Протидія домашньому насильству

Питання належного забезпечення доступу до актуальної інформації з питань реалізації державної політики у сфері запобігання  та протидії домашньому насильству при Макарівській райдержадміністрації покладені на службу у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації.
Контактна особа (персонально відповідальна особа) з даних питань — Оставненко Інна Вікторівна, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації.
Адреса: 08001, Київська обл., смт Макарів, вул. Д.Ростовського, 30.
Телефон: (04578) 52660.

Контактні дані сільських, селищних рад району можна побачити тут http://adm-makariv.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=41

Останнє оновлення на Понеділок, 24 червня 2019, 14:00