Оголошення та анонси

Податкові канікули – стимул розвитку малого та середнього бізнесу

e-mail Друк PDF

З метою стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу Податковим кодексом України запроваджено податкові канікули для групи платників податку на прибуток, за умови дотримання відповідних критеріїв, установлених п.154.6 ст. 154 ПКУ.
На період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року застосовується ставка 0 % для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує трьох мільйонів гривень та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному з таких критеріїв:

Детальніше...
 

Проходження митного контролю по «червоному коридору»

e-mail Друк PDF

Проходження митного контролю по «червоному коридору» передбачає заповнення громадянами митної декларації, а у разі наявності товарів, які перевищують встановлені норми – і сплату податків.
Пасажир обирає «червоний коридор» у випадку, якщо він переміщує:
Товари:
-  загальна вартість яких перевищує 1 000 євро;
-  загальна вартість яких не перевищує 1 000 євро та ввозяться частіше одного разу протягом однієї доби.
Готівкову валюту України або іноземну валюту в сумі, яка перевищує 10 000 євро (в еквіваленті) на одну особу;
Домашніх тварин за наявності оригіналів міжнародних ветеринарних сертифікатів країн, з яких походять ці тварини.

Детальніше...
 

З 18 жовтня органи Міндоходів не приймають заяви про реєстрацію РРО за старими зразками

e-mail Друк PDF

Наказ Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 № 417 набрав чинності.
Зазначеним документом затверджено низку нових порядків, які регламентують діяльність платників, які використовують РРО. Зокрема:
1) Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, які застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги);
2) Порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, які застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти;
3) Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій;
4) Порядок опломбування реєстраторів розрахункових операцій.

Детальніше...
 

Термін дії електронного ключа від Міндоходів для фізичних осіб збільшиться до 3 років

e-mail Друк PDF

За ініціативою Міністерства доходів і зборів України фізособи зможуть користуватися цифровим підписом від Міндоходів до 3 років.
Такі зміни запропоновані фахівцями Міндоходів в проекті постанови Кабінету Міністрів України щодо Порядку акредитації центру сертифікації ключів. Крім того, до 6 років може подовжитися і термін дії сертифікату акредитованого центру.
Ці новації сприятимуть залученню громадян до активного застосування інформаційно-комунікаційних технологій.

Детальніше...
 

На Київщині припинено діяльність 6 незаконних виробництв підакцизних товарів

e-mail Друк PDF

З початку року за кримінальними провадженнями, що розслідувались слідчими слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Київській області, бюджету відшкодовано збитків на суму понад 25,5 мільйонів гривень, що становить понад 51 відсоток від загальної суми завданих злочинами збитків.
Також, з метою забезпечення повного відшкодування завданих державі збитків, слідчими слідчого управління накладено арештів на майно на суму понад 31,3 мільйони гривень.
За ініціативою слідчого управління у закінчених кримінальних провадженнях заявлено цивільних позовів на загальну суму понад 25 мільйонів гривень.

Детальніше...
 


Сторінка 149 з 179

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.