Оголошення та анонси

Звітуйте вчасно!

e-mail Друк PDF

Останнім днем подання податкової декларації за II квартал поточного року буде 9 серпня 2013 року. Останнім днем сплати суми податкового зобов’язання зазначеної у податковій декларації – 19 серпня 2013 року.

Детальніше...
 

Податок на нерухомість буде сплачуватись у 2014 році

e-mail Друк PDF

Макарівське відділення Ірпінської ОДПІ повідомляє, що податок на нерухомість у 2013 році громадяни не сплачуватимуть. Таке рішення прийняла Верховна Рада України 4 липня 2013 року ухваливши у другому читанні Закон про внесення змін до Податкового кодексу щодо об’єктів житлової нерухомості. Відповідно до Закону податок на нерухомість фізичні особи будуть сплачувати у 2014 році за поточний 2013 рік.

Детальніше...
 

До уваги суб’єктів господарювання!

e-mail Друк PDF

Згідно протоколу одинадцятого засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської Комісії з економічної співпраці, яке відбулося 02.04.2013 у м. Києві під головуванням Першого віце-прем'єр Міністра України та Першого заступника Прем’єр-міністра Республіки Казахстан, координатором по створенню в Казахстані спільних виробництв в галузі машинобудування було визначено Асоціацію «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд».
Зацікавлені підприємства з питаннями та пропозиціями про співпрацю можуть звертатися до Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд», 03035, м. Київ, вул.. В. Сурікова, 3, тел. 044-245-47-72, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі і промисловості райдержадміністрації (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. (04578) 51308).

 

На Київщині бюджет додатково отримає 4,5 млн. гривень

e-mail Друк PDF

У І півріччі, управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Київській області здійснено 34 перевірки платників податків. По результатам перевірок вже стягнуто до бюджету 1,3 млн. грн., відшкодовано збитків по кримінальним справам на 787 тис. грн., накладено арешт на майно на 2,8 млн. гривень.

Детальніше...
 

На Київщині припинено діяльність підпільних виробництва підакцизних товарів

e-mail Друк PDF

З початку року працівниками оперативних підрозділів ГУ Міндоходів у Київській області з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на 8,7 млн. грн., у т.ч. товарів підакцизної групи – на 5,4 млн. грн., з них алкогольних напоїв – 1,6 млн. грн., спирту – 2,8 млн. грн., тютюнових виробів – 233 тис. гривень.
Припинено діяльність 3 підпільних виробництв по незаконному виготовленню підакцизної групи товарів.
За фактами незаконного виготовлення та реалізації підакцизних товарів з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, розпочато 4 кримінальні провадження.

 


Сторінка 170 з 182

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.