«ПАКУНОК МАЛЮКА»: БАТЬКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ДОДАТКОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

Уряд посилює соціальний захист сімей з дітьми, створює умови для зміцнення інституту сім’ї та забезпечення належних соціально-економічних умов її життєдіяльності. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512, запроваджено Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», який почав діяти з вересня 2018 року.
Українські сім’ї, у яких малюки народились після 1 вересня 2018р. отримують набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток. Допомога «пакунок Малюка» є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народились діти.
Пакунок надається кожній родині, він підтримує матеріально, інформаційно, та є суттєвою допомогою всім родинам в першу чергу тим, які через складне матеріальне становище не в змозі придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.
Управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації отримано чергову партію «пакунків малюка» для новонароджених. Всі родини Макарівського району, в яких народились діти, отримують допомогу від держави. Вручення «пакунків малюка» здійснюється керівництвом управління з висловленням найщиріших побажань батькам новонароджених.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 травня 2019, 15:07