Оголошення та анонси

22 березня відбудеться Рада регіонального розвитку Макарівського району Київської області

e-mail Друк PDF

22 березня відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Макарівського району Київської області, за участю керівництва Київської облдержадміністрації, керівництва Макарівської райдержадміністрації,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів і організацій району та громадськості.
Захід пройде о 13:00 год. в районному Будинку культури, за адресою: Київська обл., смт Макарів, вул. Д.Ростовського, 27.

Останнє оновлення на Середа, 20 березня 2019, 16:54
 

Весняний двомісячник благоустрою населених пунктів Макарівського району розпочато!

e-mail Друк PDF

Шановні мешканці Макарівського району!

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів Макарівського району у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення та відповідно до розпорядження голови Макарівської районної державної адміністрації від 13 березня 2019 року № 53 «Про проведення в Макарівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» в Макарівському районі розпочато весняний двомісячник благоустрою населених пунктів, який триватиме з 18 березня по 18 травня 2019 року.
Звертаємось до всіх мешканців району, керівників підприємств, представників громадських організацій та молоді активно долучитися до заходів з благоустрою, поліпшення стану довкілля, озеленення району, прибирання й ліквідації стихійних звалищ сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану нашого району.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 березня 2019, 10:03
 

Шановні громадяни!

e-mail Друк PDF

З 01.04.19 рецепти за програмою «Доступні ліки» будуть виписуватись в іншому форматі (лише в електронному вигляді)!

Оскільки в перші дні запуску електронних рецептів не виключена нестабільна робота системи eHealth, просимо Вас звертатися для виписки рецептів до Ваших сімейних лікарів уже в квітні з 03.04.19.

Дякуємо Вам за розуміння.

З повагою,
адміністрація КНП «Макарівський центр ПМСД» МРР

 

Шановні роботодавці, голови профспілок та представники трудових колективів!

e-mail Друк PDF

Управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації  повідомляє, що згідно статті 11 КЗпП України та у відповідності до Закону України «Про колективні договори і угоди» і Постанови Кабінету міністрів України від 13 лютого 2013 р. № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» на всіх підприємствах, установах і організаціях, які використовують найману працю та мають права юридичної особи укладається колективний договір.
В зв’язку з цим управлінням, організаціям, установам Макарівського району  в яких закінчився термін дії колективного договору необхідно укласти та зареєструвати в управління соціального захисту населення  3 автентичні примірники нового колективного договору.
Повідомляємо, що у зв’язку із затвердженням графіків відпусток на 2019 рік, зміною тарифних та посадових окладів в штатних розписах просимо внести зміни та доповнення до колективних договорів.

 

Про проведення конкурсу з відбору проектів в рамках «Європейського корпусу солідарності»

e-mail Друк PDF

До Міністерства молоді і а спорту надійшов лис і від Міністерства закордонних справ щодо проведення конкурсу з відбору проектів в рамках ініціативи ЄЄ "Європейський корпус солідарності", який відкриває можливість для молоді проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти спрямовані па сприяння солідарності в європейському суспільстві. Бюджетні ініціативи ЄЄ складає 375.6 млн. євро на 201 8-2020 роки
Учасники зазначеної ініціативи можуть брати участь в широкому спектрі проектів, зокрема надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлюваних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомоги у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо. До участі в проектах в рамках Європейського корпусу солідарності залучаються особи віком 18-30 років.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 183

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.