Оголошення та анонси

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади в управлінні соціального захисту населення Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації від 12.12.2017 № 51 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад в управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації»:

 • - начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації.
 • Останнє оновлення на Вівторок, 12 грудня 2017, 16:34 Детальніше...
   

  До уваги адвокатів Київської області!

  e-mail Друк PDF

  Триває реєстрація участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
  До 17 грудня включно адвокати можуть легко зареєструватися.
  Для цього потрібно перейти на сторінку.
  Долучайтеся до змін у системі правосуддя через надання БПД!
  Усі деталі про конкурс - тут.

  Докладніша інформація - тут.

   

  Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду в управлінні фінансів Макарівської районної державної адміністрації

  e-mail Друк PDF

  Затверджено наказом начальника управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації від 21.11.2017 №8  «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади»:
  - економіст  бюджетного відділу управління фінансів районної державної  адміністрації.

  Останнє оновлення на Середа, 22 листопада 2017, 12:42 Детальніше...
   

  16 листопада у Макарові відбудеться благодійний аукціон

  e-mail Друк PDF

  16 листопада 2017 року у Макарівській картинній галереї (Макарівський районний Будинок культури) о 16:00 відбудеться благодійний аукціон.
  Мета аукціону – зібрати кошти та допомогти воїнам-добровольцям Макарівського району в лікуванні поранень, отриманих внаслідок російської військової агресії 2014-2017 роках, при захисті територіальної цілісності України.
  Благодійний аукціон ініційований заслуженим художником України, засновником Макарівської картинної галереї Анатолієм Марчуком. Співорганізатором аукціону є координатор Центру допомоги військовим Оксана Герасименко.

  Детальніше...
   

  Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду в управлінні фінансів Макарівської районної державної адміністрації

  e-mail Друк PDF

  Затверджено наказом начальника управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації від 08.11.2017 №5  «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади»:
  - економіст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення управління фінансів районної державної  адміністрації.

  Останнє оновлення на Четвер, 09 листопада 2017, 18:02 Детальніше...
   


  Сторінка 1 з 141

  Анонси подій

  Підтримай Українську армію!
  Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

  Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
  Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

  "Гаряча лінія"
  При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

  "Телефон довіри"

  При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

  Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

  Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

  Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.