САНАТОРІЙ «ТОКАРІ»: ВІДПОЧИНОК ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ

e-mail Друк PDF

Кожній людині потрібно відпочивати, а у випадку виснаження чи хвороби, особливо актуальним стає питання оздоровлення.
Санаторій «Токарі» надає послуги з санаторно-курортного лікування та реабілітації за наступними напрямками:
- Опорно-рухова система,
- Шлунково-кишковий тракт,
- Дихальна система,
- Ендокринна система,
- Серцево-судинна система,
- Нервова система.
Санаторій «Токарі» надає послуги із психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій та Луганській областях. Індивідуальні та групові заняття з практичним психологом ставлять за мету допомогти пацієнтові «перебороти» проблеми, повернутись до повноцінного соціального життя та відновити втрачену працездатність. Спільна реабілітаційна діяльність багатьох фахівців – психолог, реабілітолог, інструктор ЛФК, лікарі суміжних медичних спеціальностей, фізіотерапевт – і використання всіх доступних та необхідних реабілітаційних заходів проводиться у сучасних обладнаних кабінетах.
Санаторій має власну їдальню з дієтичним харчуванням на 280 місць, бювет мінеральної води, що розташований безпосередньо на території санаторію, одно- та двоповерхові спальні корпуси, індивідуальні будиночки, кінозал та клуб. На відстані 550 м від центрального корпусу на р. Псел розташовані пляж та човнова станція. Для відпочиваючих регулярно організовуються виїздні автобусні екскурсії.
Санаторій «Токарі» створює винятково затишну атмосферу завдяки своєму розміщенню у лісовому масиві із власною територією у 12 гектарів.
Головний скарб санаторію «Токарі» – це найглибша (1 км 100м) в Україні свердловина мінеральної води юрського горизонту – Токарівсько-Бережківська.
Адреса санаторію: Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96. Тел.050 300 12 81, 05445 3 71 35.
Для взяття на облік з метою проходження санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації учасникам Революції Гідності, учасникам АТО, особам з інвалідністю необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації за адресою: смт Макарів, пров. Гетьманський, 2.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.