Оголошення та анонси

До уваги жителів та гостей Макарівщини!

e-mail Друк PDF

13 жовтня в парку культури та відпочинку “Панський”(смт Макарів), о 10:00 год. розпочнуться заходи присвячені Дню захисника України.
До участі запрошуються учасники бойових дій, учасники антитерористичної операції/операції об'єднаних сил разом зі своїми родинами,  члени сімей загиблих учасників антитерористичної операції, жителі та гості населених пунктів Макарівщини.

Орієнтовна програма свята:
10:00 - зустріч захисників України та інших гостей свята;
10:00 - арттерапія (терапія малюнком для військових та їхніх родин, з метою відкриття себе для позитивної енергії).
11:00 - урочиста частина заходу з вітаннями та врученням відзнак учасникам бойових дій.
11:30 - відкриття фестивалю патріотичної пісні: “І встала козацька слава”. Виступ колективів району.

Детальніше...
 

Помилково або надміру сплачені до бюджету грошові зобов’язання підлягають поверненню платнику

e-mail Друк PDF

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє платників податків, що помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання підлягають поверненню платнику, зокрема, відповідно до ст. 43 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.
У разі наявності у платника податків податкового боргу, повернення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов’язання на поточний рахунок такого платника податків в установі банку або шляхом повернення готівковими коштами за чеком, у разі відсутності у платника податків рахункув банку, проводиться лише після повного погашення такого податкового боргу платником податків.

Детальніше...
 

Осінній місячник благоустрою населених пунктів Макарівського району розпочато!

e-mail Друк PDF

Шановні мешканці Макарівського району!

Відповідно до розпорядження Макарівської районної державної адміністрації від 18.09.2019 № 244 «Про проведення в Макарівському районі осіннього місячника благоустрою населених пунктів» 19 вересня 2019 року розпочато осінній місячник благоустрою населених пунктів району, який триватиме до 18 жовтня 2019 року.
Звертаємось до всіх мешканців нашого району, керівників підприємств, установ, організацій, представників громадських організацій та молоді, активно долучитися до заходів з осіннього благоустрою спрямованих на поліпшення стану довкілля, приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків та інших об’єктів благоустрою.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 вересня 2019, 09:19
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади в управлінні соціального захисту населення Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації від 17.09.2019 № 30 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади в управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації»:

- головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 вересня 2019, 10:06 Детальніше...
 

Повідомляємо про намір товариства з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ «СЛОБОДА» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

e-mail Друк PDF

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «СЛОБОДА» заявило про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, що розміщені по вул. Заводська, 1 в с. Червона Слобода.
Товариство повідомляє про те, що предметом його діяльності є виробництво виготовлення безалкогольних напоїв.
В процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів від стаціонарних організованих джерел викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: речовини: оксид вуглецю – 0,082042 т/рік, кислота оцтова – 0,113154 т/рік.

Детальніше...
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади в управлінні соціального захисту населення Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Затверджено наказом начальника управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації від 09.09.2019 № 27 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади в управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації»:

- спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 вересня 2019, 15:38 Детальніше...
 

Національно-патріотична теренова гра «Криївка УПА-2019»

e-mail Друк PDF

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з громадською організацією «Захист прав молоді та релігійних громад» планує проведення другого етапу національно-патріотичної тернової гри «Криївка УПА-2019».
Захід відбудеться з 20 по 22вересня 2019 року селі Мигалки Бородянського району Київської області.
Збір учасників 20.09.2019 о 16:00 год.у селі Мигалки біля пам’ятного знаку Героям УПА.
Гра проводиться з метою відновлення й відкриття закритих сторінок історії України та видатних особистостей українського державотворення, відновлення та виховання історичної пам'яті; популяризації, привернення уваги, відзначення видатних державних дат, подій, пов'язаних зі становленням української державності та виборюванням незалежності, створення умов для інтелектуального, духовного і творчого розвитку молоді, підтримки її ініціатив та інноваційного потенціалу, сприяння консолідації української молоді, що мешкає в різних районах Київщини.

Детальніше...
 

Державна казначейська служба повідомляє

e-mail Друк PDF

З 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», згідно з якою номер рахунку складатиме 29 літерно – цифрових символів.
Інформацію щодо зміни реквізитів бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, які вступають в дію з 01.10.2019 року розміщені на сайті Державної казначейської служби України https://www.treasury.gov.ua

 

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження Макарівської районної державної адміністрації Київської області

e-mail Друк PDF

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження Макарівської районної державної адміністрації Київської області «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Макарівського району Київської області»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження Макарівської районної державної адміністрації Київської області «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Макарівського району Київської області».

Детальніше...
 

До уваги підприємств, наукових установ, вищих навчальних закладів Київської області!

e-mail Друк PDF

На Київщині продовжується робота з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах смарт-спеціалізації.
З метою врахування інтересів та позицій усіх зацікавлених сторін при визначенні напрямів смарт-спеціалізації області до 09 вересня 2019 року проводиться опитування серед підприємств (у тому числі тих, які здійснюють наукові дослідження і розробки), наукових установ та вищих навчальних закладів. Результати опитування будуть враховані робочою групою з розробки стратегічних документів при визначенні стратегічних цілей розвитку регіону на засадах смарт-спеціалізації.
Для цього на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі  облдержадміністрації розміщено посилання на Google-форми:

Останнє оновлення на Четвер, 29 серпня 2019, 13:41 Детальніше...
 


Сторінка 1 з 95

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.