Апаратна нарада

13 квітня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу нараду за підсумками роботи окремих установ і структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді були обговорені питання набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом та ходу призивної кампанії, протиепізоотичної ситуації в населених пунктах району, зокрема оголошення зони нагляду в селах Андріївка, Липівка, Королівка, Ферма та Новомирівка, у зв'язку зі спалахом африканської чуми свиней в одному з населених пунктів Бородянського району,  стану весняно-польових робіт, початку підготовки до опалювального сезону 2019-2010 років, вжиття заходів сільськими, селищними головами на виконання плану заходів щодо безпеки на водних об'єктах та пожежної безпеки в закладах соціальної сфери.
Нарада відбулася за участю начальника відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської райдержадміністрації В.Єзгор, начальника  Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка та провідний інспектор Макарівського РВ ГУ ДСНС України в Київській області С.Іващенко.

Останнє оновлення на Понеділок, 13 травня 2019, 15:12