Сергій Савчук: ПриватБанк та Укргазбанк знову видають «теплі кредити»

Держенергоефективності укладено додаткові договори про співпрацю із ПриватБанком та Укргазбанком на співфінансування виділених Урядом 380 млн грн для утеплення.
Тож у ц.р. ще близько 3 тисяч ОСББ, а це понад 230 тис. сімей, зможуть:
- залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів»;
- отримати до 70% відшкодування із держбюджету та додаткові компенсації із місцевих бюджетів;
- економити 50% і більше на комунальних послугах;
- підвищити вартість квартир в утепленому будинку в середньому на 30%. «Тому вже зараз, шановні голови ОСББ, подавайте заявки в Укргазбанк і ПриватБанк із готовими проектами на утеплення багатоповерхівок», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
Як пояснив С.Савчук, це можливість вже:
- готуватися до опалювального сезону;
- робити комунальні рахунки меншими;
- а життя – комфортним завдяки енергоефективності!
«Також звертаюся до керівників місцевих органів влади розглянути можливість збільшення фінансування місцевих програм здешевлення «теплих кредитів» на користь громад!», - наголосив С. Савчук.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності