View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Щодо оздоровлення громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2018 рік PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 10:06

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації (далі – управління) інформує населення про те, що організація санаторно-курортного лікування постраждалих громадян здійснюється відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі Порядок), в межах бюджетних призначень за бюджетною програмою КПКВК 2501200 “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Детальніше...
 
Дайджест новин Уряду за 23 червня 2018 р. PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 08:00

Реформа держслужби - це перезавантаження систем управління і умов праці, - Глава Уряду учасникам проекту «Державотворець»

Прем’єр-міністр – держслужбовцям: Маємо шанс змінити країну і повернути довіру людей

Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Міністром інвестицій та розвитку Польщі Єжи Квєцінським

Володимир Бондаренко: Наша мета – осучаснити та омолодити державну службу

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 18.06.2018 по 23.06.2018 PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 07:54

В архівному відділі протягом тижня з 18.06.2018 по 23.06.2018 виконано 15 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 11, соціально-правового характеру – 4. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 8 громадян. Складено та надіслано Наливайківській сільській раді чергове нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатури справ; Наливайківській та Гавронщинській сільським радам – чергові нагадування про порушення ними графіків науково-технічного опрацювання та передавання документів установ району на зберігання в архівний відділ. Проведено планове перевіряння наявності та фізичного стану 298 справ двох архівних фондів. 19 червня начальник архівного відділу Кравець Ю.В. взяла участь в практичному семінарі з питань удосконалення ведення обліку документів архівними відділами (секторами) районних державних адміністрацій, міських рад, що відбувся Державному архіві Київської області. У ході проведення семінару були розглянуті питання удосконалення та переробки описів справ в установах перед прийманням документів на зберігання до архівних установ. Також було проведено розширене засідання Комісії з контролю за наявністю, станом та розшуком документів Національного архівного фонду у Державному архіві Київської області, на якому голова Комісії Бойко Г.В. проаналізувала підсумки виконання у 2017 році Плану заходів Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів НАФ на 2009 – 2019 роки в архівних відділах районних державних адміністрацій та міських рад. Під час семінару були також розглянуті актуальні питання діяльності архівних відділів (секторів) районних державних адміністрацій, міських рад Київської області.

 
Спартакіада державних службовців Пенсійного фонду України по Київській області PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 14:40

23 червня на Макарівському центральному районному стадіоні імені М.Бруквенка відбулася Спартакіада державних службовців Пенсійного фонду України по Київській області, присвячена 100-річчю державної служби України.
Відкрив захід начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Фатхудінов, привітавши учасників заходу з побажанням вдалого старту та гарних результатів у змаганнях.
До привітань доєдналися голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, начальник Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Н.Поротнікова, заступник голови Макарівської районної ради О.Цисаренко та Макарівський селищний голова В.Токар, а учасниці народного колективу “Зоряниця” виступили з вокальним номером.
Державні службовці продемонстрували свою фізичну підготовку в змаганнях з перетягування канату, підтягувань на перекладені, стрибків у довжину, віджимань, бігові та інших легкоатлетичних видах спорту.
Під час змагань, незважаючи на дощову погоду, панувала доброзичлива атмосфера, команди підтримували всіх спортсменів гучними вигуками та аплодисментами.
Також, користаючись нагодою, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області провів нараду з начальниками об'єднаних управлінь з районів Київщини за участю керівництва Макарівської райдержадміністрації, Н.Поротнікової та О.Цисаренка. Під час наради В.Фатхудінов відзначив якісну та професійну роботу державних службовців Пенсійного фонду України в Київській області та вручив грамоти найкращим представникам даної сфери. Н.Поротнікова теж вручила грамоти з нагоди Дня державної служби.
По завершенню наради Т.Семенова, В.Фатхудінов, Н.Поротнікова, І.Багінська, О.Цисаренко, І.Рознай та начальник Києво-Святошинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Київській області С.Токар побували в приміщенні бувшої типографії, в якому планується розміщення громадської приймальні, відділів та архіву пенсійних справ по Макарівському району.

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2018, 14:59
 
Шановні державні службовці! PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 11:23

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня державної служби.
Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.
Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань та функцій держави є вкрай відповідальна справа, особливо сьогодні, коли йде активний процес реформування державної служби і побудови демократичної, суверенної, соціальної, правової держави.
Приємно відзначити, що переважна більшість державних службовців району демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і патріотизм.
Від фахового рівня і чесності кожного з вас, ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати рішення починається довіра до влади.
Зичe Вам міцного здоров’я, родинного тепла, невичерпного ентузіазму, оптимізму, злагоди та добробуту.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2018, 11:25
 
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітав державних службовців із професійним святом PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 09:37

Шановні колеги!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем державної служби!
Роль державної служби в період реформування більшості сфер нашого суспільства є вирішальною. В умовах переходу до нових управлінських методів, запровадження електронного урядування, підвищення прозорості прийняття рішень від державних службовців суспільство очікує злагодженої, ефективної та прозорої роботи.
Успіх України залежить не лише від інноваційних процесів, а й від ефективності державного апарату. Реформа державної служби та державного управління, яку ми впроваджуємо, спрямована на підвищення ефективності державних органів, досягнення прозорості у процесі прийняття рішень, залучення до цього процесу громадськості.
У процесі реформування державної служби ми активно співпрацюємо з громадськими та донорськими організаціями, що забезпечує нам високу якість прийняття рішень та ефективність управлінських структур. Ми залучаємо до урядових та інших державних структур молодих фахівців, які приносять у державну службу нові методи роботи та свіжі погляди на управлінські процеси. Наше завдання – системна реформа державного управління за зразком найбільш ефективних західних держав, і я впевнений, що разом нам вдасться її здійснити.
Висловлюю подяку всім державним службовцям за висококваліфіковану працю, ініціативність та готовність змінюватися самим і змінювати нашу державу. Бажаю всім колегам міцного здоров’я, професійного зростання та усіляких гараздів!

З повагою
Прем’єр-міністр України                           Володимир ГРОЙСМАН

 
Дайджест новин Уряду за 22 червня 2018 р. PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 08:39

Українська молодь здатна змінити країну зсередини, – Володимир Гройсман

Володимир Гройсман: У своїй роботі керуюся інтересами громадян, прислужувати нікому не буду

Державне регулювання цін ніколи не справляло позитивного ефекту на виробників, – Глава Уряду

Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Попри інтенсивний політичний діалог з ЄС, ми досі не маємо насиченого діалогу між громадянськими суспільствами, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Павло Розенко: Програма «Доступні ліки» працює і буде розширюватися

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
Робоча зустріч PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 червня 2018, 14:42

22 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч щодо питання зняття заборони вчинення реєстраційних дій відносно земельних ділянок.
Зустріч пройшла за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, головного спеціаліста відділу державної реєстрації Макарівської райдержадміністрації Т.Хоменко та представників громади с. Наливайківка.

Останнє оновлення на Субота, 23 червня 2018, 11:17
 
“Тримаємо зв'язок” PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 червня 2018, 14:15

22 червня в обрядовій залі Макарівського районного Будинку культури, у зв'язку з Днем скорботи та вшанування пам'яті жертв війни, відбувся тематичний захід з вручення листів від жителів Макарівського району, які у роки Другої світової війни були вивезені на примусові роботи до Німеччини, їхнім родичам.
За останніми даними з території сучасної Макарівщини за період окупації на примусові роботи було вивезено: з смт Макарів — 167 осіб, с. Липівка — 125, с. Ніжиловичі — 260, с. Зурівка — 9, с. Почепин — 7.
Працюючи в Державному архіві Київської області, директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею В.Гедзь віднайшов понад 1000 листів жителів Макарівщини, які так і не потрапили до рідних, проте на сьогоднішньому заході частина з них була вручена адресатам.

 
Фактори негативного впливу на працюючих при високих температурах PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 червня 2018, 13:25

Порушення водно-сольового обміну у працюючих на виробництві при високій температурі навколишнього середовища може обумовити захворювання нирок, шлунково-кишкові розлади, порушення діяльності вищої нервової системи.
З метою недопущення нещасних випадків на виробництві, Фонд соціального страхування України рекомендує працівникам пити підсолену воду в достатній кількості, а також роботодавцям взяти на контроль фактори впливу високих температур на працюючих. Зокрема, вжити заходи, спрямовані на створення безпечних умов праці:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>