Оголошення та анонси

Добровільна сплата ЄСВ

e-mail Друк PDF

Законом України від 04.04.2013 № 184-VII, який набрав чинності 28.04.2013, внесено зміни до деяких законів стосовно добровільної сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ).   Зокрема, зазнав змін і Закон України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 08.07.2010 № 2464-VI.

Останнє оновлення на Четвер, 15 серпня 2013, 07:27 Детальніше...
 

УВАГА КОНКУРС!

e-mail Друк PDF

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Макарівського району.

Макарівська районна державна адміністрація оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які віднесені до компетенції Макарівської районної державної адміністрації. Об’єктом конкурсу є: автобусний маршрут (кілька маршрутів) загального користування, оборотний рейс (кілька оборотних рейсів) за рейсами в прямому і зворотньому напрямку.

Конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 «Про затвердження правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які віднесені до компетенції Макарівської районної державної адміністрації, затверджених розпорядженням голови Макарівської районної державної адміністрації від 02.08.2013 № 282.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 серпня 2013, 14:23 Детальніше...
 

При втраті документів необхідно письмово повідомити територіальні ДПІ Міндоходів

e-mail Друк PDF

У випадку втрати, зіпсуття, пошкодження або дострокового знищення первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів платник зобов’язаний у п’ятиденний строк з дня такої події письмово повідомити орган Міндоходів за місцем обліку. Письмова заява має бути надіслана разом із поданням розрахунку податкових зобов’язань за звітний податковий період. Платник податків зобов’язаний відновити втрачені документи протягом 90 календарних днів з дня, що настає за днем надходження такої заяви до Міндоходів. Керуючись ст. 139 ПКУ від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями, для цілей оподаткування платник податків і зборів повинен вести облік доходів, витрат та інших показників на підставі зазначених документів. Формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами – не допускається. 

Детальніше...
 

Уточнююча звітність до початку планової документальної перевірки

e-mail Друк PDF

Якщо платник податків отримав копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати проведення такої перевірки, то уточнюючі розрахунки він може подати до її початку. Під час проведення документальних планових та позапланових перевірок платник не має права подавати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору, який перевіряється контролюючим органом. Нагадаємо, про проведення документальної планової перевірки приймається рішення керівником органу Міндоходів, яке оформлюється наказом.

Детальніше...
 

Сплата єдиного податку за період хвороби фізичної особи – підприємця

e-mail Друк PDF

Відповідно до пункту 295.5 Податкового кодексу України фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів. 

Детальніше...
 


Сторінка 144 з 161

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.