Відбулися обласні майстер-класи для вчителів української мови та літератури

e-mail Друк PDF

Минулого тижня на базі Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія» за сприяння районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації (О.В.Матейчук, завідувач РМК; Т.М.Дзюба, методист РМК) відбулися обласні майстер-класи для вчителів української мови та літератури А.В.Баєвої, учителя української мови та літератури комунальної установи Сумської гімназії №1 м.Суми, учителя-методиста, учасника Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп» з теми «Мотивуй! Надихай! Створюй! Топ-10 ідей застосування методу Storуtelling на уроках української мови та літератури» та для учителів зарубіжної літератури І.І.Сороки, учителя зарубіжної літератури комунальної установи Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 м.Суми, учителя-методиста, учасника Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп» з теми «Інноваційний кейс учителя: інтерактивний підхід до вивчення біографії письменника».
У заходах взяла участь Н.В.Химера, методист відділу української мови та літератури, зарубіжної літератури КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».
Учителі словесники мали змогу познайомитися з новими формами роботи, побути в ролі учнів, попрацювати з матеріалами сучасних технологій.
Учасники, які взяли участь у майстер-класі, отримали сертифікат.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 15:23  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.