Оголошення та анонси

На Київщинивиявлено ухилення від оподаткування за допомогою “нетипового” експорту автомобілей

e-mail Друк PDF

Працівниками ГУ Міндоходів у Київській області при перевірці підприємства «А», встановлено завищення податкового кредиту та валових витрат по операціях не пов’язаних з господарською діяльністю.
Основна діяльність підприємства «А», виробництво та реалізація теплової і електричної енергії.

Детальніше...
 

Забороняється переміщення (пересилання) в міжнародних поштових та експрес-відправленнях…

e-mail Друк PDF

Забороняється переміщення (пересилання) в міжнародних поштових та експрес-відправленнях:
- товарів, заборонених законодавством України до ввезення на митну територію України або вивезення з цієї території;
- товарів, відправлених з порушенням митних правил;
- товарів, щодо яких відсутні відповідні дозвільні документи, у разі застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності;
- товарів, які за результатами проведення інших, крім митного, видів контролю (санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фіто санітарного, екологічного, радіологічного), не можуть бути пропущені через митний кордон України;

Останнє оновлення на Середа, 23 жовтня 2013, 07:56 Детальніше...
 

«НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ…»

e-mail Друк PDF

Поряд є люди, які не з власної волі опинилися у скруті і без сторонньої підтримки втрачають можливість розвинути та реалізувати власний потенціал.
Першочерговим завданням, що стоїть перед владою, є ефективна робота щодо виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, спрямованих на забезпечення конституційних прав та свобод громадян, насамперед тих, які потребують особливої турботи і уваги держави.

Детальніше...
 

Звіти з ЕСВ – подаємо в електронному вигляді

e-mail Друк PDF

Звіти щодо сум нарахованого єдиного внеску можна надсилати засобами електронного зв’язку.
Електронна форма звіту формується страхувальником з використанням спеціалізованого програмного забезпечення, актуальні версії якого безкоштовно надаються в органі доходів і зборів за місцем взяття на облік та розміщені на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України.

Детальніше...
 

Особливості подачі звітність з ЄСВ

e-mail Друк PDF

ГУ Міндоходів Київської області нагадає, що 21 жовтня 2013 року останній термін подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску.
Звіти про суми нарахованого єдиного соціального внеску на паперових носіях необхідно надавати до Центрів обслуговування платників податків

Детальніше...
 


Сторінка 149 з 175

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.