Зустріч з відомим філологом

У кіноконцертному залі «Ольвія» (смт Макарів) відбувся майстер-клас Олександра Авраменка, доцента Київського університету ім. Б.Грінченка, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ «КПІ», відомого теле- та радіоведучого, автора підручників та посібників з української мови та літератури. Олександр Миколайович очолює творчу групу з розробки програм до ЗНО, є упорядником посібників для проведення ДПА з української мови у школах, найпомітніший дослідник та популяризатор української мови, веде мовну рубрику «Експрес-урок» на каналі «1+1».
Надзвичайно корисний, цікавий, пізнавальний захід пройшов за сприяння О.Матейчук, завідувача РМК та Т.Дзюби, методиста РМК  районного відділу освіти, фізичної культура та спорту Макарівської районної державної адміністрації .
Олександр Миколайович не лише професіонал своєї справи, а й талановитий філолог, який відчуває потреби сучасних учителів та школярів. Він наголосив на найважливіших темах з української мови та літератури для успішного складання ЗНО.
Вдала порада О.Авраменка – це впевнені кроки учнів до омріяного результату.
Від проведеного майстер-класу присутні отримали масу задоволення. Ерудиція і кругозір Майстра Слова – унікальні, а допомога у вивченні рідної мови – безцінна.
На завершення зустрічі Олександр Миколайович додав: «Не бійтеся помилятися. Не бійтеся щось зробити не так і відрізнятися від інших. Будьте впевненими в собі, щоб бути щасливими. Хочете стати самодостатніми й успішними людьми – працюйте!»

Останнє оновлення на Вівторок, 16 квітня 2019, 15:26