Відбувся огляд гідротехнічної споруди РШ 16

e-mail Друк PDF

Минулого тижня під головуванням голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової відбулася нарада з керівниками агропромислових підприємств та головами сільських, селищних рад району. Під час наради розглядалося питання впливу меліоративних систем на регулювання водного режиму в масивах земель, що використовуються сільськогосподарськими підприємствами району, з якого доповів начальник Макарівської дільниці Ірпінського міжрайонного управління водного господарства М.Саржинський. За результатами опрацювання зазначеного питання  доповідачу було рекомендовано здійснити об'єктивний аналіз технічного стану шлюзів на міжгоспоадрських каналах систем двох річок Ірпінь та Здвиж, а саме в адміністративних межах населених пунктів В.Карашин, Новосілки, Рожів, Юрів та надати відповідні результати обстежень до відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації.
Відповідно до доручення, 16 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова разом з начальником Макарівської дільниці Ірпінського міжрайонного управління водного господарства М.Саржинським, Рожівським сільським головою М.Чапіком та іншими оглянули гідротехніну споруду РШ 16 на наявність пошкоджень. Під час огляду було виявлено, що вмонтована механічна частина підйому шлюзу споруди відсутня, утримуючі троси шлюзу не пошкоджені, споруда побілена та здійснений благоустрій навколишньої території.
Довідково: Загальні площі меліорованих земель району складає 17 тис. га меліорованих земель, з них осушення 14672,2 га.
Система р. Ірпінь нараховує 1321,1 га. Довжина річки в межах Макарівського району становить 35,4 км, яка регулюється чотирма русловими шлюзами, загальна довжина міжгосподарських каналів становить 51,97 км, внутрішньо господарських — 21,06 км.
Система р. Здвиж нараховує 1006,2 га. Довжина річки в межах Макарівського району становить 30,3 км, яка регулюється 5-ма русловими шлюзами. Довжина міжгосподарських каналів 16,6 км, внутрішньо господарських каналів — 34,28 км.
Остання інвентаризація меліоративних земель в Макарівському району проводилася в 2009 році.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.