Оголошення та анонси

До уваги підприємств, наукових установ, вищих навчальних закладів Київської області!

e-mail Друк PDF

На Київщині продовжується робота з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах смарт-спеціалізації.
З метою врахування інтересів та позицій усіх зацікавлених сторін при визначенні напрямів смарт-спеціалізації області до 29 серпня 2019 року проводиться опитування серед підприємств (у тому числі тих, які здійснюють наукові дослідження і розробки), наукових установ та вищих навчальних закладів. Результати опитування будуть враховані робочою групою з розробки стратегічних документів при визначенні стратегічних цілей розвитку регіону на засадах смарт-спеціалізації.
Для цього на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі  облдержадміністрації розміщено посилання на Google-форми:

Детальніше...
 

Повідомляємо про намір ФОП Рябчук М.В. отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

e-mail Друк PDF

ФОП Рябчук М.В. заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел, що розміщені на території Наливайківської сільської ради Макарівського району Київської області (за межами села).
Підприємство повідомляє про те, що предметом його діяльності є виготовлення деревного вугілля.
В процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: двооксид азоту - 0,62504 т/рік, окис вуглецю – 24,58104 т/рік, тверді суспендовані частинки – 2,035 т/рік, важкі метали – 0,000263 т/рік, двоокис сірки – 0,16409 т/рік, вуглеводні граничні – 0,006 т/рік, етан – 1,02396 т/рік, ацетон – 0,0194 т/рік, кислота оцтова – 0,076 т/рік, спирт метиловий – 0,926 т/рік, метан – 18,2574 т/рік, двоокис вуглецю – 259,923 т/рік.

Детальніше...
 

Забезпечення насінням до початку нового сезону

e-mail Друк PDF

Перше, з чого потрібно почати відразу після підрахунку врожаю, це підготовка до наступного сезону. Потрібно придбати добрива, насіння, засоби захисту рослин або ж підготувати власне насіння. При купівлі насіння потрібно знати що:
1) виробник має бути включеним до Державного реєстру суб'єктів насінництва та розсадництва, який формує Міністерство аграрної політики і продовольства України, з яким можна ознайомитися за посиланням на сайті  https://minagro.gov.ua/ua/file-storage/derzhavnij-reyestr-subyektiv-nasinnictva-ta-rozsadnictva
2) відповідно п. 28 «Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння  та/або садивний матеріал», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 року № 97, насіння повинно супроводжуватись  супровідними документами, які видає споживачеві виробник насіння: «Атестат на насіння» - на добазове та базове насіння,  «Свідоцтво на насіння» - на сертифіковане насіння, «Свідоцтво на гібридне насіння» - на насіння першого покоління гібридів, а також копіями Сертифікату, який засвідчує сортові якості насіння та  Сертифікату, який засвідчує посівні якості насіння.

Детальніше...
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду у Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Наказ керівника апарату Макарівської районної державної адміністрації від 07.08.2019 № 04 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату  Макарівської районної державної адміністрації».
- головний спеціаліст відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської районної державної адміністрації.

Останнє оновлення на Середа, 14 серпня 2019, 20:53 Детальніше...
 

Особистий виїзний прийом громадян заступника голови Київської обласної державної адміністрації Кучера В’ячеслава Анатолійовича

e-mail Друк PDF

08 серпня 2019 року о 09.00 в приміщенні Макарівської районної державної адміністрації (смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30) відбудеться особистий виїзний прийом громадян заступника голови Київської обасної державної адміністрації Кучера В’ячеслава Анатолійовича.

Відділ роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення
апарату Макарівської райдержадміністрації

 

У каналізаційних колодязях гинуть люди! Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України застерігає.

e-mail Друк PDF

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України звертає увагу на значну кількість групових нещасних випадків, які сталися при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів протягом травня – липня 2019 року. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекцію Фонду соціального страхування України.
Так, зокрема:
- 21.05.2019 під час виконання робіт по прочищенню каналізаційної системи отруїлись клоачним газом три працівники комунального підприємства «Комсервіс» (м. Куп’янськ, Харківська область). При цьому один слюсар помер, а двоє отримали отруєння;
- 31.05.2019 у селі Східне Херсонської області старший оператор очисних споруд філії «Чорнобаївське» ПрАТ «Агрохолдінг Авангард», спустившись до колодязя з очисними водами, втратив свідомість. Побачивши це, інший працівник намагався його витягти з колодязя, але теж знепритомнів. У результаті цього випадку обидва працівники загинули;

Детальніше...
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду відділу агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації

e-mail Друк PDF

Наказ начальника відділу агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації від 05.08.2019 № 05 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації».
Назва структурного підрозділу та посади: головний спеціаліст – бухгалтер відділу агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації.
Кваліфікаційні вимоги: на сайті Макарівської райдержадміністрації.
Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Макарівської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби. Документи для участі в конкурсі приймаються  до 22.08.2019 за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, райдержадміністрація, 2-й поверх, відділ управління персоналом та організаційної роботи райдержадміністрації.
Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, складають тестування.
Довідки за телефонами: 5-15-64.

...Наказ начальника відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації від 05.08.2019 № 05 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації»

...Умови проведення конкурсу на посаду категорії “В”, головного спеціаліста- бухгалтера відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації Київської області

Останнє оновлення на Середа, 14 серпня 2019, 20:39
 

Виїзд дитини за кордон на постійне місце проживання

e-mail Друк PDF

Виїзд до іншої держави на постійне місце проживання — серйозне і добре обдумане рішення, яке призводить до кардинальних змін в житті будь-якої людини. На сьогоднішній день існує багато способів легальної імміграції в Канаду, США, Європу та інші країни: підписання контракту на роботу, інвестиція в економіку, навчання, відкриття бізнесу тощо. У кожної країни є свої норми і перелік необхідних процедур. Але спочатку треба законно покинути Україну, особливо, якщо виїжджаєте на ПМП з дітьми.
Як отримати дозвіл на виїзд з України на ПМП?
Процедура отримання дозволу на виїзд на постійне місце проживання в іншу країну передбачає звернення із заявою до територіального органу Державної міграційної служби (ДМС). Оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне місце проживання здійснюється за місцем проживання, відповідно до Наказу МВС № 816 від 16.08.2016.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 липня 2019, 10:50 Детальніше...
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду у Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Наказ керівника апарату Макарівської районної державної адміністрації від 16.07.2019 № 03 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської районної державної адміністрації».

- завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської районної державної адміністрації.

Детальніше...
 

Легалізація трудових доходів – соціальний захист працюючих!

e-mail Друк PDF

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ та забезпеченої старості, не сприяйте порушенням трудового законодавства - вимагайте офіційного оформлення трудових відносин!
Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.
Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні дуже актуальне. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вище мінімальної) зарплатню. Трапляється, що вони навіть не знають про те, що їхня «прозора» зарплата значно відрізняється від тої, яка записана у відомості. Ця різниця з’ясовується згодом, коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи для пред’явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 94

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.