View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Звіт Уряду 2017. Інфографіка PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 лютого 2018, 08:50

...Звіт Уряду 2017. Інфографіка

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 лютого 2018, 08:54
 
Зустріч з воїнами-інтернаціоналістами PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 15:05

15 лютого відбулася зустріч воїнів-інтернаціоналістів із заступником голови Макарівської районної ради О.Цисаренком, начальником управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Г.Невмержицьким, головою Макарівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) О.Безугленком та головою Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій В.Говоровим.
Під час зустрічі Г.Невмержицький повідомив, що на даний час на обліку в управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації перебуває 137 воїнів – інтернаціоналістів. З них: учасників бойових дій на території інших держав - 119 осіб; інвалідів війни - 15 осіб; членів сімей загиблих та померлих УБД на території інших держав - 3 особи.

Детальніше...
 
В смт Макарів відбулося покладання квітів до пам'ятної Стелли на честь воїнів-інтернаціоналістів PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 12:16

15 лютого,  у зв'язку з відзначенням Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, в смт Макарів відбулося покладання квітів до пам'ятної Стелли на честь воїнів-інтернаціоналістів.
Під час служби в Афганістані загинуло 6 жителів Макарівського району. Ім'я та образ кожного воїна-інтернаціоналіста викарбувані на скрижалях пам'ятної Стелли, яку було відкрито у 2012 році.
Захід пройшов за участю воїнів-інтернаціоналістів, заступника голови Макарівської районної ради, керівника та заступника керівника Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій, а також  працівників структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації, представників інститутів громадянського суспільства району та районного Будинку культури.

Останнє оновлення на Четвер, 15 лютого 2018, 16:45
 
Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти! PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 11:36
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Щорічно український народ віддає глибоку шану солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.
Приємно відзначити, що колишні воїни-інтернаціоналісти беруть на себе ініціативу і відповідальність за порозуміння й злагоду в суспільстві, долучаються до просвітницької роботи та діляться досвідом з сучасними захисниками країни. Люди, обпалені війною, особливо гостро відчувають такі важливі суспільні цінності, як мир і злагода.
Схиля. головe перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.
Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.
Бажа. усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова
Останнє оновлення на Четвер, 15 лютого 2018, 11:45
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 08.02.2018 по 15.02.2018 PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 11:03

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 08 лютого по 15 лютого 2018 року народилось 1 дитина (дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджену та її батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолога
- Невролога
- Неонатолога
- Хірурга
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 
На розширеному засіданні колегії буде представлено публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 09:38

26 лютого 2018 року о 10.00 год. відбудеться розширене засідання колегії Макарівської райдержадміністрації.
На засіданні колегії буде представлено публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік.
Регламент заходу:
10.00 – 10.30 – презентація публічного звіту голови Макарівської районної державної адміністрації.
10.30 – 11.00 – запитання та відповіді.
Запрошуються представники органів місцевого самоврядування, керівники установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських об’єднань та організацій, засобів масової інформації.
Місце проведення заходу: вул. Димитрія Ростовського, 27, смт Макарів Київської області, приміщення районного будинку культури.
Відповідальний структурний підрозділ: відділ економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації.
Контактна особа: Сальвенчук Ольга Михайлівна – начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації, тел (04578) 5-13-08, 5-14-44; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

...Публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік

 
Прем’єр Володимир Гройсман відзвітував за рік роботи PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 09:09

Забезпечене урядом подальше економічне зростання дозволило запустити масштабні реформи в країні і розпочати підвищення соціальних стандартів
Сьогодні, 14 лютого, прем’єр Володимир Гройсман презентував звіт роботи уряду за 2017 рік і окреслив пріоритети діяльності Кабінету Міністрів на 2018 рік. Згідно з чинним законодавством уряд має щорічно звітувати про свою діяльність. Протягом перших 45 днів року Кабінет Міністрів готує річний звіт і передає його на розгляд профільних комітетів Верховної Ради. За рішенням депутатів звіт може бути заслухано в сесійній залі або презентовано лише в парламентських комітетах,  як це відбувалося минулого року.

Останнє оновлення на Четвер, 15 лютого 2018, 09:27
Детальніше...
 
Уряд удосконалив порядок надання соціальних стипендій деяким категоріям студентів PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 08:57

Прийнятою на засіданні Уряду постановою Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045”, внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів.
Зазначений Порядок затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045, з метою приведення його у відповідність до норм Закону України „Про Державний бюджет України на 2018 рік”.
Як відомо, державні вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації, що визначені додатком № 10 Закону України „Про Державний бюджет України на 2018 рік”, з 1 січня 2018 року передані на фінансове забезпечення місцевих бюджетів.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
Уряд підтримав ініціативи Мін’юсту, які забезпечать реалізацію положень закону #ЧужихДітейНеБуває PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 08:56

У ході сьогоднішнього засідання Кабінет Міністрів підтримав розроблену Міністерством юстиції постанову, яка забезпечить приведення низки нормативно-правових актів у відповідність із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», більш відомого як закон #ЧужихДітейНеБуває.

Детальніше...
 
Україна презентує національний стенд на ЕКСПО-2020 у Дубаї PDF Друк e-mail
Четвер, 15 лютого 2018, 08:54

Сьогодні, 14 лютого, Кабінет Міністрів України ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення для підготовки участі України у Всесвітній виставці “ЕКСПО-2020”, що відбуватиметься в Дубаї (ОАЕ) з 20 жовтня 2020 до 10 квітня 2021. Відповідно до ухваленого розпорядження буде створено координаційний комітет з підготовки, а його Головою призначено Першого віце-прем’єр- міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>