Привітання зі 100-річним ювілеєм приймала жителька с. Ферма Макарівського району

12 серпня, за дорученням в. о. голови Макарівської райдержадміністрації Ірини Багінської, начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації Григорій Невмержицький спільно з Королівським сільським головою Оксаною Бутрименко відвідав жительку с. Ферма Феклу Панасівну Ігнатенко. Декількома днями раніше (09 липня) Фекла Панасівна відзначила свій 100-річний ювілей. Григорій Невмержицький передав вітання від керівництва райдержадміністрації до Дня народження та матеріальну допомогу, виділену за районною цільовою програмою “Турбота”, Оксана Бутрименко теж побажала всіляких гараздів ювілярці та вручила букет квітів і цінний подарунок.
Фекла Панасівна на своєму сторічному шляху була очевидцем багатьох печальних подій, які й досі ятрять їй душу: лихоліття голодоморів та Другої Світової війни. Саме під час війни вона втратила свого першого чоловіка, залишившись із малолітнім сином. Та попри всі негаразди і тяжкі повоєнні роки, Фекла Панасів вийшла заміж вдруге, народивши ще одного сина.

Родом Фекла Панасівна з села Наливайківка Макарівського району, де й розпочала свій трудовий шлях у місцевому колгоспі різноробочою. Після чого працювала завідувачем тваринницького комплексу у с. Ферма. На ті роки у комплексі налічувалося 900 голів великої рогатої худоби, про що із захопленням розповіла ювілярка та з сумом додала, що шкодує про знищення такого рівня підприємств сільського господарства на початку становлення незалежної України.
Однак життя не стоїть на місці, а постійно йде рух, щось оновлюється, змінюється, можливо не одразу налагоджується так як хотілось би, проте віра дає натхнення на новий день і нові дії.
Отож бажаємо ще раз Феклі Панасівні, яка по-жіночому досить багата жінка, адже має дітей, онуків, правнуків та праправнуків: мирного неба над головою, позитиву в серці, здоров'я та родинного затишку.

Останнє оновлення на Понеділок, 12 серпня 2019, 15:30