Необхідні документи для видачі посвідчень багатодітній сім’ї (ксерокопії та оригінали)

1.Форма №3 склад сім’ї (оригінал)
2.Копії паспортів батьків
3.Копії ідентифікаційних номерів батьків
4.Копії свідоцтв про народження дітей
5.Фотокартки 3*4 по 1 шт (мати, батько, діти від 6 до 18 років)
Якщо мати чи батько зареєстровані в різних місцях потрібно буде надати  довідку за місцем реєстрації  від структурного підрозділу служб у справах дітей та сім’ї, що сім’я не зареєстрована, як багатодітна та не отримувала посвідчення багатодітної родини.
Строк дії посвідчень визначається окремо для кожної багатодітної сім’ї. Дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років. При досягненні дитиною 14-річного віку в посвідчення вклеюється нова фотокартка.
Посвідчення видаються безоплатно!

Які документи необхідно подати, щоб продовжити  посвідчення, коли в багатодітній сім’ї виховуються діти старше 18-ти років?
Перш за все слід подати довідку з місця навчання дитини чи дітей, в якій має бути вказаний навчальний заклад, факультет,  спеціальність, форма  та термін навчання. Обов’язково також слід подати і попередньо видані посвідчення батьків та дітей для того, щоб продовжити термін дії посвідчень.

На який термін продовжується дія посвідчення?
Термін дії посвідчення в основному продовжується на півроку. Якщо дитина буде продовжувати навчатись у наступному семестрі, слід буде поновити довідку з місця навчання.
В яких випадках сім’я втрачає право на користування пільгами?
- якщо студент переводиться на заочну чи вечірню форму навчання;
- якщо студент припиняє навчання у разі академвідпустки чи інших причин;
- якщо студент вступає в шлюб і створює власну сім’ю.

Макарівська районна державна адміністрація служба у справах дітей та сім’ї (1 поверх, каб.№7) т./04578/ 52660.