Голова Макарівської райдержадміністрації провела особистий прийом громадян

17 квітня голова Макарівської райдержадміністрації І.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та начальником відділу  роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, під час якого до голови райдержадміністрації звернулася багатодітна мати щодо питання приватизації житла в с. Липівка. Також були порушені питання охорони здоров'я, а саме: забезпечення населення безкоштовними ліками.
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації та перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації надали роз'яснення, окремі з них взяли на особистий контроль.