View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 квітня 2019, 13:22

Відповідно до  Указу Президента України від 30.01.2019 №22/2019 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році” та розпорядження КМУ від 27 березня 2019 року № 188-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у квітні-червні 2019 року», 22 квітня біля Макарівського районного військового комісаріату відбулася перша в цьому році відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України. Отримувати знання з військової справи та захисту державної цілісності будуть жителі сіл Борівка, Новосілки, Пашківка, Фасова, Андріївка, Наливайківка, Гавронщина, Вільне, Плахтянка, загалом  9 осіб.
Під час заходу військовий комісар Макарівського районного військового комісаріату С.Єфремов повідомив, що тривалість служби становить 18 місяців – для тих, хто не має диплома про вищу освіту та 12 місяців – для призовників, які встигли отримати диплом спеціаліста або магістра.  Призовники не потраплять до зони АТО, а проходитимуть службу виключно у військових частинах.

 
Дайджест новин Уряду 19.04.2019 PDF Друк e-mail
Субота, 20 квітня 2019, 11:42

Підтримка України з боку наших західних партнерів має бути більш відчутною, - Глава Уряду в інтерв’ю словацькій «SME»

У нас вже є позитивні сигнали в різних сферах, – Глава Уряду в інтерв’ю словацькій «SME»

Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди національного єврейського свята Песах

Здобутки децентралізації – за 5 років в громадах реалізовано понад 11 тис. нових проектів, - Геннадій Зубко

ID-картку можна отримати 20 та 21 квітня, - ДМС

Посівна-2019: Аграрії засіяли цукровими буряками 200 тис. га

МОЗ України презентувало зміни в охороні здоров’я міжнародним партнерам

МОЗ: 15 тисяч доз вакцини проти сказу готуються до відправлення в регіони

Мінрегіон: Архітектори, проектувальники, інженери технагляду та експерти повинні обов’язково мати вищу освіту

Інженерне облаштування державного кордону з Росією не припиняється, - Держприкордонслужба

На українських зупинках планують влаштовувати більш міцне покриття для громадського транспорту, - пропозиція у ДБН

 

Останнє оновлення на Субота, 20 квітня 2019, 11:43
 
Новини відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 квітня 2019, 10:23

18 квітня відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Макарівської райдержадміністрації передав дільничним виборчим комісіям Макарівського району списки виборців для проведення ІІ туру голосування на виборах Президента України, які відбудуться 21 квітня.

 
«Складаємо казку разом» PDF Друк e-mail
Четвер, 18 квітня 2019, 14:35

Минулого тижня, за планом дитячої філармонії Макарівської дитячої школи мистецтв, пройшов цікавий  пізнавально-розважальний захід «Складаємо казку разом» для учнів молодших класів. Учасники концерту, разом з ведучою, викладачем теоретичних дисциплін Терещук Вячеславою Володимирівною, створювали казку на очах у слухачів. Казкові герої оживали під час виконання музичних творів на різних інструментах: фортепіано, цимбалах, гітарі, баяні, бандурі та у хореографічних композиціях. Всі виконавці були в яскравих костюмах.
Такі перші спроби театрального та музичного перетворення дуже сподобалися батькам, які  із запалом фотографували, проводили відео зйомку і були задоволені виступом своїх дітей.

Заступник директора дитячої школи мистецтв з навчальної роботи
Саленко Ірина Максимівна

 
Весняний благоустрій в населених пунктах Макарівського району PDF Друк e-mail
Четвер, 18 квітня 2019, 11:22

З метою поліпшення стану довкілля території населеного пункту, активістами громади села Пашківка проведені заходи з благоустрою. Спільними зусиллями  працівників колективів здійснено висадження декоративних дерев на території дитячого садочка “Вишенька” та біля адміністративного приміщення сільської ради, здійснено прибирання сміття вздовж дороги Т-10-19 в напрямку села Пашківка. Особливої уваги приділено реставрації стадіону в селі Пашківка:  здійснені роботи щодо вирівнювання верхнього шару, організовано збирання камінців та інших предметів на території стадіону. Активну участь в заходах з благоустрою приймає молодь громади.
Фотоматеріали надані громадою села Пашківка.

Останнє оновлення на Четвер, 18 квітня 2019, 11:25
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 11 по 18 квітня 2019 року PDF Друк e-mail
Четвер, 18 квітня 2019, 08:31

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 11по 18 квітня 2019 року народилась 1 дитина (хлопчик). Колектив лікарні вітає новонародженого та його батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог
- Педіатр
- Дитячий невролог
- Невролог
- Лікар-інфекціоніст
- Рентгенолог
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення).

 
УРЯД ДАВ НАФТОГАЗУ ТИЖДЕНЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗНИЗИТИ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ PDF Друк e-mail
Четвер, 18 квітня 2019, 08:27

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу.
Газовий монополіст всіма можливими шляхами добивається підняття ціни на газ для українців. Але кон’юнктура на ринку газу в Україні і в світі демонструє зниження ціни. Тому Уряд 3 квітня 2019 року прийняв Постанову №293, якою зобов’язав  Нафтогаз продавати газ населенню дешевше.
Відповідно до документу, державна компанія НАК «Нафтогаз України», зобов’язана з травня знизити ціни на газ для населення. Якщо промисловість купує блакитне паливо дешевше, населення не може платити більше.
На переконання юристів Міністерства енергетики та вугільної промисловості, для того, щоб продавати газ населенню дешевше, так зване ПСО (покладання спеціальних обов’язків) відміняти не обов’язково. Адже стаття 11 Закону України «Про ринок природного газу» не обмежує повноважень Уряду щодо кількості актів, які мають бути прийняті стосовно покладення спеціальних обов’язків на суб'єктів ринку.

«До 24 квітня «Нафтогаз» має повідомити всім українцям, що ціна газу з 1 травня буде нижчою за 8,55 гривень/куб. м. Мені набридло, як і  мільйонам українців, коли приватні інтереси менеджменту компанії ставляться вище за національні інтереси всіх українців. Рішення Уряду мають виконуватися. Якщо цього не станеться, я ініціюю відставку глави правління «Нафтогазу» і прохатиму Уряд підтримати мою пропозицію» - Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України.

 
Щодо оздоровлення громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в 2019 році PDF Друк e-mail
Четвер, 18 квітня 2019, 08:18

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації (далі – управління) інформує, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 22 "Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2019 році”, відповідно до якої розміри грошової допомоги для компенсації у 2019 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становлять:
- для осіб, віднесених до категорії 1 – 7 300 гривень;
- для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – 22 200 гривень;
- для дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, та одного з батьків або особи, яка іх замінює – 14 500 гривень.

Детальніше...
 
Голова Макарівської райдержадміністрації провела особистий прийом громадян PDF Друк e-mail
Середа, 17 квітня 2019, 14:49

17 квітня голова Макарівської райдержадміністрації І.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та начальником відділу  роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, під час якого до голови райдержадміністрації звернулася багатодітна мати щодо питання приватизації житла в с. Липівка. Також були порушені питання охорони здоров'я, а саме: забезпечення населення безкоштовними ліками.
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації та перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації надали роз'яснення, окремі з них взяли на особистий контроль.

 
Глава Уряду представив основні результати роботи Уряду України за три роки PDF Друк e-mail
Середа, 17 квітня 2019, 13:27

Основні результати роботи Уряду України за три роки з моменту призначення стали однією з головних тем засідання Кабінету Міністрів сьогодні, 17 квітня. Цифри, напрямки реформ і тенденції представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Звертаючись до міністрів, учасників засідання та представників преси він наголосив, що три роки тому визначив головним пріоритетом своєї роботи зупинку економічного падіння, відновлення економіки та капітальний ремонт країни, який дозволив би вирішувати накопичені десятиліттями проблеми, а відтак позбавлятися бар’єрів на шляху запровадження нової якості життя.
«Нашим пріоритетом було і є те, аби Україна стала сильною, економічно розвинутою країною, де кожен – і дитина, і людина похилого віку – відчували б себе комфортно і безпечно, – сказав Володимир Гройсман. – Я хочу подякувати своїй команді, Парламенту, Президенту за те, що ми разом долали виклики, які перед нами стояли. Ми почали багато змін».

Детальніше з основними результатами роботи Уряду України за три роки можна ознайомитись тут (https://www.kmu.gov.ua/ua/news/glava-uryadu-predstaviv-osnovni-rezultati-roboti-uryadu-ukrayini-za-tri-roki).

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на Середа, 17 квітня 2019, 13:33
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>