Оголошення та анонси

Фонд спростив порядок підтвердження непрацездатності вимушених переселенців

e-mail Друк PDF

Фонд соціального страхування України змінив порядок надання матеріального забезпечення внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території або з районів проведення АТО.
Зокрема, спрощено вимоги до документів, що підтверджують перебування особи у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного або шестирічного віку.

Детальніше...
 

Застраховані у Фонді соцстраху особи отримують допомогу під час догляду за хворою дитиною

e-mail Друк PDF

«Фонд соціального страхування України здійснює оплату за листками непрацездатності по догляду за хворою дитиною. Право на отримання такої допомоги виникає у працюючого застрахованого громадянина, оскільки хвороба дитини є одним зі страхових випадків», - відзначив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Георгій Галиць.
За його словами, допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років виплачується застрахованій особі з першого дня періоду, протягом якого дитина потребує догляду, але не довше 14 днів. Цей термін може бути збільшений у випадку, якщо дитина потребує стаціонарного лікування або є постраждалою від наслідків аварії на ЧАЕС.

Детальніше...
 

Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом на посади рядового та сержантського складу

e-mail Друк PDF

Вимоги до кандидата:
- від 18 до 45 років;
- освіта не нижча за повну середню;
- придатність до військової служби за станом здоровая.

Держава гарантує військовослужбовцям за контрактом:
- стабільну та престижну роботу;
- гідний рівень грошового забезпечення (на даний час від 7400 грн.);
- соціальний захист та забезпечення;
- якісне медичне обслуговування для військовослужбовця та його сім'ї;
- перспективу кар'єрного зростання.

Наша адреса: м. Київ, (Бортничі), вул. Світла, 6,
т. (044) 527-67-17; т. (044) 527-67-41; т. 099-709-15-91

Останнє оновлення на Середа, 28 березня 2018, 13:19
 

Весняний двомісячник благоустрою населених пунктів Макарівського району розпочато!

e-mail Друк PDF

Шановні мешканці Макарівського району!

Відповідно до розпорядження голови Макарівської районної державної адміністрації від 26.03.2018 № 206 «Про проведення в Макарівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» в Макарівському районі розпочато весняний двомісячник благоустрою населених пунктів, який триватиме з 26 березня по 25 травня 2018 року.
Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота селища – оцінка діяльності як органів місцевого самоврядування, так і громадськості.
Звертаємось до всіх мешканців району, керівників підприємств, представників громадських організацій та молоді активно долучитися до заходів з благоустрою, поліпшення стану довкілля, озеленення району, прибирання й ліквідації стихійних звалищ сміття, поліпшення естетичного та санітарного стану нашого району.

Останнє оновлення на Середа, 28 березня 2018, 08:36
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади у службі у справах дітей та сім’ї Макарівської районної державної адміністрації

e-mail Друк PDF

Наказ начальника служби Макарівської районної державної адміністрації від 20.03.2018 № 04 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад головного спеціаліста-бухгалтера та спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Макарівської районної державної адміністрації»:
- головний спеціаліст-бухгалтер служби у справах дітей та сім’ї Макарівської районної державної адміністрації;
- спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Макарівської районної державної адміністрації.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади до служби у справах дітей та сім’ї Макарівської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 « Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 березня 2018, 11:37 Детальніше...
 


Сторінка 5 з 150

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.