Зустріч з відомим філологом

e-mail Друк PDF

У кіноконцертному залі «Ольвія» (смт Макарів) відбувся майстер-клас Олександра Авраменка, доцента Київського університету ім. Б.Грінченка, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ «КПІ», відомого теле- та радіоведучого, автора підручників та посібників з української мови та літератури. Олександр Миколайович очолює творчу групу з розробки програм до ЗНО, є упорядником посібників для проведення ДПА з української мови у школах, найпомітніший дослідник та популяризатор української мови, веде мовну рубрику «Експрес-урок» на каналі «1+1».
Надзвичайно корисний, цікавий, пізнавальний захід пройшов за сприяння О.Матейчук, завідувача РМК та Т.Дзюби, методиста РМК  районного відділу освіти, фізичної культура та спорту Макарівської районної державної адміністрації .
Олександр Миколайович не лише професіонал своєї справи, а й талановитий філолог, який відчуває потреби сучасних учителів та школярів. Він наголосив на найважливіших темах з української мови та літератури для успішного складання ЗНО.
Вдала порада О.Авраменка – це впевнені кроки учнів до омріяного результату.
Від проведеного майстер-класу присутні отримали масу задоволення. Ерудиція і кругозір Майстра Слова – унікальні, а допомога у вивченні рідної мови – безцінна.
На завершення зустрічі Олександр Миколайович додав: «Не бійтеся помилятися. Не бійтеся щось зробити не так і відрізнятися від інших. Будьте впевненими в собі, щоб бути щасливими. Хочете стати самодостатніми й успішними людьми – працюйте!»

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 15:26  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.