Оголошення та анонси

Порядок подання звітності в електронному вигляді

e-mail Друк PDF

Наказом ДПА України 10.04.2008 №233, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2008 за №320/15011, затверджено Інструкцію з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку. Відповідно до р. ІІІ Інструкції платник податків отримує в будь-якому включеному до системи подання податкових документів в електронному вигляді акредитованому центрі сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб підприємства, що мають право підпису (керівника, бухгалтера), та печатки підприємства. Платник податків фізична особа-суб’єкт підприємницької діяльності може обмежитись одним ключем ЕЦП. Особисті ключі знаходяться на ключових (електронних) носіях, що зберігаються в таємниці. 

Детальніше...
 

Підприємцям про Книгу обліку доходів і витрат

e-mail Друк PDF

 

Фізичні особи-підприємці, які обрали загальну систему оподаткування, повинні вести Книгу обліку доходів і витрат та мати підтвердні документи щодо походження (придбання) товару. У Книзі на підставі первинних документів здійснюються записи про операції, що відбулися у звітному (податковому) періоді. Форму Книги та порядок її ведення затверджено наказом ДПА України від 24.12.2010р. №1025. Підприємці придбавають та оформлюють Книгу самостійно. Вона має вигляд зошита чи блокнота, прошнурована з пронумерованими сторінками. Для ведення Книги обліку доходів і витрат фізичні особи-підприємці звертаються із відповідною заявою стосовно її реєстрації до територіального органу Міндоходів України за місцем реєстрації. Послуга з реєстрації Книги – безкоштовна.

Останнє оновлення на Середа, 07 серпня 2013, 09:09 Детальніше...
 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на право оренди комунального майна

e-mail Друк PDF

Відділ освіти Макарівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на право оренди приміщень котелень та інших приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району та перебувають на балансі Відділу освіти Макарівської районної державної адміністрації (ідентифікаційний код 02143712, р/р 35413002000451 в ГУДКСУ в Київській обл., МФО 821018), а саме:
1. індивідуально визначене майно нежитлове приміщення існуючої котельні Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, загальною площею 20 кв.м та площадки з бетонним покриттям загальною площею 24 кв.м, що знаходиться за адресою: с.Королівка, вул. Клубна, 2.
2. індивідуально визначене майно нежитлове приміщення існуючої котельні Копилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, загальною площею 20 кв.м та площадки з бетонним покриттям загальною площею 24 кв.м, що знаходиться за адресою: с.Копилів, вул.Жовтнева, 84.
3. індивідуально визначене майно нежитлове приміщення існуючої котельні Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, загальною площею 20 кв.м та площадки з бетонним покриттям загальною площею 24 кв.м, що знаходиться за адресою: с.Бишів, вул.Шкільна, 10.
Мета оренди: встановлення твердопаливних котлів.

Детальніше...
 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на право оренди комунального майна

e-mail Друк PDF

Макарівська центральна районна лікарня оголошує конкурс на право оренди приміщень котелень та інших приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Макарівського району та перебувають на балансі Макарівська центральна районна лікарня (ідентифікаційний код 01994698, р/р 35420004000884 в ГУДКСУ в Київській обл., МФО 821018), а саме:
1. індивідуально визначене майно - приміщення котельні площею 40 кв.м та площадки з бетонним покриттям загальною площею 25 кв.м, що знаходиться за адресою: смт Макарів, вул.Б.Хмельницького,56.
Мета оренди: встановлення твердопаливних котлів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 липня 2013, 13:22 Детальніше...
 

Візьміть дитину в родину

e-mail Друк PDF

Кожна дитина хоче жити у сім’ї, відчувати тепло та затишок сімейного оточення. А кожен з нас може у цьому допомогти, взявши дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, на виховання. Як це зробити?

Для цього існують певні форми влаштування таких дітей:

Детальніше...
 


Сторінка 149 з 165

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.