View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Уряд затвердив Державну програму розвитку українських Карпат до 2022 року та ухвалив низку кадрових рішень PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 жовтня 2019, 13:37

Сьогодні, 20 жовтня 2019 року, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рік. Програма спрямована на покращення соціального  та економічного розвитку українських Карпат, підвищення транспортної доступності окремих гірських територій та включає широке коло питань: побудова доріг, створення нових робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат, зокрема Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей.
Крім того Уряд схвалив зміни до постанови, які спрощують призначення житлових субсидій дитячим будинкам сімейного типу, військовослужбовцям, громадянам старшим 60 років. Зокрема, дитячі будинки сімейного типу можуть отримати субсидію на понаднормову площу будинків, а придбаний ними автомобіль не призведе до втрати субсидії тощо.

Детальніше...
 
Голова Держенергоефективності та Посол Швейцарії в Україні розглянули можливості співпраці у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 жовтня 2019, 13:35

Шахтарі отримають кошти на заробітну плату

Області мають актуалізувати перспективні плани формування територій

Мінрегіон залучить місцеву владу до формування ефективної мережі публічних послуг

У 2019 році «чорнобильцям» планується додатково виділити 354,6 млн грн з Державного бюджету, – Юлія Соколовська

У 2019 році планується додатково виділити близько 787 млн грн на забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації, - Юлія Соколовська

Оновлення влади відбувається у безпрецедентних масштабах, – Дмитро Дубілет

Рішенням Кабінету Міністрів України АТ «Укрзалізниця» повернуто до сфери управління Міністерства інфраструктури

Парламент підтримав проект Держбюджету на 2020 рік у першому читанні

Верховна Рада прийняла за основу законопроект №2239-1 про анбандлінг НАК «Нафтогаз України»

Парламент зареєстрував урядовий законопроект про врегулювання сфери азартних ігор

Верховна Рада прийняла зміни щодо удосконалення законодавства з питань поводження з радіоактивними відходами

Міністр оборони взяв участь в «Годині запитань до Уряду» у Верховній Раді України

Ми готові працювати над рівним винагородженням чоловіків та жінок в Україні, – Юлія Соколовська

Україна передала Туреччині головування у Чорноморському Форумі

Голова Держенергоефективності та Посол Швейцарії в Україні розглянули можливості співпраці у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики


Останнє оновлення на Понеділок, 21 жовтня 2019, 13:39
 
МІНАГРОПОЛІТИКИ ПРОПОНУЄ ПРОГРАМУ З ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСТВА 2019 року PDF Друк e-mail
Понеділок, 21 жовтня 2019, 10:46

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 106 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.
Після оприлюднення оголошення у газеті «Вісник «Фермер України» № 11-12 (453-454) 1-30 червня 2019 року обласна конкурсна комісія розпочала прийом заявок і документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами відповідно до вище зазначеного Порядку.
Департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації інформує, що на реалізацію даної бюджетної програми передбачено 800 млн. грн. Станом на 16 жовтня 2019 року вже спрямовано 106 млн. Найбільша кількість одержувачів коштів, які скористалися правом на отримання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, у Кіровоградській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Вінницькій областях.
З інформацією щодо державних програм підтримки сільгосптоваровиробників можна ознайомитись на сайті Мінагрополітики за посиланням https://new.minagro.gov.ua/ua

 
Оновлення влади відбувається у безпрецедентних масштабах, – Дмитро Дубілет PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 11:13

Уряд оголосив відкритий конкурс на 25 посад державної служби категорії «А». На 17 вакансій подали заявки більше 400 кандидатів. За багатьма вакансіями вже розпочався конкурсний відбір. Ще 8 вакансій очікують на професійних управлінців.
«Перезавантаження державної служби триває. Ми хочемо залучити на топ-посади найкращих професіоналів країни. Для цього ми спростили конкурсну процедуру – зменшили паперову тяганину, відтепер подання документів для категорії «А» відбувається тільки он-лайн – через портал career.gov.ua», - підкреслює Дмитро Дубілет, Міністр Кабінету Міністрів України.
Він додав, що Уряд планує найближчим часом оптимізувати і перелік документів, які має подавати кандидат.

Детальніше...
 
Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 10:59

Відділом прийому громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації (далі - управління) безпосередньо здійснюється приймання документів для призначення усіх видів соціальної допомоги та послуг за принципом «єдиного вікна», надаються консультації, роз’яснення під час безпосереднього прийому та за телефоном громадянам, які звертаються за призначенням державної допомоги, житлових субсидій та інших питань. Протягом 9 місяців 2019 року прийнято 3 305 заяв  на призначення всіх видів соціальної допомоги, надано 4432 усних консультацій.

Детальніше...
 
Україна та Швейцарія мають широкі можливості для поглиблення співпраці у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 10:56

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд обговорили можливості для поглиблення співпраці двох країн у сфері енергоефективності, «чистої» енергетики та енергетичної утилізації сміття.
Серед пріоритетів партнерства - скорочення та заміщення споживання газу.
Зокрема, С.Савчук поінформував Посла про діючі програми щодо стимулювання населення та бюджетних установ до впровадження енергоефективних заходів, у т.ч. через механізм співфінансування «теплих кредитів», ЕСКО, енергоменеджмент. Це «win-win policy», від якої виграють усі: держава, споживачі, бізнес.
Крім цього, в українських містах реалізуються спільні із Швейцарією біоенергетичні проекти.

Детальніше...
 
Катарський бізнес вивчає перспективи «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 10:53

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч із представниками катарської компанії «Nebras Power» (https://nebras-power.com), з якими обговорив інвестиційний потенціал «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні.
Як відомо, Катар має потужну газову та нафтову промисловість. Водночас, відповідно до «Qatar National Vision 2030» ця країна тримає курс на диверсифікацію економіки та сталий розвиток.
За словами представників компанії, «Nebras Power» спеціалізується на проектах виробництва енергії, у т.ч. із відновлюваних джерел, по всьому світу. Так, за останні 5 років компанія запровадила енергетичні проекти загальною потужністю близько 4,8 ГВт у таких країнах, як Нідерланди, Йорданія, Індонезія та інші.

Детальніше...
 
Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 10:52

Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності, зокрема:
187 житлових будинків;
185 громадських будівель;
150 навчальних закладів;
113 лікарень;
42 дитячих садочки;
5 підприємств торгівлі;
3 готелі.

Детальніше...
 
Сергій Савчук: 4 млрд євро «зелених» інвестицій за 5 років свідчать про те, наскільки затребуваними є проекти з енергоефективності та «чистої» енергетики в країні PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 10:49

На 11-му Форумі сталої енергетики Центральної та Східної Європи «SEF 2019 KYIV» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив бачення подальшого розвитку «чистої» енергетики та енергоефективності України.
«4 млрд євро «зелених» інвестицій за 5 років свідчать про те, наскільки затребуваними та успішними є проекти у цих сферах в країні. Також це значний поштовх для активізації економічних процесів. І цей тренд має тривати й надалі», - повідомив С. Савчук.
Так, за оцінками експертів, у світі вже активно відбувається енергетична трансформація. Технології у відновлюваній енергетиці, електротранспорті  швидко дешевшають. Все більше країн ставлять нові амбітні цілі у цих напрямах.
Враховуючи інновації та зменшення вартості обладнання, «чиста» енергетика має продовжувати розвиватися.
Крім цього, нещодавно Урядом прийнято рішення підпорядкувати  Держенергоефективності новому об’єднаному Міністерству енергетики і захисту довкілля України.

Детальніше...
 
Держенергоефективності оприлюднило результати моніторингу комерційного обліку тепла і води в регіонах України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 жовтня 2019, 10:46

За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками:
- тепла – 79,3% житлових та 78,2% нежитлових будівель;
- холодної води – 72,3% житлових та 94,5% нежитлових будівель;
- гарячої води – 16,4% житлових та 52,5% нежитлових будівель.
Цікаво, що лідерами із обладнання житлових будівель лічильниками є:
- тепла – Черкаська, Миколаївська, Хмельницька, Вінницька;
- холодної води – Миколаївська, Івано-Франківська, Закарпатська;
- гарячої води – Миколаївська, Київська області.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>