Оголошення та анонси

Шановні мешканці Макарівського району!

e-mail Друк PDF

Останнім часом спостерігається підвищення температурних показників. Таким чином на водоймах району активно відбувається руйнування льодового покриву. Крига в цей час є надто крихкою та вкрай небезпечною. Проте, незважаючи на це любителі риболовлі продовжують масово виходити на озера та річки, навіть не усвідомлюючи, що достатньо лише одного кроку, щоб опинитися у воді.
Від початку зими на водоймах району вже загинула 1 людина.
Так, 3 лютого до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що додому не повернувся чоловік, який рибалив на річці Здвиж в районі с. Ситняки. До пошуків зниклого залучали водолазів, адже основною версією зникнення вважали утоплення. 05 лютого тіло чоловіка було знайдено.

Детальніше...
 

Макарівська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

e-mail Друк PDF

УВАГА РОБОТОДАВІ!

Мінсоцполітики оновило форму за якою роботодавці звітують про працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Це сталося завдяки наказу Мінсоцполітики від 23.11.2018 р. № 1763, котрий вніс Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Наказ офіційно опублікований 08.01.2018 у виданні "Офіційний вісник України" № 3 (08.01.2019).
Як результат у формі інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з’явилася можливість вказувати осіб передпенсійного віку та квоти на їх працевлаштування.

Детальніше...
 

Національна поліція інформує

e-mail Друк PDF

ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР
ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ!
ТВОЄ МАЙБУТНЄ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!

Оголошення про набір до ВНЗ МВС України висвітлюється на офіційному веб-порталі ГУНП в області за посиланням http://osvita.np.gov.ua
Для отримання детальної інформації щодо вступної компанії ВНЗ МВС, звертайтеся до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Київській області за адресою м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 54 каб.407 або за телефонами:
(044) 254-93-87
(044) 254-93-86
а також до Макарівського відділення поліції ГУНП в Київській області за адресою Київська область смт Макарів, вул. Пушкіна, 4, кабінет 49 та за телефоном:
(066) 248-28-78

Останнє оновлення на Четвер, 24 січня 2019, 11:35
 

МАКАРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ Філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області

e-mail Друк PDF

МАКАРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ
Філії Державної установи «Центр пробації»
у м. Києві та Київській області

вул. Пушкіна, 4, кабінет № 14, смт Макарів,
Київська область, 08001
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Начальник відділу:
Заступник начальника відділу: Прохорова Альона Олександрівна, капітан внутрішньої служби

Графік роботи:
понеділок – четвер: 09:00 – 18:00
п’ятниця: 09:00 – 16:45
обідня перерва: 13:00 – 13:45
вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...
• забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
• надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
• організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
• пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
• допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 січня 2019, 12:40 Детальніше...
 

До уваги керівників громадських, релігійних, благодійних організацій району, професійних спілок та об’єднань (інститутів громадянського суспільства)

e-mail Друк PDF

У зв’язку з утворенням нового складу громадської ради при Макарівській районній державній адміністрації, 15 лютого 2019 року о 14:30 год. в залі засідань Макарівської районної державної адміністрації відбудуться установчі збори.
Бажаючих взяти участь у даних зборах та бути включеними до складу громадської ради, просимо до 11 лютого 2019 року подати заяви у довільній формі на ініціативну групу по формуванню нового складу громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, підписані уповноваженими особами керівного органу інституту громадянського суспільства до загального відділу апарату Макарівської райдержадміністрації (2-й поверх, 22 каб.).
До заяви додаються:
рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;
заява на згоду на оприлюднення персональних даних.

 


Сторінка 1 з 176

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.