Оголошення та анонси

Якщо Ви помилилися при поданні звітності

e-mail Друк PDF

У разі помилкового подання суб’єктом господарювання податкової звітності до органу Міндоходів, такий суб’єкт господарювання може повідомити про це відповідний орган письмово. У листі платник повинен обґрунтувати обставини помилково поданої податкової звітності. Якщо до певного підрозділу Міндоходів потрапили ваші звіти, які взагалі не потрібно було подавати або вони подані не до того органу Міндоходів, варто звернутися з письмовим проханням не визнавати дану звітність як податкову.

Детальніше...
 

Відповідальність за несплату або несвоєчасну сплату авансових внесків з податку на прибуток

e-mail Друк PDF

Макарівське відділення Ірпінської ОДПІ нагадує, що за несплату або несвоєчасну сплату авансових внесків з податку на прибуток передбачено відповідальність, встановлену ст.126 Податкового кодексу України, тобто такі санкції, як і за несплату узгодженого зобов’язання з податку на прибуток.
Відповідно до п.126.1 цієї статті у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання та/або авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених Податковим кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в таких розмірах:

Детальніше...
 

Повернення помилково сплачених коштів

e-mail Друк PDF

Згідно листа Міндоходів України від 10.06.2013 р. N 4620/6/99-99-22-02-04-15 «Щодо строку повернення надміру сплачених коштів» повідомлено, згідно з вимогами статті 43 Податкового кодексу України обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подання платником податків заяви про таке повернення протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.

Детальніше...
 

Добровільна сплата ЄСВ

e-mail Друк PDF

Законом України від 04.04.2013 № 184-VII, який набрав чинності 28.04.2013, внесено зміни до деяких законів стосовно добровільної сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ).   Зокрема, зазнав змін і Закон України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 08.07.2010 № 2464-VI.

Останнє оновлення на Четвер, 15 серпня 2013, 07:27 Детальніше...
 

УВАГА КОНКУРС!

e-mail Друк PDF

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Макарівського району.

Макарівська районна державна адміністрація оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які віднесені до компетенції Макарівської районної державної адміністрації. Об’єктом конкурсу є: автобусний маршрут (кілька маршрутів) загального користування, оборотний рейс (кілька оборотних рейсів) за рейсами в прямому і зворотньому напрямку.

Конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які віднесені до компетенції Макарівської районної державної адміністрації, затверджених розпорядженням голови Макарівської районної державної адміністрації від 02.08.2013 № 282.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 серпня 2013, 14:23 Детальніше...
 


Сторінка 153 з 171

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.