Оголошення та анонси

Правоосвітницький захід до Дня Соборності України

e-mail Друк PDF

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації інформує, що з нагоди  відзначення  Дня Соборності України, відповідно  до  розпорядження  Кабінету Міністрів України  від 13 вересня 2017 р. № 638-р «Про реалізацію  правопросвітницького  проекту  «Я маю право!» у 2017 – 2019 роках» та Указу Президента  України  від 14 листопада 2017 р.  № 361, з метою  формування  правової   культури та   правової  свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих  їм  Конституцією  та Законами   України прав  у  різних  сферах  життя та навчання  мешканців Київської  області, 22 січня  2018 року  з 10:30 до 13:00 в актовій залі  Інституту  післядипломної освіти Київського  національного  університету  ім. Тараса Шевченка (м.Київ, вул..Васильківська,36) планується   проведення спільного   правопросвітницького заходу  Головного  територіального  управління  юстиції  у місті  Києві  та Київській  області  державної адміністрації для учасників  АТО  та  вимушених  переселенців.

Детальніше...
 

УВАГА! Київська ОДА попереджає про ймовірність введення обмеження в’їзду великогабаритних і важковагових транспортних засобів у Київську область з 18 січня

e-mail Друк PDF

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону в Україні протягом 18 січня прогнозується суттєве ускладнення погодних умов.
У Київській області: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 сантиметрів. У східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота снігового покриву 30-40 сантиметрів.
Київська обласна державна адміністрація закликає мешканців Київщини бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим легковим транспортом.

Останнє оновлення на Середа, 17 січня 2018, 09:14 Детальніше...
 

Публічні обговорення

e-mail Друк PDF

21 грудня в с. Борівка відбудуться публічні обговорення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «Слов’яни»
21 грудня 2017 року о 12:00 у приміщенні Борівської сільської ради (с. Борівка, вул.Центральна, 32) відбудуться публічні обговорення опублікованого в газеті «Макарівські вісті» від 17 листопада 2017 року №45 оголошення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря товариством з обмеженою відповідальністю «Слов’яни», виробничі потужності якого розташовано за адресами:
Київська обл., Макарівський район, с. Лисиця, вул. Перемоги, 7а;

Детальніше...
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади в управлінні соціального захисту населення Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації від 12.12.2017 № 51 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад в управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації»:

 • - начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації.
 • Останнє оновлення на Вівторок, 12 грудня 2017, 16:34 Детальніше...
   

  До уваги адвокатів Київської області!

  e-mail Друк PDF

  Триває реєстрація участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
  До 17 грудня включно адвокати можуть легко зареєструватися.
  Для цього потрібно перейти на сторінку.
  Долучайтеся до змін у системі правосуддя через надання БПД!
  Усі деталі про конкурс - тут.

  Докладніша інформація - тут.

   


  Сторінка 4 з 145

  Анонси подій

  Підтримай Українську армію!
  Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

  Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
  Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

  "Гаряча лінія"
  При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

  "Телефон довіри"

  При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

  Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

  Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

  Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.