Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішьо-переміщеним особам

Управлінням соціального захисту населення 03.06.2019 проведено засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішьо-переміщеним особам. На розгляд комісії винесено 146 звернень громадян району. За рішенням комісії надано право:
- на надання пільг за місцем фактичного проживання -11 особам;
- на продовження соціальної виплати внутрішньо переміщеним особам та пенсій -83 особам;
- на призначення субсидії на житлово-комунальні послуги на додаткову площу житла-29 особам;
- на призначення субсидій при наявності у складі сім’ї осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають, на фактично проживаючих осіб - 10 особам;
- на призначення субсидій при набутті права власності, купівлі майна, оплати послуг на суму, що перевищує 50тис.грн. – 2 особам;
- на призначення субсидій при наявності у складі сім’ї особи, якій враховуються фактичні доходи або 1 прожитковий мінімум-2 особам;
- на призначення субсидій при відсутності доходів та сплати ЄСВ з урахуванням трьох прожиткових мінімумів - 3 особам;
- на призначення субсидій при наявності будинку не введеного в експлуатацію – 1;
- на призначення субсидій при наявності договору оренди житлового приміщення -2;
- на призначення субсидій переміщеним особам без укладення договору оренди-1
Відмовлено в наданні права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям при наявності у складі сім’ї осіб, які працюють без оформлення трудових відносин - 2 особам.