View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 13.10.2017 по 19.10.2017 PDF Друк e-mail
Четвер, 19 жовтня 2017, 09:05

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 13.10.2017 по 19.10.2017 народилася 4 дітей (3 дівчинки та 1 хлопчик). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків й бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
• Онколога
• Рентгенолога
•  Невролога.

 
Опалювальний період 2017-2018 вже розпочався PDF Друк e-mail
Середа, 18 жовтня 2017, 13:52

Головою Макарівської районної державної адміністрації 04 жовтня 2017 року підписано розпорядження № 547 «Про початок опалювального сезону в населених пунктах Макарівського району у 2017/2018 році», згідно якого опалювальний сезон у населених пунктах Макарівського району розпочато з 16 жовтня 2017 року.

Детальніше...
 
Буде проведено конкурс для молодих підприємців PDF Друк e-mail
Середа, 18 жовтня 2017, 11:21

Знову в Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців віком 15-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу даного конкурсу.
У 2012 році Університет штату Делавер, США (University of Delaware), враховуючі значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву започаткував конкурсний проект для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge.

Детальніше...
 
Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів PDF Друк e-mail
Середа, 18 жовтня 2017, 10:59

Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.
Для цього Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО» (https://prozorro.gov.ua), міжнародними консультантами за активної участі Держенергоефективності створено окремий модуль для закупівель енергосервісу. Така потреба виникла через специфіку ЕСКО, головним чином через відбір переможця тендеру не за найменшою ціною, як при стандартних закупівлях товарів, робіт чи послуг, а за найвищим показником ефективності енергосервісного договору. Цей показник є інвестиційною оцінкою привабливості проекту для замовника – бюджетної установи.

Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 11:02
Детальніше...
 
Учасники народного аматорського чоловічого гурту "Козацькі джерела" представили Київщину на І Міжнародному фестиваль козацької пісні PDF Друк e-mail
Середа, 18 жовтня 2017, 10:52

На свято Покрови народний аматорський чоловічий гурт "Козацькі джерела" взяв участь у І Міжнарожному фестивалі козацької пісні, який пройшов у м. Кривий Ріг. Гурт спільно зі своїми колегами з Києво-Святошинського району колективом "Золоте перевесло" представив Київську область на фестивалі.
У парку Героїв міста також можна було оглянути та відвідати виставку-продаж виробів майстрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва (козацька тематика);
- виставка-продаж страв української національної кухні;
- майстер-класи з петриківського розпису, гончарства та ін.;

- козацькі турніри, розваги;
- розважальні конкурси.
Основною метою фестивалю було привернення уваги до розвитку українсько-європейських відносин у сфері культури.
Засновником та організатором фестивалю виступили управління культури виконкому Криворізької міської ради за підтримки Національної всеукраїнської музичної спілки, Національної спілки майстрів народного мистецтва України.


Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 11:00
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА PDF Друк e-mail
Середа, 18 жовтня 2017, 09:09

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції

Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, що додається.

Останнє оновлення на Середа, 18 жовтня 2017, 09:13
Детальніше...
 
Термін подачі заяв на монетизацію субсидій продовжено до 1 листопада 2017 року PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 жовтня 2017, 14:22

Уряд відреагував на запити тих субсидіантів, які не встигли до 1 вересня подати в управління соціального захисту населення на отримання «живих» коштів за зекономлену субсидію. Всі ті, хто в минулий опалювальний період економив газ та електроенергію, яку використовують для опалення будинку, можуть до 1 листопада 2017 року скористатися можливістю отримати від Уряду премію за свою енергоефективність.
Виплата «живих» грошей у рамках урядового проекту з монетизації частини зекономлених субсидій здійснюється Урядом вперше за роки української незалежності. Це перший крок переходу до повної монетизації пільг і субсидій.

Детальніше...
 
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 жовтня 2017, 13:33

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.
«Гроші йдуть за пацієнтом». Медична реформа передбачає зміну фінансування системи охорони здоров’я. Бюджетні кошти будуть спрямовуватись не на фінансування медичних закладів згідно кошторису, як зараз, а на оплату надання медичної послуги конкретній людині.  «Гроші йтимуть за пацієнтом» – в поліклініку, в лікарню, до сімейного лікаря, куди прийшла людина за медичною допомогою. Незалежно від місця знаходження і форми власності медзакладу. Пацієнт самостійно вибиратиме лікаря чи медзаклад, до якого звернутись, держава – оплачуватиме його лікування.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 жовтня 2017, 13:54
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>