Оголошення та анонси

До 31 грудня у податкових інспекціях проходить звірка інформації щодо нерухомості громадян

e-mail Друк PDF

З метою визначення об‘єктів нерухомості, у тому числі пільгових, бази оподаткування та суми податку, власникам нерухомості, будинків та квартир, до кінця поточного року бажано здійснити звірку даних щодо кількості своїх об‘єктів нерухомості та розмірів їх житлової площі з даними реєстру платників податків.

Детальніше...
 

Інновації податкового законодавства: дистанційні електронні перевірки

e-mail Друк PDF

Макарівське відділення Ірпінської ОДПІ нагадує про додатковий сервіс і переваги якими можна буде скористатися вже на початку 2014 року – це електронні перевірки. Згідно пункту 75.1.2 пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України документальною невиїзною електронною перевіркою вважається перевірка, що проводиться на підставі заяви, поданої платником податків з незначним ступенем ризику до контролюючого  органу, в якому він перебуває на податковому обліку.

Детальніше...
 

До уваги громадян, які надають квартири в оренду іншим громадянам !

e-mail Друк PDF

Відповідно до Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI громадяни, які надають житло у найм іншим громадянам і отримують доходи, зобов’язані сплачувати податок та декларувати доходи шляхом подання декларації про майновий стан і доходи.   Оподаткування доходів громадян від надання у найм житлових приміщень іншим фізичним особам (квартирантам), регулюється статтею 170 Податкового Кодексу України.
Відповідно до п.п. 170.1.5. п. 170.1 ст. 170 Податкового Кодексу якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання, то особою, відповідальною за нарахування та сплату податку до бюджету, є платник податку – орендодавець, особа, яка надає житло у найм та отримує доходи.

Детальніше...
 

Оновлено порядок повернення помилково або надміру сплачених до бюджету коштів

e-mail Друк PDF

З 15 жовтня 2013 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 03.09.2013 року №787 «Про затвердження Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів».
Водночас визнано таким, що втратив чинність наказ Держказначейства України від 10.12.2002 року №226 «Про затвердження Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів».

Детальніше...
 

Кому не потрібно подавати звіт з єдиного внеску?

e-mail Друк PDF

Юридичні особи, які не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту), звіт до органів доходів і зборів не подають.
Суб’єкти господарювання-фізичні особи зобов’язані подавати звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність чи ні.

Детальніше...
 


Сторінка 149 з 182

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.