Оголошення та анонси

В новому навчальному році 1485 слухачів розпочнуть підготовку за спеціальностями галузі знань «Державне управління» у 26 вищих навчальних закладах

e-mail Друк PDF

З метою реалізації Стратегії державної кадрової політики, що є складовою Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, частиною суспільно-політичних реформ у різних галузях життєдіяльності держави, Нацдержслужба України забезпечує координацію професійної підготовки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з урахуванням реальних кадрових потреб у сфері державного управління та ключових галузей економіки.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 вересня 2013, 08:33 Детальніше...
 

Набір слухачів на підготовчі курси

e-mail Друк PDF

У Національній академії державного управління при Президентові України в м. Києві (далі – Національна академія) з 16 вересня 2013 року розпочинається набір слухачів на підготовчі курси, які функціонують відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19 липня 2011 року (серія АГ № 508986).
Навчальний план підготовчих курсів розроблений на основі програм вступних екзаменів до Національної академії за спеціальностями галузі знань „Державне управління”. Викладання забезпечують висококваліфіковані науково-педагогічні працівники Національної академії.

Детальніше...
 

До уваги громадян!

e-mail Друк PDF

26 вересня з 10.00 до 12.00 години, відбудеться прямий телефонний зв'язок з начальником Департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської облдержадміністрації, за телефоном: 286-84-11.

 

Київська митниця Міндоходів захищає права інтелектуальної власності

e-mail Друк PDF

Під час переміщення товарів через митний кордон України, Київською митницею Міндоходів, для захисту прав інтелектуальної власності, здійснюється такий запобіжний захід, як призупинення митного оформлення товарів. Тільки у серпні, таке призупинення здійснено 24 рази.

Детальніше...
 

Не задекларовані сигари виявлені в митному пункті пропуску «Бориспіль»

e-mail Друк PDF

Доволі часто митні правила порушуються громадянами через незнання законодавства. Так і у цей раз, такий випадок стався з нашим співвітчизником, який постійно проживає на Кубі.
Не знаючи, що  без письмового декларування, через «зелений коридор» можна провозити  лише 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, не більше 250 грамів в розрахунку на одну особу, громадянин намагався ввезти 141 сигару.

Детальніше...
 


Сторінка 153 з 176

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.