Оголошення та анонси

По Київській області витрати на допомогу по тимчасовій непрацездатності склали понад 175 млн. гривень

e-mail Друк PDF

Витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності станом на 1 липня 2018 року становлять 175352 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року витрати збільшились на 41505 тис. грн. або на 31,0%. Збільшення фактичних витрат відбулося за рахунок росту середньоденної допомоги на 52,76 грн. (з 158,64 грн. до 211,40 грн.). Про це повідомляє прес-служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.
Кількість робочих днів, втрачених через тимчасову непрацездатність складає 829,5 тис. днів. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, кількість днів зменшилась на 14,2 тис. днів.

 

На Київщині профінансовано 10,5 тис. лікарняних листків по догляду за дітьми до 14 років і хворими членами сім’ї

e-mail Друк PDF

Понад 16,5 млн грн було направлено управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на виплату допомоги з тимчасової втрати працездатності по догляду за хворим членом сім’ї відповідно до оперативних даних за І півріччя 2018 року. Загалом було профінансовано 10,5 тис. листків непрацездатності зазначеної категорії.
Право на оплату листків непрацездатності по догляду за хворим членом сім’ї мають усі застраховані у Фонді особи. Розмір допомоги визначається на загальних підставах і залежить від страхового стажу: від 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років) і до 100% (якщо стаж – понад 8 років).

Детальніше...
 

Видача листків непрацездатності застрахованим особам, якщо страховий випадок настав за межами України

e-mail Друк PDF

Як повідомляє сектор експертизи тимчасової непрацездатності відділу фінансового контролю та аудиту управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Киівській області, відповідно до ст. 19 Закону України від 23.09.1999 №1105 «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» в редакції Закону України від 28.12.2014 №77 (далі –Закон №1105) право на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України.
Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), якщо інше не передбачено законодавством.

Детальніше...
 

Олександр Горган проведе виїзну розширену нараду

e-mail Друк PDF

24 липня, об 11:00 год., в кіноконцертному залі "Ольвія", за адресою: смт Макарів, вул. Д.Ростовського, 32, пройде виїзна розширена нарада під головуванням голови Київської обласної державної адімністрації Горгана О.Л.

 

Повідомляємо про намір приватного підприємства «Яблунівський виробничий комплекс» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

e-mail Друк PDF

Приватне підприємство «Яблунівський виробничий комплекс» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від п’яти стаціонарних джерел, що розміщуються за адресою: с. Яблунівка, вул. Миру, 14.
Основною діяльністю підприємства є вирощування грибів. Підприємство повідомляє про те, в процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксид азоту, оксид вуглецю, діоксид вуглецю, метан, речовини у вигляді твердих частинок недиференційованих за складом, фреони. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин становить до 78,2443 т/рік.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 161

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.