Оголошення та анонси

До уваги суб’єктів господарювання!

e-mail Друк PDF

Згідно протоколу одинадцятого засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської Комісії з економічної співпраці, яке відбулося 02.04.2013 у м. Києві під головуванням Першого віце-прем'єр Міністра України та Першого заступника Прем’єр-міністра Республіки Казахстан, координатором по створенню в Казахстані спільних виробництв в галузі машинобудування було визначено Асоціацію «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд».
Зацікавлені підприємства з питаннями та пропозиціями про співпрацю можуть звертатися до Асоціації «Ліга машинобудівників та роботодавців України «Укрмашбуд», 03035, м. Київ, вул.. В. Сурікова, 3, тел. 044-245-47-72, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі і промисловості райдержадміністрації (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. (04578) 51308).

 

На Київщині бюджет додатково отримає 4,5 млн. гривень

e-mail Друк PDF

У І півріччі, управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ Міндоходів у Київській області здійснено 34 перевірки платників податків. По результатам перевірок вже стягнуто до бюджету 1,3 млн. грн., відшкодовано збитків по кримінальним справам на 787 тис. грн., накладено арешт на майно на 2,8 млн. гривень.

Детальніше...
 

На Київщині припинено діяльність підпільних виробництва підакцизних товарів

e-mail Друк PDF

З початку року працівниками оперативних підрозділів ГУ Міндоходів у Київській області з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на 8,7 млн. грн., у т.ч. товарів підакцизної групи – на 5,4 млн. грн., з них алкогольних напоїв – 1,6 млн. грн., спирту – 2,8 млн. грн., тютюнових виробів – 233 тис. гривень.
Припинено діяльність 3 підпільних виробництв по незаконному виготовленню підакцизної групи товарів.
За фактами незаконного виготовлення та реалізації підакцизних товарів з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, розпочато 4 кримінальні провадження.

 

Оперативні підрозділи Київщини на сторожі інтересів Держави

e-mail Друк PDF

За І півріччя поточного року підрозділами оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області обліковано 84 кримінальні правопорушення у сфері оподаткування, в т.ч. 53 – категорії «тяжкі та особливо тяжкі». За фактами ухилення від сплати податків обліковано 56 кримінальних правопорушень, з яких 37 – за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Детальніше...
 

На Київщині державний бюджет додатково отримав за актами перевірок більше 60 млн. гривень

e-mail Друк PDF

З початку року, при зменшенні кількості проведених документальних перевірок, донарахування збільшилися порівняно минулим роком на 10% або на 7 млн. гривень. 
Крім того, за результатами вжитих превентивних заходів щодо упередження несплати підприємствами податку на прибуток у майбутньому, зменшено штучно сформовані та задекларовані у податковій звітності збитки на 902 млн. грн., що на 834 млн. грн. більше ніж за аналогічний період попереднього року та зменшено залишки від’ємного значення податку на додану вартість на 14,6 млн. гривень.

 


Сторінка 153 з 164

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.