Оголошення та анонси

До уваги суб’єктів господарювання!

e-mail Друк PDF

Останнім часом до Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (далі – Головне управління) надходять повідомлення, що певними особами із посвідченнями представників громадських організацій у сфері захисту споживачів здійснюються перевірки суб’єктів господарювання щодо виконання ними вимог у сфері харчового законодавства та захисту споживачів. При цьому зазначені особи, погрожуючи суб’єктам господарювання застосуванням санкцій за нібито встановлені порушення, вимагають від них грошову винагороду за незастосування таких санкцій.
Враховуючи зазначене, Головне управління інформує.
Правові та організаційні засади, основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, повноваження органів державного нагляду (контролю), їх посадових осіб і права, обов'язки та відповідальність суб'єктів господарювання під час здійснення державного нагляду (контролю) визначені Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 5 квітня 2007 року № 877-V (далі – Закон № 877).

Детальніше...
 

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

e-mail Друк PDF

УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ інформує, що 4-7 вересня 2019 року в Ризі, Латвія, відбудеться 24-та щорічна Міжнародна продовольча виставка «Riga Food 2019».
У заході планується участь 720 підприємств з 35 країн, фахівців з 50 країн та 40 тис. відвідувачів за участю вищого керівництва Латвійської Республіки.
Основні галузеві напрямки виставки:
1. продовольство (широкий спектр)
2. напої (алкогольні/безалкогольні);
3. харчова переробка (послуги, технології);
4. упаковка (технології);

Останнє оновлення на Понеділок, 25 березня 2019, 09:32 Детальніше...
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади в управлінні соціального захисту населення Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення  Макарівської районної державної адміністрації від 21.03.2019  № 12 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад в управлінні соціального захисту населення  Макарівської районної державної адміністрації»:

- головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення;
- головний спеціаліст відділу прийняття рішень.

Детальніше...
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду у Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Наказ керівника апарату Макарівської районної державної адміністрації від 20.03.2019 № 01 «Про оголошення конкурсу на зайняття  вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської районної державної адміністрації».

- начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської районної державної адміністрації

Останнє оновлення на Четвер, 21 березня 2019, 10:56 Детальніше...
 

До уваги аптечних закладів всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Макарівського району

e-mail Друк PDF

Макарівська центральна районна лікарня інформує про те, що з метою реалізації державних програм з пільгового медичного забезпечення аптечні заклади всіх форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Макарівського району, можуть прийняти участь у виконанні наступних програм:
- безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення Макарівського району, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- пільгового забезпечення ліками хворих на цукровий діабет жителів  Макарівського району.
Листи-звернення на участь у виконанні програм направляти Макарівській центральній районній лікарні за адресою: смт Макарів, вул. Б. Хмельницького, 56.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:
(044)-78-5-13-38
(044)-78-5-12-09
По урядовій програмі «доступні ліки» аптечні заклади мають співпрацювати з НСЗУ.

 


Сторінка 4 з 183

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.