Дайджест новин Уряду 16.04.2019

Глава Уряду словацьким ЗМІ: Україна знаходиться на передовій боротьби за демократію

Україна і Словаччина готові наростити взаємний товарообіг до 1,5 млрд дол. та зберегти статус основних-країн транзитерів газу в Європу, – зустріч глав урядів

Лілія Гриневич: Співпраця з соціально відповідальним бізнесом необхідна для покращення умов навчання дітей при лікарнях, місцева влада має над цим працювати

Спрощення у будівництві: зареєструвати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації можна буде он-лайн за 1 день

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко на Буковині зустрівся з головами ОТГ регіону

Україна та Китай зацікавлені у співпраці в галузі атомної енергетики

Запрацював перший в Україні Банк грудного молока

Ще 100 млн грн «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень

Україна підтвердила свій статус країни, вільної від ящуру без вакцинації

Напередодні другого туру виборів Президента України рятувальники перевіряють безпечність виборчих дільниць

Українська військова делегація у ФРН бере участь семінарі з питань оборонного огляду

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 14:09