View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України PDF Друк e-mail
Середа, 28 червня 2017, 13:50

Шановні співвітчизники!
Дорогі українці!

Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.
Але наші предки залишили по собі також один із найдавніших конституційних документів взагалі в історії людства, в історії його політичної думки.
Цей документ з’явився у 1710 році, задовго до подібних актів і мав скорочену назву «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького».
Ще тоді це був суспільний договір, який Пилип Орлик, спадкоємець великого Мазепи, уклав як гетьман Війська Запорозького із козацькою старшиною і запорожцями.

Останнє оновлення на Середа, 28 червня 2017, 14:06
Детальніше...
 
Шановні жителі району! PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 червня 2017, 20:40

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
Хай мир і взаєморозуміння запанують в нашій державі, хай буде затишок і добробут в кожній родині.
Зі святом, шановна громадо Макарівщини!

Голова Макарівської райдержадміністрації  Тетяна Семенова

 
Керівники району відвідали воїна-інтернаціоналіста в смт Кодра PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 червня 2017, 20:29

В смт Кодра проживає воїн-інтернаціоналіст, учасник Афганської війни В.Аугліс. Протягом багатьох років він прикутий до ліжка після травми, яку отримав вже в мирному житті, повернувшись з афганського пекла. Допомагає долати щоденні труднощі воїну-інтернаціоналісту його теща В.Куцевалова.
На передодні Дня народження В.Аугліса, до нього та його вірної помічниці і порадниці, а точніше кажучи мами, бо саме мати може долати всі труднощі разом зі своєю дитиною, завітали голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської та Кодрянський селищний голова Т.Гапоненко.
Гості подарували планшет В.Ауглісу щоб він мав можливість переглядати новини, дивитися улюблені фільми та спілкуватися з друзями. А В.Куцеваловій Т.Гапоненко вручила матеріальну допомогу.

Останнє оновлення на Середа, 28 червня 2017, 14:14
 
Громада с. Грузьке знову підняла питання діяльності ТОВ “Агроленд - 1” PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 червня 2017, 16:36

Знову з настанням літньої пори активна громадськість с. Грузьке підняла питання діяльності свиноферми — ТОВ “Агроленд — 1”, оскільки підприємство працює без очисних споруд, що спричиняє поширенню неприємного запаху від життєдіяльності тварин.
Тому, для зняття напруги та вирішення, в решті-решт, даної ситуації, 27 червня керівники району провели зустріч з представниками громади с. Грузьке, Гружчанським сільським головою Л.Караном, керівником ТОВ “Агроленд — 1” Д.Ерікян, в. о. начальника управління “Держпрожспоживслужби” О.Гнатюком, завідувачем сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко та депутатом Макарівської районної ради Д.Ларчиковим.
Протягом тривалої дискусії було узгоджено з Гружчанським сільським головою про проведення найближчим часом засідання сесії сільської ради з даного питання та визначення термінів проведення громадських слухань, чи громадського зібрання, з врегулювання ситуації, відповідно до чинного законодавства, залучаючи всю громаду.

 
Зустріч щодо надання матеріальної допомоги учаснику АТО PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 червня 2017, 16:31

27 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела зустріч з в. о. військового комісара Макарівського районного військового комісаріату Ю.Оберемчуком та учасником АТО. У ході зустрічі розглядалося питання надання матеріальної допомоги учаснику АТО.

 
Робоча нарада з питання роботи Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області PDF Друк e-mail
Вівторок, 27 червня 2017, 16:11

27 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу нараду з приводу діяльності Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області, зокрема стану протипожежної безпеки, зокрема в період посушливих літніх днів, наявності водойм для забору води в населених пунктах та їхнього обладнання містками для зручності під'їзду, а також стану проведення всіх необхідних процедур для купівлі пожежних автомобілів для підрозділу, з ресурсів районного бюджету.
Нарада пройшла за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської та заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, начальника 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України в Київській області В.Полєшка, начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській обалсті В.Харченка та керуючої справами апарату Макарівської районної ради О.Балашенко-Осадчої.

Останнє оновлення на Вівторок, 27 червня 2017, 16:14
 
Благодійний захід PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 червня 2017, 16:10

26 червня, до Макарівського районного Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Промінь надії” завітали гості з благодійного фонду “Покрова Пресвятої Богородиці”, зокрема голова цього фонду С.Кремець. Метою візиту стало передання для вихованців закладу гуманітарної допомоги: продуктів харчування, одягу різної вікової категорії та інших необхідних речей.
Голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, голова Макарівської районної ради О.Гулак, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська та директор Центру С.Шабанова подякували за надану допомогу та провели короткий екскурс по специфіці роботи єдиного в своєму роді закладу, де проживають не лише діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а й мами з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах. Протягом трьох і більше місяців перебування в закладі, представниці даної категорії населення вчаться готувати їсти, доглядати за власними дітьми, отримують консультації психолога тощо.

Останнє оновлення на Понеділок, 26 червня 2017, 16:15
 
В райдержадміністрації відбулося засідання колегії PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 червня 2017, 15:55

26 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання колегії Макарівської райдержадміністрації спільно з головою Макарівської районної ради О.Гулаком та першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською.
Перед початком роботи колегії керівники району вручили грамоти та медалі Д.Борисовій, за здобуття І місця у фінальних змаганнях ХХІV Спартакіади “Повір у себе” серед дітей-інвалідів, присвяченої 26-й річниці незалежності України, з виду спорту — теніс настільний. У свою чергу  заслужений працівник фізичної культури і спорту, директор ДЮСІШ Київського регіонального центру “Інваспорт”  О.Каурайнен подякував Т.Семеновій за підтримку інваспорту в районі та звернувся до сільських, селищних голів щодо залучення молоді населених пунктів району, які мають певні фізичні вади, до занять відповідними видами спорту, що дасть їм розвиток особистого розвитку та соціальної адаптованості.
Також Т.Семенова, О.Гулак та І.Багінська привітали працівників органів виконавчої влади району з минулим професійним святом та вручили грамоти за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов'язків, високий рівень професіоналізму керівникам установ і організацій району та керівникам і головним спеціалістам структурних підрозділів райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Понеділок, 26 червня 2017, 16:09
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>