«ПАКУНОК МАЛЮКА»: БАТЬКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ ДОДАТКОВУ ДОПОМОГУ ВІД ДЕРЖАВИ

e-mail Друк PDF

Уряд посилює соціальний захист сімей з дітьми, створює умови для зміцнення інституту сім’ї та забезпечення належних соціально-економічних умов її життєдіяльності. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512, запроваджено Порядок надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», який почав діяти з вересня 2018 року.
Українські сім’ї, у яких малюки народились після 1 вересня 2018р. отримують набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток. Допомога «пакунок Малюка» є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народились діти.
Пакунок надається кожній родині, він підтримує матеріально, інформаційно, та є суттєвою допомогою всім родинам в першу чергу тим, які через складне матеріальне становище не в змозі придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу.
Управлінням соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації отримано чергову партію «пакунків малюка» для новонароджених. Всі родини Макарівського району, в яких народились діти, отримують допомогу від держави. Вручення «пакунків малюка» здійснюється керівництвом управління з висловленням найщиріших побажань батькам новонароджених.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 травня 2019, 15:07  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.