З 8 липня запрацюють нові рахунки для Фонду соціального страхування

Як повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, для управлінь та відділень виконавчої дирекції Фонду відкрито рахунки 3717 на балансі центрального апарату Казначейства України:
- для зарахування коштів - код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП);
- для проведення витрат - код банку 820172, банк отримувача Казначейство України.
Нові рахунки вводять у дію з 8 липня 2019 року.
Аби належно і своєчасно зараховувати кошти та мінімізувати нез'ясовані надходження Казначейство України просить платників, починаючи з 8 липня 2019 року, забезпечити спрямування коштів виключно на рахунки 3717, відкриті на балансі Казначейства.
Кошти, сплачені платниками на старі рахунки, не будуть зараховувати, а повертатимуть як нез'ясовані надходження.

Ірпінське відділення
управління виконавчої дирекції