Телефонний довідник

e-mail Друк PDF

ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК

З М І С Т

№ з/п

Назва установи

1. Районна рада
2. Районна державна адміністрація
3. Землевпорядні організації
4. Селищні та сільські ради району
5. Фінансові організації
6. Правоохоронні, юридичні та військові установи
7. Установи агропромислового комплексу
8. Медичні заклади
9. Заклади культури та освіти
10. Промислові та транспортні підприємства
11. Будівельні організації
12. Лісництва району
13. Підприємства зв’язку та побутові підприємства
14. ЗМІ, комп’ютерні послуги, фото
15. Сільськогосподарські підприємства
16. Підприємства торгівлі та громадського харчування
17. Профспілкові організації
18. Благодійні організації
19. АЗС
20. Кафе, салони
21. Індекси населених пунктів

1. Макарівська районна рада

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефон

Гулак Олександр Олександрович
Голова ради 5-14-43
Цисаренко Олександр Борисович
Заступник голови ради 5-14-42
Балашенко–Осадча Оксана Василівна Керуюча справами 5-11-38
Петрушенко Таїсія Олександрівна Радник голови районної ради 5-29-88
Горобець Олександр Сергійович
Радник голови районної ради
5-29-88
Коваль Наталія Ігорівна
Начальник організаційного відділу районної ради
5-29-55
Гуда Юлія Анатоліївна Головний спеціаліст організаційного відділу районної ради 5-29-55
Сліпко Альона Миколаївна Начальник фінансово-господарського відділу районної ради 5-25-31
Коваленко Віталій Володимирович Головний спеціаліст фінансово-господарського відділу районної ради 5-12-88
Альошина Наталія Олександрівна Завідувач господарства 5-25-31
Кириленко Павло Іванович
Водій районної ради -
Васильєва Любов Василівна Тех.працівник -
Крутенко Тетяна Олександрівна Сторож районної ради -
-
- -
Мельниченко Микола Олександрович
Завідуючий трудовим архівом
5-26-17

2. Макарівська районна державна адміністрація

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефон

Керівництво адміністрації

Семенова Тетяна Миколаївна
Голова РДА 5-14-44
прийм.
Багінська Ірина Анатоліївна
Перший заступник голови РДА 6-05-56
Рознай Іван Юрійович
Заступник голови РДА 5-15-42
... Заступник голови РДА

Апарат районної державної адміністрації

Фока Олена Василівна Керівник апарату РДА 5-19-70

Відділи, управління, служби райдержадміністрації

Відділ управління персоналом та організаційно роботи

Коцубанова Вікторія Олександрівна Начальник відділу 5-15-64
Федоренко Юлія Вікторівна Головний спеціаліст 5-15-64
Прокопенко Альона Володимирівна
Головний спеціаліст 5-15-64
Коноваленко Світлана Ігорівна
Провідний спеціаліст 5-15-64

Загальний відділ

Луценко Валентина Іванівна Начальник відділу т/ф 5-12-81
Пархомчук Світлана Олексіївна Головний спеціаліст т/ф 5-12-81
Прищепа Сергій Миколайович Головний спеціаліст 5-12-81
Кириленко Алла Федорівна Головний спеціаліст 5-15-46
Хоменко Олена Володимирівна Головний спеціаліст 5-27-25

Відділ ведення державного реєстру виборців

Біленчук Олена Іванівна Начальник відділу 5-24-71
. Головний спеціаліст 5-24-71
. Спеціаліст 1-ї категорії 5-24-71

Відділ фінансово-господарського забезпечення

Петренко Світлана Василівна
Начальник відділу 5-22-60
Федоріненко Олена Леонідівна Головний спеціаліст 5-22-60
Нестерчук Валентина Григорівна Головний спеціаліст 5-22-60
Лопата Василь Степанович Водій, сторож 5-22-60
Ткач Віра Григорівна Прибиральниця 5-22-60

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією

Єзгор Валентина Андріївна
Завідувач сектору 5-12-61
Лагодна Людмила Миколаївна
Головний спеціаліст 5-12-61

Відділ роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення

Галуза Наталія Валеріївна
Завідувач сектору 5-35-55
Мілєва Ірина Сергіївна
Головний спеціаліст
5-35-55
Коваленко Вадим Володимирович Головний спеціаліст
5-15-46
Фонтаніна Юлія Анатоліївна Головний спеціаліст
5-15-46

Відділ адміністративних та дозвільних процедур

.
Завідувач сектору, адміністратор
6-08-43
Блашків Наталія Валеріївна
Адміністратор 6-08-43
Ткачук Ірина Іванівна
Адміністратор 6-08-43

Відділ з питань державної реєстрації

Місюкевич Людмила Олексіївна
Начальник відділу 6-08-43
Заріцька Вікторія Василівна
Головний спеціаліст 6-08-43
Євтушенко Вікторія Вікторівна
Головний спеціаліст 6-08-43

Відділ економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості

Сальвенчук Ольга Михайлівна
Начальник відділу 5-13-08
Шевчук Тетяна Дмитрівна Головний спеціаліст 5-13-08
Грищенко Світлана Миколаївна Головний спеціаліст 5-13-08
Качан Юлія Григорівна
Головний спеціаліст 5-13-08
Хоменко Тетяна Миколаївна
статистик
5-13-08

Сектор з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій

Бурнашева Наталія Леонідівна завідувач сектору 5-27-55
Крамаренко Наталія Іванівна
Головний спеціаліст 5-27-55

Сектор культури, молоді, національностей та релігій

Факторович Ліна Леонідівна Завідувач сектору 5-13-80
Божок Зінаїда Михайлівна Головний спеціаліст 5-13-80

Відділ освіти, фізичної культури та спорту

Тарнавський Володимир Миколайович
Начальник відділу
5-15-48
5-19-85
.
Головний спеціаліст 5-21-54
Султанова Лариса Миколаївна Головний спеціаліст 5-21-54
Ткачук Руслана Леонідівна Головний спеціаліст 5-19-85

Архівний відділ

Кравець Юлія Володимирівна Начальник відділу
5-11-13
Зінченко Любов Михайлівна Спеціаліст І категорії
5-11-13

Сектор містобудування та архітектури

Головатенко Світлана Анатоліївна Завідувач сектору
6-00-86
Дідківська Тетяна Володимирівна
Головний спеціаліст
6-00-86
.
.
.

Управління фінансів

Дідківська Світлана Михайлівна Начальник управління 5-15-47
Логвінова Тетяна Володимирівна
Заступник начальника
5-12-63

Управління соціального захисту населення

Невмержицький Григорій Іванович Начальник управління 6-09-49
6-05-49
Сенченко Валерій Володимирович Заступник начальника 5-23-82
. відділ прийому громадян
5-25-86

Територіальний центр соціального обслуговування

Доценко Ольга Іванівна директор 5-14-32

Відділ агропромислового розвитку

Нечай Олександр Володимирович
Начальник відділу
5-11-88
Овчаренко Тетяна Миколаївна
Головний спеціаліст - бухгалтер
5-11-84

Служба у справах дітей та сім'ї

Морозюк Тетяна Леонідівна Начальник служби
5-26-60
Ліщенко Любов Вікторівна
Головний спеціаліст-бухгалтер 5-26-60
Герасименко Леся Миколаївна
Головний спеціаліст 5-26-60
. Спеціаліст 1 категорії 5-26-60
Аханова Наталія Володимирівна Зав.сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування 5-26-60
.
Головний спеціаліст сектору
5-26-60
. . 5-26-60

3. Землевпорядні організації

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Телефон
Управління Держгеокадастру у Макарівському районі
Карбовський Анатолій Григорович
Начальник 5-13-48
Соколовська Наталія Миколаївна
Заступник 5-13-48
Держкомзем . 249-96-91

4. Селищні та сільські ради району

Назва с/с ради
Прізвище, ім’я, по батькові голови (секрктаря)
Телефон
Селищні ради
Макарівська Токар Вадим Яковлевич
Островська Наталія Миколаївна
пр.6-08-64
5-12-75
Кодрянська Гапоненко Тетяна Володимирівна
Іваненкова Любов Олександрівна
4-39-31
Сільські ради
Андріївська Кибукевич Анатолій Михайлович
Самойленко Ольга Олександрівна
т/ф 3-62-31
Бишівська Мірошкін Олег Олександрович
Коба Леся Птрівна
2-11-44
т/ф 2-12-89
Борівська Королькова Любов Адамівна
Ковальчук Наталія Миколаївна
т/ф 3-26-31
В.Карашинська Волошин Петро Степанович
Міщенко Аліна Віталіївна
3-92-42
Вільнянська Лагерчук Ірина Миколаївна
Захарчук Ірина Ігорівна
2-21-31
Гавронщинська Коба Олексій Леонідович
Мельник Леонід Андрійович
т/ф 4-17-69
Гружчанська Каран Леонід Борисович
Міщенко Лідія Олексіївна
т/ф 2-37-31
Забуянська Герасименко Михайло Юрійович
Поденко Валентина Олександрівна
т/ф 3-52-42
Козичанська Приходько Михайло Степанович
Боярінова Олена Олександрівна
2-42-42
т/ф 2-42-25
Колонщинська Пелешок Юлія Василівна
Павленко Світлана Казимирівна
т/ф 4-22-31
Комарівська Сич Людмила Миколаївна
Суходольська Лариса Миколаївна
4-11-91
3-26-83
Копилівська Чижевська Раїса Василівна
Крижевський Володимир Васильович
т/ф 3-02-31
Королівська Бутрименко Оксана Григорівна
Булах Тетяна Миколаївна
т. 3-12-42
ф. 3-12-35
Липівська Петренко Олена Василівна
Лозко Юлія Леонідівна
т/ф 3-15-31
Лишнянська Шевчук Андрій Андрійович
Задоя Любов Миколаївна
т/ф 2-34-31
Людвинівська Суліма Тетяна Миколаївна
Гордієнко Олег Васильович
т/ф 3-14-78
Маковищанська Живага Богдан Васильович
Євтушенко Олександр Володимирович
т/ф 4-16-33
Мар’янівська Савенок Ніна Миколаївна
Крепель Ірина Вікторівна
т/ф 3-32-47
3-32-41
Мотижинська Сухенко Ольга Петрівна
Стиренко Наталія Петрівна
т/ф 3-82-34
-31, -92, -67
Мостищанська Цисаренко Володимир Іванович
Курочкіна Галина Іванівна
2-45-48,
2-33-76
Наливайківська Радченко Марина Михайлівна
Головченко Олена Миколаївна
т/ф 4-72-24
Небелицька
Бабенко Любов Василівна
Шумак Ольга Миколаївна
т/ф 4-28-35, -16
Ніжиловицька Поливач Ольга Іванівна
Седмер Наталія Михайлівна
4-11-39
Новосілківська Кияниця Олена Миколаївна
Тарасова Галина Миколаївна
т/ф 2-45-23
Опачицька Гусєв Роман Анатолійович
.
т/ф 2-42-76
2-42-33
Пашківська Кравчук Ольга  Миколаївна
Копитчак Іван Валерійович
2-27-42
Плахтянська Сорочан Олександр Олександрович
Сімороз Марія Валентинівна
т/ф 3-42-08
-74
Рожівська Чапік Микола Васильович
Сичевська Марія Федорівна
т/ф 4-13-31
Ситняківська Романенко Олександр Олександрович
Йовенко Юлія Олександрівна
т/ф 3-34-31
Соснівська Йовенко Олена Василівна
Воровська Людмила Іванівна
т/ф 2-35-31
Фасівська Онищенко Іван Іванович
Рубець Олена Андріївна
т/ф 3-14-42
Чорногородська Логвиненко Віктор Григорович
Коваль Людмила Петрівна
2-43-22
ф.2-43-42
Червоно-слобідська Панова Валентина Миколаївна
Омельчук Оксана Іванівна
9-01-46
т/ф 9-01-50
Юрівська Шурда Валерій Костянтинович
Тимошенко Юлія Василівна
т/ф 9-01-07
Яблунівська Козлівська Валентина Василівна
Мазерчук Інна Віталіївна
2-24-32
т/ф2-24-31
Ясногородська Кононенко Сергій Андрійович
Пилипчук Тетяна Олексіївна
2-32-42 т/ф

...

Скачати телефонний довідник у форматі Word

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 березня 2017, 08:29  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.

27 червня відбудуться виїзні наради керівництва Макарівської райдержадміністрації в с. Борівка о 14:00, в с. Великий Карашин о 15:30. Виїзні наради відбудуться за участі голів сільських рад, керівника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області, дільничного інспектора, соціальних працівників та громад сіл. На нарадах розглядатимуться питання забезпечення громадського порядку та криміногенної ситуації.
Також 29 червня виїзні наради відбудуться в с. Вільно о 14:00 та в с. Андріївка о 15:30.