ТОВ «АРТЕЛЬ №1»

e-mail Друк PDF

ТОВ «АРТЕЛЬ №1»

08024, Київська область, Макарівський район, село Небелиця, вул. Миру, буд. 11
тел. +380 44 33 11 380

Товариство з обмеженою відповідальністю «АРТЕЛЬ №1» (далі Товариства) засноване 06.04.2011року спеціалізується на вирощуванні ягідних культур.
За короткий термін діяльності Товариства професійна команда спеціалістів створила  масштабну та фундаментальну базу для вирощування якісної, безпечної продукції.
Обробляємо більше 100 га власних земель, на яких вирощуємо лохину - 70 га, малину – 1 га, ожину – 7 га, а також черешню – 40 га. Всі культури вирощуються за голландськими технологіями і під повним контролем фахівців відомих голландських розплідників, які забезпечують нас посадковим матеріалом та провідними радниками Великої Британії та Нідерландів.

Основні досягнення:
• Вирощування якісних ягід лохини, черешні, малини, ожини та смородини;
• Отримано міжнародний сертифікату Global G.A.P. (G.A.P. - Good Agricultural Practice) - сучасного стандарту безпеки сільськогосподарської продукції;
• Впровадження сучасної системи захисту саду та іригаційних технологій;
• Співпраця з найбільшими торгівельними мережами України., а саме:
- ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет",
- Підприємство з 100% іноземними інвестиціями «БІЛЛА-Україна»,
- ТОВ «Група Рітейлу Україна»,
- ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» та інші.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.