Оголошення та анонси

Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «БІОНІК ГРУП»

e-mail Друк PDF

Товариство з обмеженою відповідальністю «БІОНІК ГРУП» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на підприємстві з виробництва дерев’яного вугілля, що розташоване в с. Забуяння по вул. Незалежності, 175.
Товариство повідомляє про те, що в процесі діяльності, за матеріалами інвентаризації джерел викидів, з 7 джерел в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту, оксид вуглецю, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, неметанові леткі органічні сполуки, сірки діоксид та парникові гази. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин складає 15,92 тонн на рік.

Детальніше...
 

Осінній місячник благоустрою населених пунктів Макарівського району розпочато!

e-mail Друк PDF

Шановні мешканці Макарівського району!

Відповідно до розпорядження голови Макарівської районної державної адміністрації від 19 вересня 2018 року № 775 «Про проведення в Макарівському районі осіннього місячника благоустрою населених пунктів» 19 вересня 2018 року розпочато осінній місячник благоустрою населених пунктів району, який триватиме до 17 жовтня 2018 року.
Звертаємось до всіх мешканців району, керівників підприємств, установ, організацій, представників громадських організацій та молоді, активно долучитися до заходів з благоустрою, спрямованих на поліпшення стану довкілля, приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків та інших об’єктів благоустрою.

 

Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «Логістик Юніон»

e-mail Друк PDF

Товариство з обмеженою відповідальністю «Логістик Юніон» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел проммайданчика, розташованого за адресою: с. Копилів, вул. Індустріальна, 6.
Товариство повідомляє про те, що в процесі діяльності за матеріалами інвентаризації від джерел викидів (акумуляторні пости, пости технічного обслуговування, два газових котли, десять газових руфтопів, заправлення газових руфтопів та холодильного обладнання фреоном, два дизельгенератори) в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини:

Останнє оновлення на Понеділок, 17 вересня 2018, 11:37 Детальніше...
 

Про Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році

e-mail Друк PDF

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році.
На конкурс подаються друковані періодичні видання для дітей та юнацтва загальнодержавної, регіональної та місцевої сфер розповсюдження.
Конкурс проводиться у номінаціях: «Краще періодичне друковане видання для дітей»; «Краще періодичне друковане видання для юнацтва».
Прийом заявок на участь триває з 1 вересня по 1 грудня 2018 року.
Положення про конкурс розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо під рубрикою «Конкурси, премії» в розділі «Конкурси».

 

Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря приватного підприємства «Алькор-Інвест»

e-mail Друк PDF

Приватне підприємство «Алькор-Інвест» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на автозаправному комплексі, що розміщується за адресою: с. Березівка, вул. Житомирська, 51 а.
Товариство повідомляє про те, що в процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: сажа, оксид вуглецю, сполуки азоту, діоксид сірки та інші сполуки сірки, неметанові леткі органічні сполуки (бутан, бензин, масло мінеральне нафтове, пропан), стійкі органічні забруднювачі (бенз(а)пирен). Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин по АЗК складає до 14,593275 тонни на рік.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 166

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

12.09.2018 о 9:00 год. в кабінеті першого заступника голови адміністрації відбудеться засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.