Оголошення та анонси

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду у службі у справах дітей та сім’ї Макарівської районної державної адміністрації

e-mail Друк PDF

Наказ начальника служби у справах дітей та сім’ї Макарівської районної державної адміністрації від 16.04.2018 № 06 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера служби у справах дітей та сім’ї Макарівської районної державної адміністрації»:
- головний спеціаліст-бухгалтер служби у справах дітей та сім’ї Макарівської районної державної адміністрації.

Останнє оновлення на Середа, 18 квітня 2018, 10:55 Детальніше...
 

ПРЕС-АНОНС: 27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи.Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»

e-mail Друк PDF

27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».
Україна твердо крокує шляхом до енергонезалежності!Пріоритетною сферою для реформ у сфері енергоефективності залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. За оцінками експертів, на сьогодні потреба в інвестиціях у термомодернізацію будівель бюджетних установ складає від 4,2 до 8,5 млрд дол. США. Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності –енергосервіс та енергоменеджмент.

Детальніше...
 

Проведення акції у рамках весняного двомісячника благоустрою на території Макарівського району Київської області

e-mail Друк PDF

З метою збільшення кількості зелених насаджень та приведення у відповідний санітарний стан Макарівського району, під час весняного двомісячника благоустрою 21 квітня 2018 року заплановано проведення акцій «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою».
Звертаємось до всіх мешканців району, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, представників громадських організацій та молоді, депутатів виконавчих комітетів селищних і сільських рад активно долучитися до проведення акцій у рамках весняного двомісячника благоустрою!

Останнє оновлення на Четвер, 12 квітня 2018, 13:39
 

Проведення громадських слухань

e-mail Друк PDF

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.06.2017 №312 «Про внесення зміни до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року №281», а саме – «Плану невідкладних заходів щодо забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян» керівництвом Макарівської районної державної адміністрації спільно з керівниками Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області протягом квітня буде проведено громадські слухання в таких населених пунктах району:
- с. Ситняки – 24.04.2018 о 11:00 (приміщення сільської ради)
- с. Небелиця – 24.04.2018 о 12:00 (приміщення сільської ради)
- с. Борівка – 24.04.2018 о 13:30 (приміщення сільської ради)
- с. Юрів – 26.04.2018 о 11:00 (приміщення сільської ради)
- с. Червона Слобода – 26.04.2018 о 12:30 (приміщення сільської ради)
- с. Рожів – 26.04.2018 о 13:30 (приміщення сільської ради)
До участі в громадських слуханнях запрошуються жителі сіл, в яких проходитимуть слухання, дільничні офіцери Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області.
Пропозиції громадськості щодо проблемних питань до порядку денного в письмовій формі надсилати до сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації за адресою: Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 (каб. №13).

 

Управління Фонду соцстраху у Київській області виплатило понад 36 млн. гривень допомоги по вагітності та пологах

e-mail Друк PDF

Про це повідомив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області Георгій Галиць сьогодні, 10 квітня, під час апаратної наради з начальниками структурних підрозділів управління.
«За перший квартал цього року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Київській області профінансувало надання допомоги по вагітності та пологах для майже 2 тис. застрахованих осіб, - відзначив керівник обласного управління. - За оперативними даними загальна сума нарахованих виплат склала понад 36 млн. гривень».

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 150

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.