View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
В смт Макарів пройшов мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС PDF Друк e-mail
Четвер, 14 грудня 2017, 12:31

Відповідно до Указу Президента України від 10 листопада 2006 року      № 945/2006 “Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС", з метою   гідного   відзначення  мужності, самовідданості  і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській   АЕС   та   на  підтримку  ініціативи  громадських організацій, 14 грудня в смт Макарів відбулося покладання квітів до Меморіалу пам'яті “Тим, хто врятував світ”.
Меморіал було споруджено до 25-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, в знак пам'яті про загиблих учасників ліквідації катастрофи світового масштабу, які першими прийняли на себе несумісну з життям дозу радіоактивного опромінення, та встановлений на території Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області.
Віддати шану героїчному вчинку наших земляків прийшли члени Макарівської громадської організації Української благодійної спілки соціального захисту інвалідів Чорнобиля, Макарівської районної організації ветеранів України, голова Макарівської районної ради О.Гулак, керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока, Макарівський селищний голова В.Токар, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області, працівники бібліотечних закладів селища, учасники чоловічого гурту “Козацькі джерела” та громадськість.
Зі словами вдячності до присутніх ліквідаторів звернувся начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицький, після чого були шановані хвилиною мовчання учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які віддали свої життя за порятунок країни і її майбутнє та покладені квіти до Меморіалу.

 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 07.12.2017 по 30.12.2017 PDF Друк e-mail
Четвер, 14 грудня 2017, 12:26

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 07 грудня по 14 грудня 2017 року народились 2 дівчаток та 1 хлопчик.
Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
• Рентгенолога;
• Невролога;
• Неонатолога;
• Хірурга;
• Акушер-гінеколога.

 
Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! PDF Друк e-mail
Четвер, 14 грудня 2017, 11:24

31 рік нас віддаляє від дня катастрофи глобального характеру – аварії на Чорнобильській АЕС, що залишила на тілі України незагоєну рану.
Так судилося, що саме ліквідатори першими взяли на себе приборкання радіаційної стихії та ціною свого життя і здоров’я захистили рідну землю і весь народ.
Більше 650 тисяч людей з усієї території колишнього СРСР брали участь у ліквідації катастрофи, більше половини з них були жителями Україні.
Низько вклоняюсь ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків.
Бажаю вам міцного здоров'я, удачі, мирного неба, родинного затишку та благополуччя.

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

Останнє оновлення на Четвер, 14 грудня 2017, 11:51
 
Робоча зустріч начальника відділу агропромислового розвитку PDF Друк e-mail
Середа, 13 грудня 2017, 16:19

13 грудня начальник відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації Олександр Нечай провів робочу зустріч з керівником селянсько-фермерського господарства «Червоне» с.Андріївка Володимиром Червоним, що займається вирощуванням зернових культур та декоративним садівництвом. В ході зустрічі були обговорені результати діяльності даного господарства по напрямках збереження та використання біорізноманіття деревних видів декоративних насаджень та перспективи подальшого розвитку по іншим напрямам, які створять потужний поштовх до співпраці з іноземними компаніями.

 
Прийом громадян PDF Друк e-mail
Середа, 13 грудня 2017, 15:14

13 грудня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай  провів особистий прийом громадян, у ході якого були розглянуті питання аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельної ділянки (городу) в межах населеного пункту), соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги після пожежі будинку родині з с. Плахтянка) та питання встановлення опіки над дитиною.
На всі вище вказані питання заступник голови адміністрації надав роз’яснення, а окремі з них взяв на особистий контроль.

 
"Ой, Калита, Калита із чого ти вилита?" PDF Друк e-mail
Середа, 13 грудня 2017, 12:53

"Ой, Калита,  Калита із чого ти вилита?
Ой,  я з жита оповита, 
Ой,  я сонцем налита
До красного цвіту
По булому світу! "

У ніч з 12 на 13 грудня,  за стародавнім українським звичаєм учасники Народного аматорського ансамблю "Любисток" відтворили та провели народний обряд Калити на Андрія Первозванного. Ведуча О.Веремієнко  розпочала захід з історії виникнення свята. А господиня світлиці директор БК В. Ступак гостинно запросила розпочати дійство з кусання Калити.  Протягом вечора танцювали та співали обрядових пісень,  а дівчата ворожили.
Підтримуймо та шануймо наші українські звичаї та традиції.  ЗІ СВЯТОМ!!!

Останнє оновлення на Середа, 13 грудня 2017, 15:19
 
Міфи про новий закон "Про житлово-комунальні послуги" PDF Друк e-mail
Середа, 13 грудня 2017, 10:13

Новий Закон України “Про житлово-комунальні послуги” передбачає нову класифікацію житлово-комунальних послуг, описує три моделі договірних відносин між їхніми виконавцями та споживачами, виводить із тарифів на комунальні послуги витрати на  абонентське обслуговування та містить чимало інших новацій. Не дивно, що він встиг обрости різноманітними міфами та домислами. Чи мають вони під собою підґрунтя? Фахівці проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" обрали кілька поширених міфів і спростували їх. Отже.
Кажуть, що...
...новий закон “Про житлово-комунальні послуги” зобов’язує укладати виключно “колективні” договори про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

Детальніше...
 
В райдержадміністрації пройшло засідання робочої групи зі стратегічного планування та розробки Стратегії сталого розвитку Макарівського району Київської області на 2017-2025 роки PDF Друк e-mail
Вівторок, 12 грудня 2017, 16:52

12 грудня в приміщення Макарівської райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи зі стратегічного планування та розробки Стратегії сталого розвитку Макарівського району Київської області на 2017-2025 роки, до якого долучилися представники та виконавчий директор Асоціації сільських, селищних рад та об'єднаних громад України Н.Ключник.
Під час засідання члени робочої групи були поділені на три групи за соціальним, екологічним та економічним напрямками для викладення проблематик наявних на сьогодні в районі відповідно до сфер діяльності. Як пояснила Н.Ключник така робота без підготовлених матеріалів, цифр та опрацьованих обгрунтувань дасть можливість виявити основні моменти, на які потрібно звернути увагу при формування Стратегії розвитку Макарівщини.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>