Оголошення та анонси

До зведеного бюджету спрямовано понад 90 мільйонів гривень

e-mail Друк PDF

Така сума податків і зборів надійшла від платників податків Макарівського району у січні-травні цього року. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження до зведеного бюджету зросли на 48 млн. грн.

Детальніше...
 

Надходження по платі за землю перевищили минулорічні на 635 тис. гривень

e-mail Друк PDF

З початку року суб’єкти господарювання, що перебувають на обліку в ДПІ у Макарівському районі сплатили 4,3 млн. грн. земельного податку,. що становить 145% від завдання.
Планові показники надходжень виконані, як юридичними так і фізичними особами. Юридичними особами сплачено земельного податку на 3,5 млн. грн, або 152%, фізичними – 8 тис.грн, що становить 119,8%.

 

В аеропорту «Бориспіль» не допущено незаконне ввезення 15 мавп екзотичних порід

e-mail Друк PDF

Під час митного оформлення пасажирів рейсу Бейрут-Київ у залі офіційних делегацій, громадянином Сирії (маючим посвідку на постійне проживання в Україні) були надані та письмово задекларовані 15 мавп різних порід.
Тварини переміщувалися громадянином у скриньках для перевезення дрібних тварин, які знаходилися у двох дорожніх валізах.

Детальніше...
 

В Україні впроваджується добровільна служба у військовому резерві Збройних Сил України або інших військових формуваннях

e-mail Друк PDF

Одним із напрямків створення сучасної армії є впровадження відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України «Про Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України» принципово нового виду виконання військового обов’язку – добровільної служби у військовому резерві Збройних Сил України або інших військових формуваннях.
Проходження служби у військовому резерві полягає у додержанні резервістом вимог законодавства про військовий обов’язок, виконання умов контракту, службових обов’язків відповідно до займаної посади та інших завдань, покладених на підрозділ, в якому він проходить службу.

Останнє оновлення на Середа, 12 червня 2013, 15:31 Детальніше...
 

Стартував ІІ тур всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

e-mail Друк PDF

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника.
Конкурс щорічно проводиться серед державних службовців II - VII категорії посад в номінаціях: «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки); та «Кращий спеціаліст» (спеціалісти,які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

Детальніше...
 


Сторінка 144 з 148

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

09 травня о 10:00 год на центральній площі біля поштового відділення №1 “Укрпошта” (смт Макарів) відбудеться святковий мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні