До уваги зацікавлених осіб!

З 2 по 5 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект,15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:
ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);
ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);
Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак&Фарба Expo UA» (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);
ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Головна мета виставкових проектів – демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.
Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів.
З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua. Вхід на виставки безкоштовний.
Додаткову інформацію можна отримати в Міжнародному виставковому центрі за адресою: 02002, м. Київ, Броварський пр-т,15, тел./факс (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .