Правова допомога

 

Макарівське бюро правової допомоги

08000  смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 26
Телефон: (04578) 6-01-90

 

в.о. директора Бенедіктов Тарас Олександрович
головний спеціаліст Живага Олена Сергіївна
Шановні військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції!

e-mail Друк PDF

Щиро дякуємо Вам за проявлений героїзм при захисті незалежності та цілісності нашої Вітчизни, а членам Вашої сім’ї – за мужнє терпіння і підтримку.
Ви та Ваші сім’ї маєте право на соціальні гарантії, передбачені чинним законодавством України. З метою сприяння в їх отриманні Макарівською районною державною адміністрацією розроблено Дорожню карту учасника АТО.

Дорожня карта учасника АТО з вирішення питань соціального забезпечення, захисту, надання соціальних гарантій в Макарівському районі Київської області

Останнє оновлення на Понеділок, 10 серпня 2015, 13:18
 

Порядок відновлення загублених документів?

e-mail Друк PDF

Якщо загубили документи на квартиру →
Щоб відновити загублений техпаспорт, Вам необхідно звернутися в Бюро технічної інвентаризації із заявою про видачу дубліката документів на квартиру.
А дублікат договору купівлі-продажу квартири можна отримати в нотаріальній конторі, в якій цей договір був оформлений. Якщо ж з моменту нотаріального посвідчення договору пройшли більше трьох років, то доведеться звертатися в Державний нотаріальний архів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2015, 08:29 Детальніше...
 

Загальні положення про спадкування?

e-mail Друк PDF

Що потрібно зробити, щоб отримати спадщину →
Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, має подати до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини. Спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину. Якщо спадщину прийняло кілька спадкоємців, свідоцтво про право на спадщину видається кожному з них із визначенням імені та часток у спадщині інших спадкоємців.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2015, 08:29 Детальніше...
 

Порядок зміни цільового призначення земельної ділянки?

e-mail Друк PDF

Чим регулюється → Закон України «Про державний земельний кадастр», Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо заборони зміни цільового призначення земельної ділянки у випадку її невідповідності детальному плану території та/або плану зонування території.
З 21.03.2013 р. втратила чинність Постанова Кабінету міністрів, якою було раніше затверджено Порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2015, 08:29 Детальніше...
 

Що може стати причиною відключення споживачів від електромережі? У який термін здійснюється відновлення електропостачання споживача?

e-mail Друк PDF

Чим це питання регулюється? → Лист Національної комісії з регулювання ринку електроенергетики від 22 січня 2014 року № 442/26/47-14

В якому разі можуть вимкнути елекропостачання → Згідно з пунктом 27 Правил користування електричною енергією для населення у разі несплати за спожиту електричну енергію протягом 10 днів після терміну, зазначеного у договорі чи платіжному документі, та неотримання енергопостачальником повідомлення про оплату на 20 день споживачу надсилається попередження про відключення електрики.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2015, 08:28 Детальніше...
 

Як стати на квартирну чергу?

e-mail Друк PDF

Хто може стати на квартирний облік → На квартирний облік можуть стати громадяни, які потребують поліпшення житлових умов:
1) забезпечені житловою площею менше 7,5 кв. м на людину;
2) які проживають у приміщенні, яке не відповідає встановленим санітарним і технічним вимогам;
3) хворіють на тяжкі форми деяких захворювань, у зв'язку з чим люди не можуть проживати в комунальній квартирі або в одній кімнаті з членами своєї сім'ї (відкрита форма туберкульозу, проказа);
4) проживають за договором піднайму жилого приміщення в будинках державного або громадського фонду чи за договором найму в будинках житлово-будівельних кооперативів;
5) проживають у гуртожитках;
6) якщо в одній кімнаті живуть дві і більше сім'ї, незалежно від родинних відносин, або особи різної статі старші за 9 років, крім подружжя (в тому числі, якщо займане ними жиле приміщення складається з більш ніж однієї кімнати).

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2015, 08:28 Детальніше...
 

Пільги для багатодітних сімей

e-mail Друк PDF

Які сім`ї вважаються багатодітними → Відповідно до статті 1 Закону України “Про охорону дитинства”:

  • багатодітна сім’я - батьки (або один з батьків) і трьох та більше дітей;
  • дитина – особа віком до 18 років (повноліття), якщо згідно з законом, застосованим до неї, вона не набуває прав повноліття раніше.

До складу сім’ї не включаються особи, які перебувають на повному державному утриманні.

Які документи потрібно подавати для отримання пільг → Документи на всі види державної допомоги приймають органи соціального захисту населення за місцем проживання батьків. Заяви пишуться на місці по затвердженим зразкам. Документи розглядаються протягом 10 днів з дня звернення.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2015, 08:27 Детальніше...
 


Сторінка 12 з 14

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.