Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє

Шановні мешканці Макарівського району!

Розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 28 березня 2019 року № 195 затверджено План Заходів щодо боротьби з порушенням правил рибальства та незаконним заняттям рибним або іншим добувним промислом водних біоресурсів у Київській області в нерестовий період 2019 року.
Так, з 29 березня 2019 року встановлюється нерестова весняно-літня заборона. Тривалість заборони відрізняється залежно від водойми. Так, у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками заборона триває по 6 червня (включно), у всіх річках та їх кореневих водах - по 17 травня, у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктах - по 26 червня.
У цей період забороняється пересування плавзасобів (човнів), промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.
Дозволяється любительське та спортивне рибальство до 3 кг риби на одну особу, однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у дозволених місцях.
З картою нерестовищ та з переліком місць, визначених для любительського та спортивного рибальства у період весняно-літньої заборони можна ознайомитись за наступним посиланням: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=132aqm0JFNDX8bhi0Qee6aT7ApRU&ll=50.581668410442454%2C30.96920136468964&z=8