Дорогі ветерани, учасники бойових дій! Шановні жителі Макарівщини!

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.
Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього нашої країни.
Щиро зичу ветеранам, учасникам бойових дій, жителям Макарівщини міцного здоров’я й благополуччя, мирного та чистого неба над головою!

Тетяна Семенова, голова Макарівської райдержадміністрації

Останнє оновлення на Середа, 08 травня 2019, 16:00