Відбулися обласні майстер-класи для вчителів української мови та літератури

Минулого тижня на базі Макарівського НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія» за сприяння районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації (О.В.Матейчук, завідувач РМК; Т.М.Дзюба, методист РМК) відбулися обласні майстер-класи для вчителів української мови та літератури А.В.Баєвої, учителя української мови та літератури комунальної установи Сумської гімназії №1 м.Суми, учителя-методиста, учасника Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп» з теми «Мотивуй! Надихай! Створюй! Топ-10 ідей застосування методу Storуtelling на уроках української мови та літератури» та для учителів зарубіжної літератури І.І.Сороки, учителя зарубіжної літератури комунальної установи Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 м.Суми, учителя-методиста, учасника Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний олімп» з теми «Інноваційний кейс учителя: інтерактивний підхід до вивчення біографії письменника».
У заходах взяла участь Н.В.Химера, методист відділу української мови та літератури, зарубіжної літератури КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».
Учителі словесники мали змогу познайомитися з новими формами роботи, побути в ролі учнів, попрацювати з матеріалами сучасних технологій.
Учасники, які взяли участь у майстер-класі, отримали сертифікат.

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 15:23