Оголошення та анонси

В Україні впроваджується добровільна служба у військовому резерві Збройних Сил України або інших військових формуваннях

e-mail Друк PDF

Одним із напрямків створення сучасної армії є впровадження відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України «Про Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України» принципово нового виду виконання військового обов’язку – добровільної служби у військовому резерві Збройних Сил України або інших військових формуваннях.
Проходження служби у військовому резерві полягає у додержанні резервістом вимог законодавства про військовий обов’язок, виконання умов контракту, службових обов’язків відповідно до займаної посади та інших завдань, покладених на підрозділ, в якому він проходить службу.

Останнє оновлення на Середа, 12 червня 2013, 15:31 Детальніше...
 

Стартував ІІ тур всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

e-mail Друк PDF

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.
Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II - VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки); та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти,які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

Детальніше...
 

На Київщині упереджено розповсюдження фальсифікованого алкоголю

e-mail Друк PDF

Співробітниками відділу оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області в одному з ліцензійних оптових складських приміщень Броварського району Київської області встановлено факт зберігання з метою збуту підробних горілчаних виробів, які обклеєні фальсифікованими марками акцизного податку.

Детальніше...
 

Їдкий дим «підпільних» сигарет на Київщині

e-mail Друк PDF

Співробітниками відділу оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області на одному з ринків Київської області встановлено факт незаконної реалізації тютюнових виробів іноземного виробництва (Росія, Молдова), без марок акцизного податку встановленого зразка, які були ввезені на територію України поза митним контролем.

Детальніше...
 

Інформаційні заходи з питань охорони земель

e-mail Друк PDF

На виконання доручення головного Управління Держземагентства у Київській області, стосовно підготовки та проведення заходів з питань охорони земель, приурочених до Всесвітнього дня боротьби з опустелюваням та посухами, Відділ Держземагентства в Макарівському районі Київської області інформує про наступне.
17 червня 1994 р. в м. Париж, Франція, була прийнята Конвенція ООН про боротьбу з опустелюванням (далі – Конвенція), яка набрала чинності 26 грудня 1996 р.

Детальніше...
 


Сторінка 153 з 157

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.