Оголошення та анонси

Цьогоріч на Макарівщині надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб збільшилися на понад 36 мільйонів гривень

e-mail Друк PDF

Протягом п'яти місяців поточного року надходження цього бюджетоутворюючого податку загалом склали 54,7 мільйона гривень, планові показники виконані на 224,8 відсотків.
Враховуючи те, що податок на доходи фізичних осіб є найвагомішою складовою у наповненні місцевих бюджетів, працівники ДПІ  постійно звертають увагу роботодавців на неприпустимості порушень трудового законодавства – виплаті заробітної плати «у конвертах» та нарахування її менше законодавчо встановленого рівня.

 

Порядок застосування РРО приватними підприємцями

e-mail Друк PDF

Фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій у відповідності до норм Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (пункт 177.10 статті 177 Податкового кодексу).

Детальніше...
 

Авансові внески. Відповідальність за їх несплату

e-mail Друк PDF

ДПІ у Макарівському районі повідомляє, що відповідно до ст. 126 Податкового кодексу України за несплату або несвоєчасну сплату авансових внесків передбачено відповідальність. Таким чином, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання та або авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу. При затримці сплати понад 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми податкового зобов’язання, – у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Детальніше...
 

Реєстрація РРО в органі Міндоходів

e-mail Друк PDF

Кожен РРО, який суб`єкт господарювання використовує при здійсненні розрахунків, повинен бути зареєстрований та взятий на облік у відповідному органі Міндоходів. Така реєстрація та взяття на облік реєстратора розрахункових операцій здійснюється безоплатно не пізніше двох робочих днів з моменту подання усіх необхідних документів. А взяття на облік - у день подання суб’єктом господарювання документів.
Для реєстрації реєстратора розрахункових операцій суб`єкт господарювання (СГ), по–перше, подає заяву у довільній формі. У заяві зазначається сфера застосування та реквізити РРО: модифікація, заводський номер, версія програмного забезпечення, виробник або постачальник, дата виготовлення.

Детальніше...
 

Подання звітності мережею Інтернет – береже час платника податків

e-mail Друк PDF

На сьогодні подання звітності в електронному вигляді - це пріоритетний напрям у розвитку партнерських відносин між працівниками Міндоходів та платниками податків. З кожним місяцем все більше і більше платників податків обирають такий зручний та доступний засіб звітування до органів Міндоходів, Пенсійного фонду та статистики, як звітування через Інтернет. І той, хто хоч раз у житті скористався його можливостями, вже ніколи не повернеться до паперового звітування.

Детальніше...
 


Сторінка 141 з 150

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.