Оголошення та анонси

Засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

12 грудня, о 14:00 год., відбудеться засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань:
- про повернення попереднього приміщення Макарівського районного військового комісаріату для виконання обов'язків особового складу райвійськкомату;
- про поновлення діяльності ТОВ “Макарівська птахофабрика".
Також буде заслухано звіт голови громадської ради при Макарівській районній державній адміністрації про діяльність громадської ради протягом 2017-2018 років.

Засідання пройде за адресою: вул. Д.Ростовського, 30, зала засідань Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Вівторок, 11 грудня 2018, 11:17
 

Макарівська райдержадміністрація запрошує до обговорення наміру філія «МАКАРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» ПНВК «Інтербізнес» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

e-mail Друк PDF

21 грудня 2018 року о 10:00 у залі засідань Макакрівської районної державної адміністрації (смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30) відбудуться публічні обговорення опублікованого в газеті «Макарівські вісті» від 23 листопада 2018 року №44 оголошення філії «МАКАРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» ПНВК «Інтербізнес» про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, розташованих по вул. Першотравнева, 68, корпус Ф в смт Макарів.
Запрошуємо громаду селища Макарів до обговорення даного питання.

 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади в управлінні соціального захисту населення Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації від 06.12.2018 № 32 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад в управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації»:

- головний спеціаліст відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи;
- спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;
- спеціаліст відділу прийняття рішень.

Детальніше...
 

З початку року видано 460 путівок на медичну реабілітацію застрахованих осіб

e-mail Друк PDF

Як повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг, відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 13 липня 2017 року №39 управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області проведено комплекс заходів щодо забезпечення хворих послугами з медичної реабілітації з укладенням тристоронніх договорів: між органом Фонду, санаторієм і застрахованою особою.

Детальніше...
 

УВАГА! Шановні громадяни!

e-mail Друк PDF

Конкурси на вакансії на службу в поліцію вже відкрито!
З 26 листопада по 06, 12 грудня 2018 року відкритий прийом заяв на участь у конкурсі на посади:
* поліцейський сектору реагування патрульної поліції,
* помічник чергового сектору реагування патрульної поліції
* поліцейський з обліку та збереження речових доказів.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті Головного управління Національної поліції в Київській області - https://kv.npu.gov.ua обравши вкладку ВАКАНСІЇ або за посиланням - https://nabir.np.gov.ua обравши регіон ГУНП в Київській області та бажану посаду.
За детальною інформацією про умови конкурсу та вимоги до кандидатів, звертайтесь до Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції за адресою: смт Макарів, вул. Пушкіна 4, каб. 49, або за телефоном (066) 248-28-78.
ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР!
ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ!
ТВОЄ МАЙБУТНЄ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 листопада 2018, 08:43
 


Сторінка 1 з 175

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.