View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Надання допомоги дітям померлого годувальника PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 травня 2019, 14:26

Громадяни України, які є дітьми померлого годувальника та постійно проживають на території України, мають право на державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.
Для призначення соціальної допомоги дітям померлого годувальника додатково подаються:
• копія свідоцтва про народження або паспорта громадянина України особи, якій призначається соціальна допомога, з пред’явленням оригіналу;

Детальніше...
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 10 по 16 травня 2019 року PDF Друк e-mail
Четвер, 16 травня 2019, 08:24

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 10 по 16 травня 2019 року народилось 2 дітей (2 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 
Про оздоровлення та проведення психологічної реабілітації учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності в ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» PDF Друк e-mail
Четвер, 02 травня 2019, 09:59

Санаторій «Орізонт» розташований в центрі курорту «Сергіївка» Одеської області, на рівнинному північному березі Чорного моря та Шаболатського лімана, є оздоровчо-профілактичним закладом, має матеріально-технічну базу для діагностики і санаторно-курортного лікування захворювань: опорно-рухового апарату, центральної і периферичної нервових систем, органів дихання, кровообігу, органів травлення, гінекологічних та деяких урологічних захворювань, а також наслідків травм і захворювань хребта, спинного мозку.
Комплекс процедур проводиться за призначенням лікаря - бальнеотерапія, фізіотерапія, спелеотерапія, грязелікування грязями Шаболатського лімана, голкорефлексотерапія, психотерапія, мануальна терапія, фітотерапія, лікувальна фізкультура.

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 10:02
Детальніше...
 
«ПАКУНОК МАЛЮКА»: БАТЬКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ДОДАТКОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 травня 2019, 15:02

Уряд посилює соціальний захист сімей з дітьми, створює умови для зміцнення інституту сім’ї та забезпечення належних соціально-економічних умов її життєдіяльності. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512, запроваджено Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», який почав діяти з вересня 2018 року.
Українські сім’ї, у яких малюки народились після 1 вересня 2018р. отримують набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток. Допомога «пакунок Малюка» є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народились діти.
Пакунок надається кожній родині, він підтримує матеріально, інформаційно, та є суттєвою допомогою всім родинам в першу чергу тим, які через складне матеріальне становище не в змозі придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.
Управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації отримано чергову партію «пакунків малюка» для новонароджених. Всі родини Макарівського району, в яких народились діти, отримують допомогу від держави. Вручення «пакунків малюка» здійснюється керівництвом управління з висловленням найщиріших побажань батькам новонароджених.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 травня 2019, 15:07
 
Вже майже 600 млн грн «теплих кредитів» отримали українці у цьому році PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 травня 2019, 13:17

Програма «теплих кредитів» - у самому розпалі. Минулого тижня українські родини залучили ще близько 50 млн грн. «теплих кредитів» для термомодернізації будинків, зокрема:
- 33 млн грн – на утеплення приватних будинків;
- більше 15 млн грн – для ОСББ;
- майже 2 млн грн – на твердопаливні котли.
Загалом, у 2019 р. понад 47 тис. родин вже отримали в банках близько 600 млн грн «теплих кредитів».
«Звертаю увагу, що це вже більша частина від усього прогнозованого обсягу кредитування у ц.р. – 1,1 млрд грн «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн гривень)», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Водночас Голова нагадав, що додаткову компенсацію надає місцева влада (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). На сьогодні виділено 140 млн грн із місцевих бюджетів на співфінансування «теплих кредитів».
«Скористайтеся вдалою нагодою одержати подвійну чи навіть потрійну компенсацію на енергоефективні заходи для своїх осель!», - підсумував С.Савчук.

Управління комунікації та зв’язків
з громадськістю Держенергоефективності

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 868