Правова допомога

 

Макарівське бюро правової допомоги

08000  смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 26
Телефон: (04578) 6-01-90

 

в.о. директора Бенедіктов Тарас Олександрович
головний спеціаліст Живага Олена Сергіївна
Порядок відновлення трудової книжки

e-mail Друк PDF

Що робити, якщо загубили трудову →
Спочатку зверніться до свого останнього роботодавцю, у якого ви пропрацювали, і запис про який була в вашій трудовій книжці і написати заяву про зникнення трудової книжки. Разом із заявою потрібно надати оригінали документів, що підтверджують стаж роботи. Це можуть бути Накази про прийом, трудові договори, відомості з Пенсійного Фонду за формою СЗВ-К і СЗІ-5. Перша містить відомості про стаж за той період, коли працівник ще не був зареєстрований в системі обов'язкового страхування пенсії. Друга довідка є вже випискою з особового рахунку працівника.

Детальніше...
 

Загальні положення про розлучення

e-mail Друк PDF

Розірвання шлюбу за законодавством України →
Шлюбом за законодавством України є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у державному органі реєстрації актів цивільного стану. Шлюбні відносини в Україні врегульовані Сімейним кодексом України, а також іншими  законодавчими та нормативними актами, які, зокрема, визначають підстави та порядок виникнення, а також припинення шлюбу.

Детальніше...
 

Шановні військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції!

e-mail Друк PDF

Щиро дякуємо Вам за проявлений героїзм при захисті незалежності та цілісності нашої Вітчизни, а членам Вашої сім’ї – за мужнє терпіння і підтримку.
Ви та Ваші сім’ї маєте право на соціальні гарантії, передбачені чинним законодавством України. З метою сприяння в їх отриманні Макарівською районною державною адміністрацією розроблено Дорожню карту учасника АТО.

Дорожня карта учасника АТО з вирішення питань соціального забезпечення, захисту, надання соціальних гарантій в Макарівському районі Київської області

Останнє оновлення на Понеділок, 10 серпня 2015, 13:18
 

Порядок відновлення загублених документів?

e-mail Друк PDF

Якщо загубили документи на квартиру →
Щоб відновити загублений техпаспорт, Вам необхідно звернутися в Бюро технічної інвентаризації із заявою про видачу дубліката документів на квартиру.
А дублікат договору купівлі-продажу квартири можна отримати в нотаріальній конторі, в якій цей договір був оформлений. Якщо ж з моменту нотаріального посвідчення договору пройшли більше трьох років, то доведеться звертатися в Державний нотаріальний архів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2015, 08:29 Детальніше...
 

Загальні положення про спадкування?

e-mail Друк PDF

Що потрібно зробити, щоб отримати спадщину →
Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, має подати до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини. Спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину. Якщо спадщину прийняло кілька спадкоємців, свідоцтво про право на спадщину видається кожному з них із визначенням імені та часток у спадщині інших спадкоємців.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2015, 08:29 Детальніше...
 

Порядок зміни цільового призначення земельної ділянки?

e-mail Друк PDF

Чим регулюється → Закон України «Про державний земельний кадастр», Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо заборони зміни цільового призначення земельної ділянки у випадку її невідповідності детальному плану території та/або плану зонування території.
З 21.03.2013 р. втратила чинність Постанова Кабінету міністрів, якою було раніше затверджено Порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2015, 08:29 Детальніше...
 

Що може стати причиною відключення споживачів від електромережі? У який термін здійснюється відновлення електропостачання споживача?

e-mail Друк PDF

Чим це питання регулюється? → Лист Національної комісії з регулювання ринку електроенергетики від 22 січня 2014 року № 442/26/47-14

В якому разі можуть вимкнути елекропостачання → Згідно з пунктом 27 Правил користування електричною енергією для населення у разі несплати за спожиту електричну енергію протягом 10 днів після терміну, зазначеного у договорі чи платіжному документі, та неотримання енергопостачальником повідомлення про оплату на 20 день споживачу надсилається попередження про відключення електрики.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2015, 08:28 Детальніше...
 


Сторінка 11 з 13

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.