Оголошення та анонси

Нові правила сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

e-mail Друк PDF

Головне Управління Міндоходів у Миколаївській області нагадує, що з  4 серпня в Україні почали діяти нові правила сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Зросла кількість пільговиків з податку на нерухоме майно, які взагалі не будуть його сплачувати. До них, зокрема, потрапили фізичні особи, які відповідно до закону мають статус багатодітних або прийомних, або малозабезпечених сімей, опікунів, піклувальників дітей, діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди, які виховуються одинокими матерями (батьками).

Детальніше...
 

Понад 75 мільйонів гривень податку з доходів фізичних осіб сплачено платниками Макарівщини

e-mail Друк PDF

Протягом січня – вересня 2013 року до місцевих бюджетів  від платників податків, що перебувають на обліку в Макарівському відділенні Ірпінської ОДПІ  надійшло 75,7 мільйонів гривень податку з доходів фізичних осіб.
Про це повідомив під час зустрічі з органами місцевого самоврядування заступник начальника Ірпінської ОДПІ – начальник Макарівського відділення Сергій Німченко.

Детальніше...
 

Працівниками Київської митниці Міндоходів упереджено незаконне ввезення хутряних шуб

e-mail Друк PDF

Громадянка України, яка прилетіла з ОАЕ, під час проходження митного контролю, намагалася без сплати податків провезти через державний кордон України по «зеленому коридору» норкову шубу.
Відповідно до Митного кодексу, товари, що ввозяться громадянами на митну територію України, сумарна вартість яких перевищує еквівалент 1000 євро, але менше 10 000 євро, підлягають письмовому декларуванню з поданням документів та оподатковуються ввізним митом за ставкою 10 % і податком на додану вартість 20%, а з 01.01.14 року – 17%, в частині, що перевищує еквівалент 1000 євро.

Детальніше...
 

Завітайте на звірку щодо об’єктів житлової нерухомості!

e-mail Друк PDF

Макарівське відділення Ірпінської ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області запрошує громадян, які зареєстровані у Макарівському районі для проведення звірки щодо кількості об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у їх власності, розміру житлових площ, прав користування пільгою, ставок та сум податку.

Детальніше...
 

За ухилення від сплати ЄСВ передбачено штрафні санкції

e-mail Друк PDF

Умисне ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування чи страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації незалежно від форми власності або особою, яка здійснює підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, чи будь-якою іншою особою, яка зобов'язана його сплачувати, якщо таке діяння призвело до фактичного ненадходження до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування коштів у значних розмірах, - карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Детальніше...
 


Сторінка 144 з 176

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.