ради.

 
Дайджест новин Уряду за 10 серпня 2018 р. PDF Друк e-mail
Понеділок, 13 серпня 2018, 07:45

Маємо зробити все можливе, щоб хоча б одна будівельна спеціальність увійшла в десятку популярних серед молоді, - Геннадій Зубко

Уряд проводить системну роботу для мінімізації негативних наслідків трудової міграції та створення умов для повернення українських громадян

Міністр оборони України перевірив готовність військовослужбовців та техніки ЗС України до Дня Незалежності України

Понад 60 тис. вступників уже зараховані до закладів ПТО на бюджет, однак остаточні результати будуть у вересні, - МОН

Благодійні внески у медзакладах: чи можна їх збирати і що робити, якщо вас примушують стати благодійником

Мінрегіон вдосконалив механізм відбору проектів Держфонду регіонального розвитку

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Понеділок, 13 серпня 2018, 07:53
 
Виїзна нарада з питання можливостей будівництва переробного заводу продукції ягідництва PDF Друк e-mail
П'ятниця, 10 серпня 2018, 14:30

10 серпня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай спільно з начальником відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечаєм, завідувачем сектору містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації С.Головатенко та начальником відділу у Макарівському районі ГУ Держгеокадастру в Київській області А.Карбрвським здійснив виїзд до Рожівської сільської ради, де відбулася зустріч з Рожівським сільським головою М. Чапіком і представниками Kyivskyi agricultural servicing cooperative та нарада щодо перспектив будівництва заводу з переробки продукції ягідництва на території Рожівської сільської ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 10 серпня 2018, 14:34
 
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Безверхий Володимир Миколайович PDF Друк e-mail
Понеділок, 13 серпня 2018, 08:14

ФОП Безверхий Володимир Миколайович заявив про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на підприємстві з виробництва дерев’яних пелет та сушки деревини, що розміщується в смт Макарів по вул. Василя Стуса, 28 та вул. Шляхетська, 91 Б.
ФОП повідомляє про те, що в процесі діяльності, за матеріалами інвентаризації джерел викидів, з 26 джерел в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту, оксид вуглецю, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, неметанові леткі органічні сполуки, метан, діоксид вуглецю, азоту оксид. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин складає 305 тонн на рік.

Детальніше...
 
Про програму індивідуальної фінансової допомоги PDF Друк e-mail
Четвер, 09 серпня 2018, 13:20

В рамках своєї діяльності по наданню допомоги людям, потерпілим в результаті конфлікту на Сході України, а також громадянам, які перемістилися із АР Крим, Агентство ОНН по справах біженців в 2018 році реалізує програму індивідуальної фінансової допомоги.
Допомогу можуть отримати люди із вищевказаних категорій, які відповідають критеріям відбору і з якими було проведено інтерв’ю в рамках домашнього візиту співробітниками агентства або партнерами. Всі кандидатури в подальшому розглядаються комісією, в склад якої входять співробітники агентства і представники партнерських організацій. Допомога буде надана тільки кандидатам, затвердженим комісією.
Дана допомога є одноразовою виплатою і становить 4 000 грн.
В разі виникнення додаткових питань, бажання виразити свою думку, скаргу чи побажання, просимо звертатися на гарячу лінію агентства ООН по справах біженців по номеру 0-800-30-77-11. Дзвінки безкоштовні.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 734