Новини управління соціального захисту населення

e-mail Друк PDF

Відділом прийому громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації (далі - управління) безпосередньо здійснюється приймання документів для призначення усіх видів соціальної допомоги та послуг за принципом «єдиного вікна», надаються консультації, роз’яснення під час безпосереднього прийому та за телефоном громадянам, які звертаються за призначенням державної допомоги, житлових субсидій та інших питань. Протягом І півріччя 2019 року прийнято 2238заяв  на призначення всіх видів соціальної допомоги, надано 1530 усних консультацій.
Для забезпечення реалізації державної політики соціального захисту населення з метою посилення адресності та підвищення якості надання соціальної допомоги населенню в районі функціонує «мобільний соціальний офіс».

Робота «мобільного соціального офісу» здійснюється шляхом залучення фахівців різних відділів управління у співпраці з іншими службами району: Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду  України в  Київській області, Макарівською районною філією Київського обласного центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), за необхідності можуть запрошуватися до виїзду представники інших органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ та громадських організацій.  
Протягом І півріччя 2019 здійснено 6 виїздів, до 17 населених пунктів району. Загалом розглянуто 141 звернення з питань соціального захисту та виплати пенсій.
Виїзне обслуговування населених пунктів району здійснюється згідно затвердженого графіку роботи мобільного офісу.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 липня 2019, 10:51  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.