View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

Шановні жителі та гості Макарівського району! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 квітня 2017, 13:22

Щиро вітаю вас з наступаючим святом 1 Травня – святом миру і вільної праці, свято для всіх тих, хто своєю працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашої держави вцілому.
У ці теплі весняні дні світ навколо наповнюється світлими почуттями, новими планами. Першотравень як і раніше змушує відчути себе частиною єдиного цілого, частиною суспільства, його історії.
Нехай це свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаю вам щастя, здоров’я. Хай панує мир і злагода у ваших оселях!

Голова Макарівської райдержадміністрації
Тетяна Семенова

 
Сергій Савчук: III Форум енергоефективного партнерства засвідчив послідовну цілеспрямовану політику Уряду у сфері енергоефективності PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 квітня 2017, 13:21

Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму. Пріоритет у 2017 році – запровадження енергетичного менеджменту у бюджетних установах. Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук під час відкриття III Форуму енергоефективного партнерства «Енергетичний менеджмент. Досвід кращих».

Детальніше...
 
Новини Макарівського районного територіального центру соціального обслуговування PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 квітня 2017, 11:13

За звітний тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконано:
У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с.Грузьке перебуває 20 громадян похилого віку, з них 3 особи – інваліди різних соціальних категорій.

Детальніше...
 
Засідання сесії Макарівської районної ради PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 квітня 2017, 11:05

28 квітня голова Макарівської районної ради О.Гулак провів засідання чергової п'ятнадцятої сесії Макарівської районної ради VІІ скликання, у роботі якого взяли участь перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
На порядку денному засідання були розглянуті наступні питання:     
- затвердження звіту про виконання районного бюджету Макарівського району за І квартал 2017 року;
- затвердження Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Макарівського району та забезпечення життєдіяльності підрозділів, залучених до ліквідації надзвичайних ситуацій на 2017 — 2020 роки;
- затвердження Програми впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань в Макарівському районі на період 2017-2025 роки;
- затвердження Програми фінансової підтримки функціонування Макарівської районної державної лікарні ветеринарної медицини на 2017 рік;
- затвердження районної комплексної Програми “Турбота” на 2016-2020 роки (нова редакція);
- делегування представників від Макарівської районної ради до складу Госпітальної ради Бородянського госпітального округу;
- оголошення в місцях масового розмноження та вирощування потомства диких тварин “сезону тиші” з обмеженням господарської діяльності та добуванням об'єктів тваринного світу.
Також були заслухані звіти про роботу за І квартал 2017 року Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області та Макарівської районної аптеки № 10 та питання надання дозволів на розроблення проектної документації на створення штучних водойм на території Макарівської селищної ради та Комарівської сільської ради тощо.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 квітня 2017, 11:22
 
На Макарівщині триває двомісячник благоустрою PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 квітня 2017, 10:57

В Макарівському районі продовжується весняний двомісячник благоустрою. Впродовж квітня місяця впорядковані території сільських та селищних рад, ФАПів, відділень зв’язку, зупинок автотранспорту, території дитячих садочків, шкіл, території закладів торгівлі. Були впорядковані та сформовані нові клумби. Прибрані від сміття береги водоймищ. Приведені в належний санітарний і естетичний стан дитячі та спортивні майданчики. Вздовж доріг, очищені від сміття та побілені бордюри. Висаджені фруктові дерева, саджанці берези, горіхи, саджанці горобини, туї. В ході здійснення заходів з благоустрою здійснено прибирання кладовищ, меморіальних комплексів і пам'ятників та пам'ятних знаків.
До участі в заходах з благоустрою залучені колективи установ, підприємств, працівники селищних і сільських рад, жителі громад, а також активну участь приймає і учнівська молодь (фотоматеріали заходів з благоустрою в селах Королівка, Соснівка, Вільне, Новосілки).

 
Уряд затвердив механізм цільової грошової компенсації для придбання житла сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції та інвалідами з числа учасників АТО. PDF Друк e-mail
П'ятниця, 28 квітня 2017, 09:57

Це означає можливість самостійно обирати найбільш прийнятне житло та купувати його за рахунок коштів грошової компенсації, наданої Урядом.
Кабінетом Міністрів України 19.10.2016 прийнято постанову № 719 „Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І–ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов” (далі – Постанова).   Метою цього нормативно-правового акта є поліпшення житлових умов зазначених категорій громадян.

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 квітня 2017, 10:05
Детальніше...
 
Делегація з Естонської Республіки відвідала навчальні заклади Макарівщини PDF Друк e-mail
Четвер, 27 квітня 2017, 15:39

27 квітня, на другий день перебування на Макарівщині делегації з Естонської Республіки, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська та начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавський спільно з членами делегації відвідали дошкільний навчальний заклад у с. Колонщина Макарівського району. Гостей зустріла завідуюча дитячого садка М.Костюченко, яка провела екскурсію по закладу та ознайомила з системою навчального процесу.
Відвідувачів дуже потішила зустріч з маленькими вихованцями закладу, адже вони своєю безпосередньою поведінкою надали позитивний заряд емоціям присутніх.

Останнє оновлення на Четвер, 27 квітня 2017, 15:53
Детальніше...
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 20.04.2017 по 27.04.2017 PDF Друк e-mail
Четвер, 27 квітня 2017, 10:43

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 20.04.2017 по 27.04.2017 народилося 1 дитина (1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків й бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Лікар- неонатолог;
Лікар-педіатр;
Лікар-уролог;
Лікар-онколог.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>