Оголошення та анонси

До Уваги мешканців району!

e-mail Друк PDF

Запрошуємо громадян 06 листопада з 10:00 до 13:00 в приміщення Макарівської районної державної адміністрації, де відбудеться виїзний прийом громадян начальником Головного управління юстиції у Київській області Ященко Ніною Вікторівною за участю працівників Макарівського районного управліня юстиції, відділу державної виконавчої служби Макарівського районного управління юстиції, реєстраційної служби, управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі, управління Держземагенство у Макарівському районі для отримання консультацій з питань їх компетенції.

 

До уваги громадськості!

e-mail Друк PDF

19 жовтня 2013 року о 12:00, у місті Вишгород на набережній імені С. Поташника за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації А.Й.Присяжнюка відбудеться фестиваль духовної музики і піснеспіву «Один Бог, один народ, одна Україна». Мета заходу – сприяння духовному відродженню нації, утвердженню морально-етичних цінностей у суспільстві та гармонізація державно-церковних відносин. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до фестивалю.

 

Макарівщина спрямувала до зведеного бюджету 128 мільйонів гривень

e-mail Друк PDF

За 9 місяців 2013 року до зведеного бюджету від платників Макарівського району надійшло 128,8 млн грн. До  Державного бюджету  мобілізовано 35,7 млн. грн., виконання індикативного  показника  складає  128,2  відсотка.
До місцевих бюджетів за січень – вересень 2013 року надійшло 88,3 млн грн., що на 33,8 млн. грн. більше  відповідного періоду минулого року. Темпи росту надходжень перевищили 162 відсотки.
Основна складова доходів місцевих бюджетів – податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого за 9 місяців поточного року склали 75,7 млн грн. Порівняно з аналогічним періодом  2012 року забезпечено приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб на 31,9 млн грн, темпи росту склали 173 відсотки.

Останнє оновлення на Середа, 23 жовтня 2013, 07:56
 

Пільга з ПДВ – постачальникам програмної продукції

e-mail Друк PDF

Для отримання цієї пільги реєстрація платника податку на додану вартість як суб’єкта, який застосовує особливості оподаткування податком на прибуток підприємства суб’єктів індустрії програмної продукції не потрібна. Звільнення застосовується до операцій з постачання програмної продукції і відмовитися від неї не можливо.

Детальніше...
 

Пільга з ПДВ – постачальникам програмної продукції

e-mail Друк PDF

Для отримання цієї пільги реєстрація платника податку на додану вартість як суб’єкта, який застосовує особливості оподаткування податком на прибуток підприємства суб’єктів індустрії програмної продукції не потрібна. Звільнення застосовується до операцій з постачання програмної продукції і відмовитися від неї не можливо.
Роз’яснення по цьому питанню надано в Узагальнюючій податковій консультації, затвердженій наказом Міністерством доходів і зборів України №536 від 07.10.2013 року.

Останнє оновлення на Середа, 23 жовтня 2013, 07:56 Детальніше...
 


Сторінка 144 з 171

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.