Завдяки Асоціації міст України 12 громад Київської області отримали понад 103 млн грн. державної субвенції на соціально-економічний розвиток

10 липня Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Позицію Асоціації міст України під час засідання Кабінету Міністрів України представляв Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Того ж дня завдяки налагодженій співпраці АМУ та парламентського Комітету з питань бюджету це рішення було оперативно погоджено.
ІЗ загальної суми державної субвенції 12 міст та селищ Київської області отримають понад 103 млн грн. Кошти отримають міста Богуслав, Згурівка, Кагарлик, Макарів, Сквира, Тараща, Яготин та селища Володарка, Іванівка, Красятичі, Рокитне, Ставище. Найбільше коштів отримають Яготин – майже 16 млн грн.

Підтримка малих міст та селищ належить до пріоритетів діяльності Асоціації міст України. Так, готуючись до XV Українського муніципального форуму, АМУ провела опитування громад-членів і направила Уряду пропозиції щодо вирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст та селищ. Прем’єр-міністр України В.Гройсман, у відповідь на неодноразові запити АМУ, у виступі на Дні Діалогу з владою 18 червня під час XV Українського муніципального форуму та на нараді з головами малих міст 24 червня висловлював позицію про необхідність підтримки малих міст та селищ.
Асоціація міст України вітає рішення Уряду про виділення 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ і висловлює подяку Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману!

Більше інформації на сайті АМУ: http://auc.org.ua/novyna/uryad-vydilyv-14-mlrd-grn-na-pidtrymku-malyh-mist-amu-vitaye-ce-rishennya