Оголошення та анонси

Тренінг для представників бізнесу

e-mail Друк PDF

Останнє оновлення на Вівторок, 20 листопада 2018, 11:42
 

Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Сенюк Ольга Федорівна

e-mail Друк PDF

Фізична особа підприємець Сенюк Ольга Федорівна заявила про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел, що розташовані за адресою: с. Гавронщина, провулок Польовий, 3 а.
ФОП Сенюк О.Ф. надає в оренду нежитлове приміщення складського призначення, загальною площею 680 м².
ФОП повідомляє про те, за матеріалами інвентаризації від 1 джерел викидів (твердопаливний котел, потужністю 70 кВт) в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом (0,00129 т/рік), оксид вуглецю (0,0454 т/рік),

Детальніше...
 

Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «МІКОТОН-АГЛІКОН»

e-mail Друк PDF

Товариство з обмеженою відповідальністю «МІКОТОН-АГЛІКОН» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел виробничих потужностей, що розташовані за адресою: с. Гавронщина, провулок Польовий, 3 а.
ТОВ «МІКОТОН-АГЛІКОН» спеціалізується на виробництві екологічно безпечного нетоксичного біопрепарату марки «МІКОСАН» (біофунгіциду на основі витяжки із гриба-трутовика звичайного).

Детальніше...
 

Реабілітація дітей застрахованих батьків – один з пріоритетних напрямків діяльності управління соцстраху Київщини

e-mail Друк PDF

Право на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) має кожна застрахована особа, а також члени її сім’ї (діти) за наявності медичних показань.
Фонд соціального страхування України забезпечує 100-відсоткове покриття потреби в забезпеченні лікуванням на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів членів сімей (дітей) застрахованих осіб.
За 9 місяців 2018 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області забезпечено реабілітаційним лікуванням 30 дітей у супроводі дорослих.

Детальніше...
 

ВІДКРИТО ГАРЯЧУ ЛІНІЮ КИЇВСЬКОЇ ОДА

e-mail Друк PDF

Тепер жителі Київщини можуть звернутися на гарячу лінію Київської облдержадміністрації за телефоном 286-84-11, або надіславши звернення через електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Відповідно до ст.40 Конституції України, законів України «Про звернення громадян» та «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення та з метою всебічного вивчення громадської думки в Київській обласній державній адміністрації відкрито гарячу телефонну лінію.
На гарячу лінію Київської облдержадміністрації громадяни можуть звернутися щодо питань по області, які належать до компетенції Київської ОДА. Сервіс працює з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 год.
Нагадуємо, вчора під час зустрічі з жителями селища Коцюбинського очільник області Олександр Терещук надав доручення організувати ефективну роботу гарячої лінії Київської обласної адміністрації.

Останнє оновлення на Середа, 14 листопада 2018, 14:49
 


Сторінка 5 з 176

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.