View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Новини управлыння соцыального захисту населення PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 липня 2019, 10:59

Відділом прийому громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації (далі - управління) безпосередньо здійснюється приймання документів для призначення усіх видів соціальної допомоги та послуг за принципом «єдиного вікна», надаються консультації, роз’яснення під час безпосереднього прийому та за телефоном громадянам, які звертаються за призначенням державної допомоги, житлових субсидій та інших питань. Протягом І півріччя 2019 року прийнято 2238заяв  на призначення всіх видів соціальної допомоги, надано 1530 усних консультацій.
Для забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення з метою посилення адресності та підвищення якості надання соціальної допомоги населенню в районі функціонує «мобільний соціальний офіс».

Детальніше...
 
Новини відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail
Четвер, 18 липня 2019, 15:44

18 липня відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Макарівської райдержадміністрації передав уточнені списки виборців, підготовлені для проведення позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 21 липня, дільничним виборчим комісіям Макарівського району Київської області, що входять до складу 91 виборчого округі.

Останнє оновлення на Четвер, 18 липня 2019, 15:48
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 11 по 18 липня 2019 року PDF Друк e-mail
Четвер, 18 липня 2019, 08:40

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 11 по 18 липня 2019 року народилось 4 дітей (2 хлопчики та 2 дівчинки). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр (педіатр перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст (лікар-інфекціоніст перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 
Засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі PDF Друк e-mail
Четвер, 18 липня 2019, 15:04

18 липня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.
На порядку денному засідання були опрацьовані заяви громадян щодо видачі дублікату  свідоцтва про право власності на квартиру, передачі в приватну спільну часткову власність, займаних ними та їхніми членами сім'ї, квартир та будинку, а також члени комісії розглянули списки громадян, які мають право на отримання приватизаційних паперів у Філії — головного управління по місту Києву та Київській області АТ “Ощадбанк” ТВБВ № 10026/0773, складені Мар'янівською та Яблунівською сільськими радами.
За результатами розгляду вказаних заяв та списків були прийняті відповідні рішення.

 
Відбулася нарада щодо підготовки ОВК (виборчий округ № 91) та ДВК району до позачергових виборів народних депутатів України PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 липня 2019, 15:07

16 липня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная провела нараду  з начальником Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченком, головою окружної виборчої комісії (виборчий округ № 91) О.Кожокаром та начальником Макарівського районного підрозділу ПАТ “Київобленерго” О.Сольвйовим щодо  підготовки ОВК та виборчих дільниць району до проведення позачергових виборів народних депутатів України в населених пунктах району, зокрема протипожежного стану та забезпечення альтернативним живленням в разі виникнення аварійних ситуацій на лініях електропередач.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 липня 2019, 15:28
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 883