Оголошення та анонси

Свято до Дня захисту дітей!

e-mail Друк PDF

 

Запрошуємо всіх 01 червня о 1000 год. на Свято до Дня захисту дітей!

 

Програма свята:

Урочисте відкриття

Майстер-класи: «Магічний ілюзіон»
«Аква-грим»
«Лялька-мотанка»
«Візаж»
«Соломоплетіння»

Виставки: Презентація роботи гуртків ЦТДЮ імені Д.Туптала
«У світі паперопластики»
«У світі ляльок»
"Обереги"

Ярмарка-продаж сувенірної продукції в рамках Акції «Від серця до серця»

Фото на пам'ять, відеозйомка та інтерв’ю учасників заходу
(10.00 - 11.00 площа біля РБК)

Конкурси: Малюнок на асфальті «Щасливе дитинство»
Розважавльно-ігрова програма «Дай руку гра»
Танцювальні флешмоби
(11.00 - 11.30 площа біля РБК)

Перерва, перехід до концертної зали будинку культури
(11.30-12.00)

Святковий концерт до Міжнародного дня захисту дітей
(12.00-13.30 сцена РБК)

Організатори: Відділ освіти, фізичної культури та спорту, сектор культури, національностей і релігій Макарівської районної державної адміністрації

Останнє оновлення на Четвер, 31 травня 2018, 07:29
 

Керівник Києво-Святошинської місцевої прокуратури проведе особистий прийом громадян

e-mail Друк PDF

Шановні мешканці Макарівського району!

29 травня 2018 року з 11 до 13 години  керівник Києво-Святошинської місцевої прокуратури Дмитрунь Юрій Олександрович буде здійснювати особистий прийом громадян, який відбудеться в приміщенні Макарівського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури за адресою: Київська область, смт Макарів, вул. Д. Ростовського, 66 (2-ий поверх).

 

ДО ВІДОМА! Про перевезення пасажирів

e-mail Друк PDF

20.02.2018 в Київській обласній державній адміністрації був проведений обласний конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації.
Відповідно до п.п. 2.2 п.2 наказу начальника управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації від 28 березня 2018 року №12-од «Про введення в дію рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, від 20 лютого 2018 року» переможцями обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації стали:
- по маршруту № 778 Яблунівка – Київ АС «Дачна» - ПП «Базальт»;
- по маршруту № 771 Мотижин – Київ АС «Дачна» - ТОВ «Спецінтертранс».

 

Проведення громадських слухань

e-mail Друк PDF

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.06.2017 №312 «Про внесення зміни до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року №281», а саме – «Плану невідкладних заходів щодо забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян» керівництвом Макарівської районної державної адміністрації спільно з керівниками Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області протягом квітня буде проведено громадські слухання в таких населених пунктах району:

Детальніше...
 

Всеукраїнський фестиваль повітроплавання “Мамо, я вдома”

e-mail Друк PDF

11-13 травня 2018 року в с. Колонщина Макарівського району Київської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль повітроплавання “Мамо, я вдома”. Головна турбота для кожної матері — це здорове та безпечне майбутнє дітей. Отже, фестиваль здорового способу життя, краси та патріотичних почуттів до ще однієї — спільної для ввсіх неньки - України має стати подарунком усім українським матерям. Організатор — громадська спілка “Українське повітроплавне товариство”.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 150

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.