Оголошення та анонси

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ

e-mail Друк PDF

Макарівська районна державна адміністрація звертає Вашу увагу на необхідність підвищення відповідальності за виконання законодавства України про охорону праці, згідно з яким власник підприємства повинен:
1) до початку роботи пройти навчання і перевірку знань з питань охорони праці ( ст.18 Закону України «про охорону праці»);
2) створити нормативну базу підприємства з питань охорони праці і на її основі організувати навчання, інструктажі, атестацію працівників ( ст.18 Закону України «Про охорону праці», наказ Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 № 15 «Про затвердження типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці»);

Детальніше...
 

27 квітня – III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих»

e-mail Друк PDF

27 квітня 2017 року у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності - III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».
Розумне управління енергоресурсами – філософія сучасної України. Пріоритетною сферою для реформ залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності - енергосервіс та енергоменеджмент. Це шлях не лише до енергонезалежності, а й активізації економіки кожного міста, регіону та всієї України загалом.

Останнє оновлення на Четвер, 20 квітня 2017, 13:20 Детальніше...
 

УВАГА, МІСЯЧНИК! «Спорт для всіх – спільна турбота»

e-mail Друк PDF

З 01 по 30 квітня 2017 року в населених пунктах проводиться місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».
Головною метою Місячника є покращення умов для регулярних масових занять фізичною культурою різних верств населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.
Основні цілі і завдання Місячника:
упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону шляхом залучення широкої участі громадськості;

Детальніше...
 

Оголошення про початок сезону тиші

e-mail Друк PDF

Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» №322-VIII від 9 квітня 2015 року у ст.39 Закону України «Про тваринний світ», з 1 квітня по 15 червня в Україні починається сезон тиші – період розмноження диких тварин. В період сезону тиші, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба,проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Детальніше...
 

Макарівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат запрошує до співпраці творчих особистостостей

e-mail Друк PDF

Макарівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат запрошує  до співпраці творчих особистостостей, ініціативних  і знаючих досконало свою справу спеціалістів, маючих фахову освіту і досвід  роботи, готових на комерційних умовах навчати  бажаючих.
МИ ШУКАЄМО ТАКИХ СПЕЦІАЛІСТІВ:
- майстер крою та шиття;
- викладач курсів бухгалтерів;
- викладач  автосправи;
- майстра практичного навчання водіїв;

Останнє оновлення на Четвер, 06 квітня 2017, 08:02 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 132

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.