Оголошення та анонси

Стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини

e-mail Друк PDF

Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини знову запрошує 15 молодих співробітників державних установ України пройти тритижневе стажування у Федеральному міністерстві закордонних справ Німеччини в рамках „High Level Experts Programme” (далі - HLEP ) навесні 2014 року.
Програма стажування HLEP для молодих держслужбовців з України була започаткована Міністрами закордонних справ ФРН та України у 2005 році. У рамках програми молоді фахівці з України матимуть можливість особисто спостерігати за роботою Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, вивчати принципи функціонування німецького адміністративного апарату та заглянути у багатогранність міжнародних відносин. Робоча мова учасників програми – англійська.
Участь у стажуванні HLEP можуть брати:

Детальніше...
 

Адміністрування єдиного внеску розпочато

e-mail Друк PDF

З 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочинає процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Проведені всі необхідні технічні приготування для якісного та оперативного опрацювання звітності про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, поданої різними засобами (в паперовому вигляді, на електронних носіях та в електронному вигляді, підписану ЕЦП).

Детальніше...
 

Міндоходів готується до проведення дистанційних електронних перевірок

e-mail Друк PDF

Міністерством доходів і зборів розроблено проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого впровадження електронного сервісу та здійснення електронних перевірок». Закон передбачає поліпшити якість податкового аудиту шляхом проведення електронних перевірок. Розроблено механізм електронних перевірок, права та обов’язки платників і податкових аудиторів.

Детальніше...
 

На Київщині упереджено незаконне ввезення готівки

e-mail Друк PDF

Під час проходження митного контролю громадянин Республіки Китай, який прилетів в аеропорт “Бориспіль” з Турції, намагався незаконно ввезти на територію України  32 400 доларів США.

Детальніше...
 

Набір на підготовчі курси для вступників до Національної академії державного управління при Президентові України

e-mail Друк PDF

З метою забезпечення органів державної влади та органів місцевого самоврядування сучасними управлінськими кадрами в Національній академії державного управління при Президентові України (далі – Національна академія) діють навчально-наукові заклади: Інститут вищих керівних кадрів, Інститут „Вища школа держаного управління” та Інститут державної служби та місцевого самоврядування. У цих інститутах здійснюється навчання топ-менеджерів І-ІІІ категорій посад державних службовців, випускників вищих навчальних закладів і молодих державних службовців, які володіють англійською мовою, за спеціальністю „Публічне адміністрування”, а також підготовка магістрів за спеціальностями освітньої галузі „Державне управління” на IV-VII категорії посад державних службовців із галузевим спрямуванням.

Детальніше...
 


Сторінка 141 з 165

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.