Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»2019 року стартував

Наказ Мінрегіону № 78 від 22.03.2019 року

Тема 1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету.
Це можуть бути практики:
сприяння    нарощенню    податкової    бази,    збільшення    доходів    місцевого бюджету регіону/району/громади;
створення    індустріального    парку,    бізнес-інкубатора,    центру    підтримки бізнесу;
інвентаризація    землі,    створення    реєстру,    робота    з    власниками (користувачами) земельних ділянок;
налагодження обміну інформацією з ДПА щодо платників податків;
запровадження планомірної роботи з платниками податків;
ефективна політика щодо ставок та пільг по платі за землю та інших місцевих податків і зборів.

Тема 2. Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад Приклади практик:
проекти    розвитку,    засновані    на    особливостях    територій    та    їхній унікальності (звичаї, обряди, кухня, ремесла, природа, історія, люди);
креативна економіка, локальні бренди;
фестивалі, виставки, ярмарки;
туристичні маршрути та об’єкти.

Тема 3. Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку Приклади таких практик:
молодіжні ради при ОМС;
творчі майстерні, громадські простори;
курси з підприємництва для школярів, молоді;
молодіжні бізнес-ініціативи;
інші молодіжні формати участі у місцевих справах

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: у 2019 році прийом заявок триватиме до 9 серпня.
Відзначення переможців відбудеться в жовтні.

Нагадаємо, що протягом 2014 – 2018 років кращими визнано 142 практики.

Партнером Мінрегіону в проведенні Конкурсу є Програма Ради Європи
«Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»
Детальніше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті Мінрегіону:

Останнє оновлення на Четвер, 04 квітня 2019, 14:45