Оголошення та анонси

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ

e-mail Друк PDF

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ
до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках
Стратегії розвитку Київської області
на 2021 – 2027 роки

Київською обласною державною адміністрацією розроблено та оприлюднено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації проект Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки (http://koda.gov.ua/jblderzhadministratsija/konkursy-ta-ogoloshennya/ogoloshennya/povidomlennya-pro-oprilyudnennya-proiek/).
Наразі здійснюється розроблення Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки (долі – План заходів). Оголошено збір проектних ідей від зацікавлених суб’єктів регіонального розвитку. За результатами відбору кращі проектні ідеї у вигляді технічних завдань до проектів регіонального розвитку будуть включені до Плану заходів.
Запрошуємо усіх, хто зацікавлений у розвитку Київщини - органи місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації, об’єднання підприємців, вищі навчальні заклади тощо - запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати стратегічні та оперативні цілі регіону.
Форма пропозицій проектних ідей, стратегічні, оперативні цілі та завдання до Стратегії розвитку Київської області на 2021-2017 роки розміщені на веб-сайті Київської облдержадміністрації (http://koda.gov.ua/news/koda-ogoloshuie-zbir-proiektnikh-idey-dlya/) та департаменту економічного розвитку і торгівлі https://bit.ly/2RlaTlw.
Ідеї проектів повинні відповідати таким основним критеріям:
- спрямованість на досягнення суспільної вигоди (отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа);
- термін реалізації проекту – не більше 3-х років (період реалізації протягом 2021 - 2023 років);
- спрямованість проектної ідеї на реалізацію одного завдання Стратегії.
Заповнені форми, наведені у додатку 1, просимо надіслати до 16.12.2019 на електронну адресу департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з темою повідомлення «До Плану заходів з реалізації Стратегії».

...ФОРМА ПРОПОЗИЦІЙ

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 10:54
 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

Конкурс на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради проводиться відповідно до розпорядження виконуючої обов'язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 12.11.2019 № 294 «Про проведення конкурсу та оголошення формування конкурсної комісії районної державної адміністрації з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради» та розпорядження Макарівської районної державної адміністрації від 27.11.2019 №311 «Про конкурсну комісію районної державної адміністрації для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради.

Найменування, юридичне та фактичне місцезнаходження:
Повне найменування Підприємства - Комунальне некомерційне підприємство «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради.
Скорочене найменування Підприємства: КНП «Макарівська ЦРЛ» МРР.
Місцезнаходження: вул. Богдана Хмельницького, буд. № 62-А, смт Макарів, Макарівський район, Київська область, Україна, 08001.

Основні напрями діяльності Підприємства:

  • медична практика;
Останнє оновлення на Середа, 27 листопада 2019, 16:50 Детальніше...
 

Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»

e-mail Друк PDF

Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукають інформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.
Саме тому Фінансовий портал Maanimo створив спеціальну сторінку «Як розрахувати субсидію», на якій зібрана найактуальніша та максимально повна інформація про оформлення субсидії в України. Крім того, враховуючи попит на консультації з цього питання, ми створили систему зворотного зв’язку з працівниками редакції, який в коментарях під статтею регулярно надає детальну консультацію з кожного конкретного випадку.
Кожна ситуація в кожній родини абсолютно унікальна, тому для оформлювача субсидії особливо важливий індивідуальний підхід саме до його обставин.
Враховуючи високу завантаженість органів державної влади та постачальників комунальних послуг перед стартом опалювального сезону, можливість отримати додаткову інформацію є особливо актуальною.
Для того, щоб отримати консультацію, необхідно:
- перейти на сторінку https://maanimo.com/ua/helpful/142812-yak-rozrakhuvati-subsidiyu-v-ukrayini
- у кінці статті написати коментар зі своїм питанням
- чекати на відповідь працівників редакції порталу
Увага! Проект є соціально спрямованим та повністю безкоштовним.

 

Конкурс на найкращу концепцію туристичного бренду Київщини

e-mail Друк PDF

Київська обласна державна адміністрація оголошує старт конкурс на найкращу концепцію туристичного бренду Київщини! До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті особистості, креативні та дизайнерські студії, які бажають долучитися до покращення туристичної привабливості Київської області. Концепція повинна бути орієнтована як на зовнішнього, так і на внутрішнього споживача. Головний приз – всеукраїнське визначення як творця бренду Київщини та контракт у розмірі 250 тисяч гривень (Згідно умов конкурсу, частина премії має бути спрямована на створення брендбуку та виготовлення сувенірної промоатрибутики. Детальніше можна дізнатися у положенні про конкурс).
Лише три обов’язкові умови, за яких заявку буде допущено до розгляду:

Детальніше...
 

До уваги зацікавлених осіб щодо навчання з питань розвитку туризму!

e-mail Друк PDF

Запрошуємо взяти участь у освітньому заході спрямованому на поширення практики відтворення туристичних та інфраструктурних об’єктів на картах Google. Спікерами на такому освітньому заході виступатимуть сертифіковані фотографи та тренери Google. Цільова аудиторія - молодь, представники туристичних спільнот, представники туристичного бізнесу, краєзнавці, працівники навчальних закладів та музеїв, журналісти, блогери. Тривалість семінару - до трьох годин.
Захід відбудеться 15.11.2019 року о 15:00 в м. Ірпінь, вул. Шевченка, буд. 3а, (читальна зала Ірпінської центральної міської бібліотеки)
Для участі просимо зареєструватися за посиланням до 18:00 14 листопада 2019 року: https://forms.gle/Mdg2AvsDjEinPC2B7

 

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства “Макарівська центральна районна лікарня” Макарівської районної ради

e-mail Друк PDF

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 (із змінами) «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпорядження виконуючої обов'язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 12.11.2019 року № 294 «Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії районної державної адміністрації з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради», Макарівська районна державна адміністрація оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства “Макарівська центральна районна лікарня” Макарівської районної ради.
До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства “Макарівська центральна районна лікарня” Макарівської районної ради, входять у рівній кількості:
- три представники Макарівської районної державної адміністрації;
- три представники трудового колективу Комунального некомерційного підприємства “Макарівська центральна районна лікарня” Макарівської районної ради;
- три представники Громадської ради при Макарівській районній державній адміністрації.
Відповідно до Порядку пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Макарівської районної державної адміністрації протягом 15 днів з моменту оприлюднення цього оголошення до 26.11.2019 включно.

...Розпорядження виконуючої обов'язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 12.11.2019 року № 294 «Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії районної державної адміністрації з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради».

Останнє оновлення на Вівторок, 12 листопада 2019, 16:08
 

До уваги зацікавлених осіб!

e-mail Друк PDF

13 листопада 2019 року відбудеться бізнес-форум в рамках Європейського тижня підприємництва за участю голів Київської обласної державної адміністрації Олексія Чернишова та Київської обласної ради Миколи Стариченка, на якому підприємці Київської області зможуть отримати відповіді на питання куди, що і як експортувати, як розвивати діловий клімат, де взяти гроші для бізнесу та як правильно його поширювати у маси.
Крім того, до участі в бізнес-форумі долучаються проекти USAID, BRDO, SMEDO та FORBIZ, Німецько-Український фонд, завдяки якому стало можливим запровадження на території Київської області нових інструментів фінансово-кредитної підтримки бізнесу, а також керівники індустріальних парків «Біла Церква» та «Мироцьке», що є інструментом залучення інвестицій та розвитку промислового комплексу регіону.
Захід розпочнеться  о 10:00 годині 13 листопада 2019 року в м. Біла Церква (б-р М.Грушевського, 13, 8-й поверх, конферец-зал Смарт). Участь у заході безкоштовна за попередньої реєстрації.
Більш детальна інформація за посиланням: https://www.facebook.com/euweek.

 

До уваги інститутів громадянського суспільства!

e-mail Друк PDF

Відповідно до Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки “Молодь Київщини”, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 26.03.2015 № 915-47-VІ та відповідно до Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19.05.2017 № 316-14-VІІ, з метою формування календарного плану роботи управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на 2020 рік, інформуємо інститути громадянського суспільства про можливість фінансування заходів (проектів) у сфері молодіжної політики та національного-патріотичного виховання.
Для отримання детальної інформації звертатись до сектору культури, молоді, національностей та релігій Макарівської райдержадміністрації: смт Макарів, вул. Д.Ростовського, 30, тел.: 5-13-80, до 13 листопада 2019 року.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 листопада 2019, 09:48
 

Відкритий прийом заяв на участь у конкурсі на посаду поліцейський сектору реагування патрульної поліції

e-mail Друк PDF

З 04 листопада по 15 листопада 2019 РОКУ ВІДКРИТИЙ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА ПОСАДУ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ СЕКТОРУ РЕАГУВАННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ  (ЗАРОБІТНА ПЛАТА ВІД 10000 ГРН)
Основні службові обов’язки:
• швидке та ефективне реагування на правопорушення, патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку;
• забезпечення безпеки дорожнього руху;
• здійснення контролю стану дорожньої інфраструктури;
• виїзд на виклики громадян;
• надання невідкладної допомоги громадянам;
• здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах, а також протидія злочинності;
• здійснення превентивних заходів (перевірка осіб, що перебувають під адміністративним наглядом, перевірка власників зброї тощо)

Останнє оновлення на Середа, 06 листопада 2019, 09:48 Детальніше...
 

Відкритий прийом заяв на участь у конкурсі на посаду помічника чергового сектору реагування патрульної поліції

e-mail Друк PDF

З 04 листопада по 15 листопада 2019 РОКУ ВІДКРИТИЙ ПРИЙОМ ЗАЯВ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ НА ПОСАДУ ПОМІЧНИКА ЧЕРГОВОГО СЕКТОРУ РЕАГУВАННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ  (ЗАРОБІТНА ПЛАТА ВІД 10000 ГРН)
Основні службові обов’язки:
• приймає оперативну інформацію про злочини і події, яка надходить до чергової частини та доповідає черговому
• за вказівкою чергового контролює реагування на повідомлення про злочини, що надійшли від органів поліції і вживає заходів щодо організації розкриття по «гарячих слідах»
• упродовж чергування вводить до ЕОМ відомості про злочини
• приймає участь у підготовці матеріалів про злочини і події для включення їх до добового зведення
• узагальнює та аналізує відомості про кількість сил та засобів, задіяних на охорону публічної охорони та розстановку по районах міста упродовж доби

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 97

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.