Глава Уряду представив основні результати роботи Уряду України за три роки

Основні результати роботи Уряду України за три роки з моменту призначення стали однією з головних тем засідання Кабінету Міністрів сьогодні, 17 квітня. Цифри, напрямки реформ і тенденції представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Звертаючись до міністрів, учасників засідання та представників преси він наголосив, що три роки тому визначив головним пріоритетом своєї роботи зупинку економічного падіння, відновлення економіки та капітальний ремонт країни, який дозволив би вирішувати накопичені десятиліттями проблеми, а відтак позбавлятися бар’єрів на шляху запровадження нової якості життя.
«Нашим пріоритетом було і є те, аби Україна стала сильною, економічно розвинутою країною, де кожен – і дитина, і людина похилого віку – відчували б себе комфортно і безпечно, – сказав Володимир Гройсман. – Я хочу подякувати своїй команді, Парламенту, Президенту за те, що ми разом долали виклики, які перед нами стояли. Ми почали багато змін».

Детальніше з основними результатами роботи Уряду України за три роки можна ознайомитись тут (https://www.kmu.gov.ua/ua/news/glava-uryadu-predstaviv-osnovni-rezultati-roboti-uryadu-ukrayini-za-tri-roki).

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю