View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 13.08.2018 по 17.08.2018 PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 серпня 2018, 14:35

В архівному відділі протягом тижня з 06.08.2018 по 10.08.2018 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 12, соціально-правового характеру – 3. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 4 громадян. Працівникам 2 установ надано консультації з питань науково-технічного опрацювання документів. Надано методичну допомогу Пашківській та Соснівській сільським радам з питань складання описів справ постійного зберігання та з особового складу, актів про вилучення для знищення документів, про нестачу документів, продовження історичної довідки. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акт про вилучення для знищення документів Пашківської сільської ради. На зберігання прийнято 13 справ постійного зберігання Пашківської сільської ради за 2009-2015 роки, 5 справ Соснівської сільської ради за 2012-2017 роки.

Детальніше...
 
Апаратна нарада PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 серпня 2018, 11:36

20 серпня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів апаратну нараду з окремими керівниками установ і організацій району, структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації щодо підсумків тижневої роботи та перспективних планів на поточний. Зокрема, були опрацьовані питання стану збору врожаю сільськогосподарськими підприємствами району, стану набору громадян на службу до лав Збройних сил України за контрактом, протиепізоотичного стану та стану техногенної безпеки в районі, стану підготовки до нового опалювального сезону та експлуатаційного стану утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.
Нарада пройшла за участю  начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, в. о. начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації Ю.Качан, начальника  Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка,  начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка та завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату Макарівської райдержадміністрації В.Єзгор.

 
Обережно, БОТУЛІЗМ! PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 серпня 2018, 11:12

Влітку завжди зростає кількість випадків харчових токсикоінфекцій. Спека, а також порушення умов приготування та зберігання їжі сприяє їх виникненню. Але в більшості випадків ці хвороби проходять як легкі або помірні. У випадку ботулізму ситуація зовсім інша. Ботулізм не відноcять до числа інфекційних хвороб. У Міжнародній класифікації хвороб (МКХ-10:А05.1) ботулізм позначений як класичне харчове отруєння, викликане Clostridium botulinum, проте важкий перебіг ботулізму, труднощі діагностики в перші дні захворювання та висока смертність не дозволяють ставитися до цієї проблеми як другорядної.
Згідно інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) спалах ботулізму вважають надзвичайною ситуацією. Успіх лікування в значній мірі залежить від ранньої діагностики та швидкого введення ботуліністичного антитоксину.

Детальніше...
 
Дайджест новин Уряду від 17 серпня 2018 р. PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 серпня 2018, 10:22

Можна відремонтувати старі амбулаторії, збудовані ще 1953 року, але це не той стандарт, який є в Європі, - Геннадій Зубко

Засновник «ProZorro» долучиться до реформи держуправління у якості радника Міністра Кабінету Міністрів

Міністерство інфраструктури створює Галузевий центр управління кібербезпекою на транспортній інфраструктурі

Систему «Е-Port» ми запровадимо у Южному, Миколаївському та Одеському портах, − Володимир Омелян

11 областей повністю використали держсубвенцію на автобуси, закупивши їх для довезення дітей до опорних шкіл

МОЗ про причини харчових отруєнь та профілактику небезпечних хвороб і станів

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
Соціальні гарантії для військовослужбовців – учасників АТО PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 серпня 2018, 10:06

Відповідно до статті 6 пункту 19  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасниками бойових дій визнаються військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані) та працівники Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці, працівники Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучалися та брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення у порядку, встановленому законодавством.

Детальніше...
 
Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 серпня 2018, 14:38

Цього тижня відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на яку виносились  наступні питання: про надання права на призначення (відновлення) соціальних та страхових виплат, пенсій внутрішньо переміщеним особам, про надання пільг окремим  категоріям громадян за місцем фактичного проживання, про призначення державної соціальної допомоги при наявності у сім’ї конкретних обставин, при наявності у складі сім’ї працездатних осіб, які не працюють або працюють без оформлення трудових відносин, про призначення житлової субсидії на загальну площу житла з урахуванням понаднормової площі,  яка не може перевищувати більш як на 30% соціальну норму житла, розрахованого для домогосподарства, про призначення житлової субсидії при наявності договору оренди житлового приміщення, про призначення житлової субсидії з урахуванням фактично проживаючих дітей,  у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, про призначення житлової субсидії на фактично проживаючих у житловому приміщенні осіб,

Детальніше...
 
Дайджест новин Уряду з16 серпня 2018 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 серпня 2018, 11:46

Бренд UkraineNow отримав престижну премію RedDotDesign

МОЗ: 462 медзаклади підписали договори з Нацслужбою здоров’я

Найближчим часом буде прийнято Нацплан управління відходами до 2030 року, - Геннадій Зубко

МІП представило комунікаційні проекти до Дня Незалежності

Павло Клімкін провів зустріч з Державним Міністром закордонних справ ОАЕ АнваромГаргашем

У Вінницькому кардіоцентрі відкрили другу операційну для пацієнтів з інфарктом

Держенергоефективності та GIZ розробляють веб-платформу для замовників та постачальників послуг у сфері енергоефективності

Які компетентності, знання та вміння повинен мати вчитель початкових класів – затверджено перший в Україні професійний стандарт

Нацполіція працює над підвищенням рівня соціальної захищеності поліцейських, - Сергій Князєв

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 серпня 2018, 11:53
 
Тиждень права з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 17 серпня 2018, 07:31

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України, з 20 по 23 серпня 2018 року проводить тиждень права, в рамках якого заплановано здійснення правоосвітніх заходів та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.
Місія Тижня права – утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.
Надання професійної безоплатної правової допомоги здійснюватиметься у місті Києві, Київській, Луганській, Дніпропетровській та Донецькій областях.

Детальніше...
 
«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави PDF Друк e-mail
Четвер, 16 серпня 2018, 14:02

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.  Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

Останнє оновлення на Четвер, 16 серпня 2018, 14:12
Детальніше...
 
Апаратна нарада при голові Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail
Четвер, 16 серпня 2018, 13:44

16 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та заступником голови Макарівської районної ради О.Цисаренком провела апаратну нараду з головами сільських, селищних рад, керівниками установ і організацій та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.
На порядку денному були опрацьовані питання проміжних результатів з утримання та обслуговування доріг місцевого значення Макарівського району,  роботу відділень поштового зв'язку в Макарівському районі, підготовки закладів освіти до нового 2018/2019 навчального року, підготовки до проведення урочистих заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України в населених пунктах району. 
З першого питання доповіла головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Ю. Качан.

Останнє оновлення на Четвер, 16 серпня 2018, 13:55
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>